Pátek 27. listopadu 2020, svátek má Xenie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. listopadu 2020 Xenie

Třinec dobyl Slavii, Vítkovice Spartu. Šlégr zničil Brno čtyřmi body

  14:51aktualizováno  22:50
Z Prahy do Moravskoslezského kraje putuje šest bodů. Tři si v neděli večer odvezli domů hokejisté Vítkovic za výhru na ledě vedoucí Sparty, tři sebral Třinec na Slavii, které před 11 tisíci diváky zhořkly oslavy dvacáté sezony v extralize.

Chomutovský útočník Nikola Gajovský v duelu s Libercem. | foto: Bořivoj Černý, MAFRA

Vítkovice výhrou 3:1 přerušily bodovou šňůru soupeře, která trvala šest zápasů. Sparťané totiž naposledy nebodovali 13. prosince v Liberci.

ON-LINE

Ani slávisté, kteří k oslavám dvacetileté účasti v nejvyšší soutěži přizvali diváky do O2 areny za symbolické vstupné 20 korun, nakonec třetí nejvyšší návštěvu sezony nepotěšili.  Jejich led po vyrovnaném utkání opanovali hosté z Třince, kteří si po páteční výhře v Kladně a nedělní v Praze vezou z víkendu ve Středních Čechách domů pět bodů.

Na domácím ledě naopak po páteční výhře nad Litvínovem znovu uspěly Karlovy Vary. K vítězství 4:1 nad Kladnem přispěl hattrickem útočník Petr Pohl.

Fotogalerie

Před vlastním publikem se dařilo i Litvínovu. Při výhře 4:1 nad brněnskou Kometou byl u všeho podstateného veterán Jiří Šlégr - litvínovský obránce dal gól, přidal tři asistence a navíc si dal vlastní branku.

"Je to příjemné, Ale já jsem se nevracel se proto, abych si dokazoval nějaké individuální statistiky. Je to důležité vítězství proti silnému mužstvu," těsilo litvínovského barda.

Ještě suverénnější vystoupení než Vary a Litvínov předvedl doma Liberec. Poslednímu Chomutovu nadělil šest gólů a jeho brankář Marcel Melicherčík si připsal už svou čtvrtou nulu v sezoně.

V neděli se nedařilo východočeským týmům. Pardubice čekaly na gól v Plzni až do poslední minuty a nakonec prohrály s obhájcem titulu 1:2, stejným rozdíĺem podlehl Hradec Králové doma zlepšujícímu se Zlínu, který vyhrál potřetí za sebou přesto, že hrál potřetí venku.

Slavia - Třinec 1:4

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Hokejisté Třince si připsali pátý triumf nad Slavií za sebou a přeskočili ji v tabulce. O své výhře rozhodli dvěma góly v přesilových hrách, třetí přidali v oslabení. Slezané se díky pátečnímu dvoubodovému vítězství v Kladně vracejí domů s pěti body ze dvou duelů.

Vladimír Růžička (Slavia): "Byl to kvalitní, rychlý, tvrdý zápas. Bylo v něm vidět všechno. Pro nás se lámal ve druhé třetině, kdy jsme měli obrovský tlak, ale brankář soupeře předvedl řadu výtečných zákroků. Dvakrát jsme netrefili ani prázdnou branku. Z našeho pohledu byla hodně dobrá, ale dali jsme jen jeden gól, což bylo málo. To ale k hokeji patří. Poté, co jsme ve třetí třetině dostali gól na 3:1, tak už Třinec hrál to, co potřeboval. K ničemu nás nepustil."

Jiří Kalous (Třinec): "Bylo to vyrovnané utkání s obrovským nasazením z obou stran i s řadou šancí. Klíčovým momentem pro nás asi bylo, že jsme ubránili dlouhé oslabení tři proti pěti a drželi jsme se ve hře. Podařilo se nám i vstřelit vedoucí branky, Slavia to pak musela otevřít a tlačit se do útoku. Dvakrát jsme teď vyhráli venku, ale i předtím jsme sehráli dobré zápasy. Například v Hradci nebo v Litvínově. Potkalo nás ale to, co dnes Slavii. Neproměňovali jsme šance, dnes jsme je dali."

