KARLOVY VARY - VSETÍN 2:7 (0:2, 0:2, 2:3) Konečný výsledek
60:00
Konec zápasu. Vsetín vyhrál zcela zaslouženě, Vary podaly křečovitý výkon, který Vsetín trestal jednoduchými kombinacemi. Hosté také využili špatných výkonů domácí brankářské dvojice.
59:41
V závěru je ještě vyloučen Balázs na podražení.
59:17
Karlovy Vary - Vsetín 2:7 Po přihrávce Luži se zblízka prosadil Streit.
59:01
Stadion se pomalu začíná vylidňovat, Karlovy Vary přišly o možnost postupu do play-off.
58:16
Karlovy Vary - Vsetín 2:6 Dvakrát se dostal ke střele na prázdnou branku Kacíř, poprvé trefil tyčku, ale podruhé si nabruslil až před prázdnou svatyni a definitivně rozhodl. Nahrávka: Vak.
57:45
Vary jsou jako vyměněné a vytvořily dva závary před Bieglem, ale v rozhodující chvíli pokračuje nemohoucnost v zakončení. Dál ale hrají power-play.
57:21
Vary vyhrály buly v útočném pásmu, brankář Pejchar okamžitě zamířil na střídačku, ale Balázsova střela skončila v Bieglově náruči.
57:13
Vary by se chtěly nadechnout k mohutnému finiši... S důrazem před brankou Vsetína to přehnal Skuhravý a po potyčce s Frolem jsou oba vyloučeni na dvě plus dvě minuty za hrubost. Trenér Sýkora si bere oddechový čas.
56:29
Karlovy Vary - Vsetín 2:5 Domácí využili přesilovku, Hlavačka vystřelil od modré, puk se dostal k Němčickému, který nejprve trefil horní tyčku, ale dorážka stejného hráče skončila v brance.
55:41
Za nedovolené bránění je vyloučen Streit.
55:19
Karlovy Vary - Vsetín 1:5 Hlavačka jakoby se nemohl dívat na marné snahy svých spoluhráčů se z levého kruhu dostal dlouhou kličkou před branku a pod Bieglovými betony skóroval. Asistence: Balázs.
53:52
Vary se snaží dosáhnout alespoň čestného úspěchu, ale Vala v brankovišti Biegla nepřetlačil, vsetínský brankář si dobře pokryl puk.
53:18
Vsetín při přesilovce pouze kontroloval hru, vůbec se nikam netlačil, je spokojený se současným stavem.
51:18
Další dvě minuty klidu pro Vsetínské. Loktem fauloval Hlavačka.
49:23
Vary jsou kompletní.
47:30
Karlovy Vary - Vsetín 0:5 Vsetín ukázal Varům, jak snadno využít přesilovku pět na tři. Po vhazování putoval puk přes Lužu k Vakovi, který nikým neatakován od modré prostřelil Pejchara.
47:23
Skuhravý zasáhl na modré v obličeji Jiřího Poláka, ale rozhodčí si toho vůbec nevšimli. Až následně Turčan vyloučil Skuhravého. Diváci nesouhlasí a naházeli na led plastové lahve.
46:17
V útočném pásmu Hlavačka fauloval Vaka a je vyloučen za hrubost. Vsetín tak dostává další možnost v pohodě dohrávat utkání.
46:06
V první minutě byli karlovarští nečekaně nebezpečnější, ale Vsetín nikam nepospíchal a kontroloval hru. Až ve druhé části byli také hosté nebezpeční, ale spíš už utkání pouze dohrávají.
44:06
Na druhé straně je vyloučen Bauer za krosček.
43:18
Domácí měli v přesilovce problém vůbec založit akci. V jediném náznaku příležitosti byl Kverka, ale v prostoru mezi kruhy mu puk sklouzl z hole.
41:18
V pokračování předchozí akce je za vysokou hůl vyloučen Dubec.
41:15
Na modré napřáhl Bauer, ale Biegl dokázal vytěsnit puk mimo branku.
40:01
Začíná 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Pokud Vary v úvodu nevymyslí nějakou akci a nedají rychlý gól, utkání už asi neotočí a přijdou o play-off.
38:57
Pátý gól mohl přidal Vampola, když zakončoval zblízka nadějné přečíslení dva na jednoho, ale Pejchar se roztáhl a střelu po ledě chytil.
38:11
Domácí i přes nepříznivý vývoj pokračují v bojovném výkonu, ale nedaří se jim, všechny akce jsou zakončené slabými střelami z nevýhodných pozic.
35:00
Vary jsou ve velké křeči, kazí rozehrávku a jejich hra je hodně upracovaná. Vsetín naopak hrozí jednoduchými nápaditými akcemi.
33:11
Karlovy Vary - Vsetín 0:4 Dubec poslal dopředu Ambruze, který krátkou bekhendovou kličkou překonal špatného Pejchara. Hlouček vsetínských fanouškou zpívá Vysoký Jalovec.

Najdete na iDNES.cz