Ohlasy: Plná hala, jen my se nechali seřezat, bědoval Bednář 

Branky a nahrávky: 39. Kolařík (Bednář, Žejdl) - 5. D. Květoň (Roth, Rákos), 38. Roth (Adamský), 48. Orsava (Peterek), 57. Bonk (Martin Růžička, Adamský). Rozhodčí: Čech, Mikula - Frodl, Charvát. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 11.352. Třetiny: 0:1, 1:1, 0:2.

Slavia: Furch - Kadlec, Holub, Kolařík, Wharton, Valach, Štich - Bednář, Žejdl, Krenželok, Knot - P. Jelínek, V. Růžička ml., Tomica - Skokan, Sklenář, J. Doležal - Stránský, Klhůfek, Poletín. Trenéři: V. Růžička st. a Weissmann.

Třinec: Hamerlík - Roth, Galvas, Hrabal, Linhart, Roupec, Krejčí - Martin Růžička, Polanský, Adamský - Orsava, Bonk, Varaďa - L. Květoň, Peterek, Rákos - V. Polák, Matuš, Hrňa. Trenéři: Kalous a P. Marek.

Sparta - Vítkovice 1:3

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Ostravané naplno uspěli na ledě lídra i podruhé v sezoně a připsali si čtvrté vítězství venku za sebou. Rozhodl o něm vítězný gól Vladimíra Svačiny ze začátku 54. minuty a také výtečný výkon gólmana Filipa Šindeláře, jenž inkasoval jediný gól.

Josef Jandač (Sparta): "Hráli jsme špatně v první třetině. Byli jsme tam pomalejší, nebyli jsme dostatečně důrazní. Ve druhé třetině jsme se zvedli, soupeře jsme přestříleli, ale dali z toho jen jeden gól. Tam si myslím, že jsme měli o utkání rozhodnout, bylo tam od nás asi 17 střel a dalších sedm mimo. Tlak tam byl. Ve třetí třetině rozhodlo asi to, že my jsme měli asi dvě nebo tři přesilovky po sobě, které jsme nedali, pak jsme sami udělali stupidní fauly v útočném pásmu, z toho jeden do tří. Dlouhá přesilovka Vítkovic rozhodla zápas."

Peter Oremus (Vítkovice): "Pokračovali jsme v opravdu dobrém výkonu; už proti Hradci Králové jsme byli lepší a teď jsme ten výkon zopakovali. Strašně moc mě těší, že přístup k zápasu a i hra zůstaly jako v předešlém utkání. Na to, abychom předčili mužstvo takových kvalit, je potřeba vůle a zodpovědnost, protože Sparta má velkou sílu. My jsme to od prvních minut ale měli, odehráli jsme velmi kvalitní zápas a myslím, že si body odvážíme zaslouženě."

Branky a nahrávky: 33. Krejčík (Pilař, Forman) - 20. Stehlík (Húževka, Burger), 54. Svačina (Roman, Sloboda), 59. Húževka (Burger). Rozhodčí: Minář, Horák - Podrazil, Zavřel. Vyloučení: 7:8, navíc Forman - M. Hruška oba 10 min. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 5861. Třetiny: 0:1, 1:0, 0:2.

Sparta: Pöpperle - Pilař, Krejčík, Švrček, Sičák, Kubát, Philipp - P. Ton, J. Hlinka, Rolinek - Kumstát, Pech, Buchtele - Klimek, Přibyl, I. Rachůnek - Forman, Bahenský, T. Rachůnek. Trenéři: Jandač a Moták.

Vítkovice: Šindelář - M. Hruška, Barinka, Sloboda, Kudělka, Kovář, Stehlík, Bail - Strapáč, Burger, Húževka - Huna, Roman, Svačina - Vandas, M. Hlinka, Szturc - Kucsera, Kolouch, E. Němec. Trenéři: Oremus a Šimíček. 

Plzeň - Pardubice 2:1

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Hokejisté Plzně porazili Pardubice poprvé v letošní sezoně. Doma vyhráli podesáté za sebou a přiblížili se na třetím místě druhém Hradci Králové na rozdíl tří bodů.

Michal Straka (Plzeň): "Po hrozivém pátečním výkonu na Slavii jsme ukázali výborný taktický výkon. Všichni plnili úkoly, co měli a předvedli jsme výkon, jakým bychom se chtěli prezentovat. Je ovšem důležité výhru potvrdit už příští kolo venku, abychom nedopadli jako minule. Jsme rádi, že se nám daří doma. Ve venkovních zápasech nás ale sráží nedostatek gólů a nedodržování taktiky."

Zdeněk Venera (Pardubice): "Domácí byli po celé utkání aktivnější a vytvořili si daleko víc šancí než naše mužstvo. My jsme si v průběhu zápasu příležitosti vypracovávali jen ojediněle. První inkasovaný gól byl nešťastný, ale nechceme se na nic vymlouvat, protože jsme dali jen jeden gól až v samotném závěru. Kdybychom ve třetí třetině využili přesilovku pět na tři, kterou jsme nesehráli špatně, tak jsme ještě mohli utkání zdramatizovat. Domácí si ale výhru za svoji aktivitu zasloužili."

Branky a nahrávky: 5. Duda (Vlasák), 36. Pletka (Vlasák, Duda) - 60. Radil (T. Zohorna). Rozhodčí: Wagner, Pavlovič - Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 5:6, navíc Číp (Pardubice) 10 min. Diváci: 6838. Třetiny: 1:0, 1:0, 0:1.

Plzeň: Machovský - Slovák, Jiří Hanzlík, Dan Růžička, J. Jeřábek, Mozík, D. Boháč - Kratěna, Martin Straka, Lev - Duda, Vlasák, Pletka - Indrák, Kašpařík, Schleiss - M. Dvořák, T. Sýkora, Holec. Trenéři: Razým a Michal Straka.

Pardubice: Hudáček - Ďaloga, Gregorc, Píša, V. Kočí, Zdráhal, Vašíček - Radil, T. Nosek, T. Zohorna - Kolář, Somík, Endál - Tybor, Cetkovský, Semorád - Moučka, Nahodil, Číp. Trenéři: Venera a Říha ml.

Litvínov - Kometa 4:1

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Litvínov udělal radost svému kapitánovi Michalu Trávníčkovi, po dvou předchozích vystoupeních bez bodového zisku zabral a drží pozici v první desítce. Výrazně k tomu přispěl obránce Jiří Šlégr - dvaačtyřicetiletý veterán nechyběl u žádné trefy domácích a připsal si čtyři body za gól a tři finální přihrávky. Kometa po sérii čtyř výher podruhé v řadě nebodovala.

Radim Rulík (Litvínov): "První třetina byla vyrovnaná, šli jsme do vedení, ale dostali jsme smolný vlastní gól. Zápas se lámal ve druhé třetině. Využili jsme přesilovou hru a poté jsme dali další branku na 3:1, trošku jsme se uklidnili a třetí třetinu jsme odehráli nejlépe."

Karel Beran (Brno): "Utkání se lámalo v polovině druhé třetiny; za stavu 1:1 jsme udělali faul a inkasovali jsme. Hlavní důvod však byl v tom, že jsme nedali do utkání všechno, chybělo nám více bojovnosti, srdíčko. Výkon od nás nebyl dobrý, musíme opět zabrat. Musíme začít podávat výkony jako v období Vánoc."

Branky a nahrávky: 2. Šlégr (J. Černý, Jánský), 30. J. Černý (Šlégr), 33. Rapáč (Šlégr, Gerhát), 54. Jánský (Šlégr) - 14. Š. Novotný (Kuboš). Rozhodčí: Fraňo, Hodek - Kostka, Bláha. Vyloučení: 5:8. Využití: 2:0. Diváci: 3836. Třetiny: 1:1, 2:0, 1:0.

Litvínov: Francouz - Pavlík, Zeman, Stříteský, Šlégr, Posmyk, Kousalík - Martynek, Ručinský, Trávníček - Jánský, J. Černý, Lukeš - Rapáč, Jurčík, Gerhát - Písařík, Smolka, Zavřel. Trenéři: Rulík a M. Hořava st.

Brno: Čiliak - Dujsík, Jan Hanzlík, Kováčik, Kempný, Kuboš, Žižka - Vondráček, Čermák, J. Hruška - T. Svoboda, V. Němec, Pivko - Dočekal, Š. Novotný, Burian - Jenyš, H. Zohorna, Wasserbauer. Trenéři: Kýhos, Pešout a Beran.

Hradec Králové - Zlín 1:2

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Hokejisté Hradce Králové zůstávají stále na druhém místě tabulky, ale potřetí za sebou nebodovali. Třetí Plzeň se Hradci přiblížila na rozdíl tří bodů. Zlín naopak potřetí za sebou zvítězil a venku vyhrál už počtvrté v řadě.

Peter Draisaitl (Hradec Králové): "Tentokrát nám chyběla vyzrálost. Oni šance proměnili, my ne. Chybí nám vlastně první dvě pětky, ten problém se většinou projeví v přesilovkách. Hrají je kluci, kteří je normálně nehrají, ani netrénují. Ale v přesilovce pět na tři jsme měli pět střel, něco bychom měli proměnit. Dělali jsme, co jsme mohli, teď musíme najít správné hráče, něco vymyslet."

Juraj Jurík (Zlín): "Bylo to spíš bojovné, než pohledné utkání. Domácí do něj vstoupili lépe, měli lepší pohyb, po první třetině jsme byli rádi, že to bylo vyrovnané. Pak jsme hru vyrovnali, dali jsme gól a zatáhli jsme se. Tady v Hradci se brání dobře, protože kvalita ledu není taková. Ve třetí třetině jsme to i proto zvládli ubránit."

Branky a nahrávky: 58. Rousek (Knotek) - 32. F. Čech (Holík), 45. Köhler (Balaštík, Leška). Rozhodčí: Šindler, Hrubý - Flegl, Bádal. Vyloučení: 5:7, navíc Kubiš (Zlín) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 4126. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:1.

Hradec Králové: Kantor - Harant, Vydarený, Pláněk, Mikuš, Jank, Frühauf, Čáp - Dej, Mertl, Škoda - Švagrovský, Knotek, Červený - Švihálek, Marek, Rousek - L. Květoň, Langhammer, Nedvídek. Trenér: Draisaitl a Kučera.

Zlín: Kašík - Marušák, Horák, Zámorský, Valenta, Matějíček, Řezníček - Balaštík, Leška, Köhler - Kubiš, Holík, F. Čech - Okál, Čajánek, O. Veselý - od 27. navíc Ondráček. Trenér: Rostislav Vlach, Jurík a Hrazdira.

Liberec - Chomutov 6:0

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Hokejisté Liberce vyhráli popáté za sebou. Čtyřmi body za gól a tři asistence se blýsknul útočník Martin Bartek, brankář Marcel Melicherčík vychytal své čtvrté čisté konto v sezoně. Chomutov prohrál už podeváté za sebou a zůstává beznědějně poslední.

Milan Černý (Liberec): "Jsme spokojení. Začátek nebyl úplně jednoduchý, po první třetině jsme vedli 1:0, ale to ještě nic neznamenalo. Vyšel nám úvod druhé třetiny, kdy jsme gólově odskočili. Byl to asi jeden z nejlepších zápasů, který jsme v sezoně odehráli."

Robert Kaše (Chomutov): "Liberec byl lepší ve všech herních činnostech a naprosto zaslouženě vyhrál. Chyběl nám pohyb a nasazení. Drželi jsme krok pouze prvních deset minut."

Branky a nahrávky: 7. Víšek (Bartek), 21. Nedvěd (Bartek, Gřegořek), 22. Vampola (T. Urban), 26. Víšek (Bulík), 46. Bartek, 56. Čutta (Nedvěd, Bartek). Rozhodčí: Homola, Turčan - Hejl, Kajínek. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 4646. Třetiny: 1:0, 3:0, 2:0.

Liberec: Melicherčík - Čakajík, Derner, Výtisk, Gřegořek, Čutta, Vitásek, Šimek - Nedvěd, Vampola, Bulíř - Bartek, Bulík, Víšek - Valský, T. Urban, J. Vlach - Dušek. Trenéři: Hynek a M. Černý.

Chomutov: Martin Růžička - Mrázek, Krstev, Tejnor, Prošek, Bartejs, Trefný, Novák - D. Hruška, Gajovský, Sikora - Bomersback, Bartečko, Šagát - Kubinčák, J. Straka, Hřebejk - od 21. navíc Račuk. Trenéři: Turek a R. Kaše.

Karlovy Vary - Kladno 4:1

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Díky výhře unikli karlovarští hokejisté na 12. místě tabulky předposlednímu Kladnu na rozdíl deseti bodů. U všeho podstatného byl Petr Pohl, jenž se zaskvěl čtyřmi body za tři branky a jednu asistenci. Vary doma potřetí za sebou naplno bodovaly, Kladno naopak prohrálo potřetí v řadě.

Jaromír Kverka st. (Karlovy Vary): "V první třetině nám důležitost zápasu trošku svazovala ruce i nohy. Bylo štěstí, že jsme vzápětí po inkasované brance dokázali vyrovnat. Od půlky zápasu jsme začali lépe bruslit, ale zápas byl pořád velmi vyrovnaný. Měli jsme výborné přesilovky, při kterých jsme dali tři branky a díky nim jsme vyhráli."

Josef Zajíc (Kladno): "Zápas byl pro obě strany hrozně důležitý. Dvě třetiny jsme naší hru mohli hodnotit kladně, ale poslední třetina nám kvůli využitým přesilovkám Varů utekla a rozhodla celý zápas. Stále se nám nedaří udržet kvalitní hru i v posledních třetinách. Je to také kvůli špatné produktivitě, která náš tým trápí."

Branky a nahrávky: 4. Pohl (Balán, Bičánek), 43. Pohl (Zaťovič, Balán), 47. Pohl (Zaťovič, Balán), 60. Balán (Pohl) - 3. Kuchler (Havlíček). Rozhodčí: Jeřábek, Polák - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 4:5. Využití: 3:1. Diváci: 3771. Třetiny: 1:1, 0:0, 3:0.

Karlovy Vary: Závorka - Rýgl, Bičánek, Schusser, J. Drtina, Dresler, Gulaši - Pohl, Balán, Zaťovič - Hovorka, Vachovec, R. Dlouhý - Zucker, Roman Vlach, Kytnár - M. Látal, Koblasa, Micka. Trenéři: Mlejnek a Kverka st.

Kladno: Chábera - T. Kaberle, David Růžička, L. Procházka, Doudera, Jankovič, P. Hořava, Gutwald - Tenkrát, Dragoun, M. Hořava - Bílek, Havlíček, Kuchler - Eberle, Lukáč, Bajaruns - Machač, Strnad. Trenéři: Čelanský, Zajíc a Neliba.

Extraliga 2013/2014

Poř. Klub Z V VP PP P S B
1. Sparta 36 25 1 3 7 150:70 80
2. Hradec Králové 36 15 9 3 9 90:77 66
3. Plzeň 36 18 3 3 12 90:83 63
4. Kometa 36 18 3 2 13 90:77 62
5. Zlín 35 14 6 5 10 91:82 59
6. Třinec 36 16 3 2 15 88:92 56
7. Pardubice 36 14 3 7 12 104:97 55
8. Vítkovice 35 15 3 3 14 105:100 54
9. Slavia 36 12 6 5 13 88:87 53
10. Litvínov 36 12 6 4 14 76:81 52
11. Liberec 36 12 5 3 16 97:108 49
12. Karlovy Vary 36 13 1 5 17 82:101 46
13. Kladno 36 8 5 2 21 76:103 36
14. Chomutov 36 5 0 7 24 65:134 22
Autor:

Bodování

22

Milan Gulaš

Plzeň

22

Martin Růžička 27

Třinec

18

Matěj Stránský

Třinec

Góly

12

Matěj Stránský

Třinec

12

David Šťastný

Boleslav

9

Peter Schneider

Kometa

Klub Z V VP PP P SKÓRE BODY
1. Plzeň 14 8 3 1 2 49:28 31
2. Třinec 11 9 1 1 0 53:26 30
3. Sparta 15 8 1 1 5 51:36 27
4. Hr. Králové 13 8 1 0 4 40:27 26
5. Liberec 13 6 2 2 3 36:27 24
6. K. Vary 12 8 0 0 4 35:39 24
7. Ml. Boleslav 12 5 1 2 4 44:34 19
8. Vítkovice 11 4 2 2 3 30:32 18
9. Kometa 11 2 2 1 6 29:36 11
10. Zlín 12 3 1 0 8 28:38 11
11. Litvínov 11 2 2 1 6 21:31 11
12. Olomouc 12 3 0 2 7 22:42 11
13. Pardubice 12 1 2 1 8 24:48 8
14. Č. Budějovice 13 1 0 4 8 31:49 7
  • Nejčtenější

Hokejový Vsetín pláče: člen zlaté dynastie zemřel při tragické nehodě

Zlatou vsetínskou dynastii zasáhla zpráva o úmrtí bývalého hokejového obránce Michala Šafaříka, který se stal ve...

Budějovice šokovaly výhrou 7:0. Sparta, Kometa i vedoucí Plzeň padly

První vítězství po návratu do extraligy slaví hokejisté Českých Budějovic. A není kdovíjaké. Svěřenci trenéra Václava...

Plzeň vyhrála na Spartě. Pardubice zpátky dole, Boleslav nasázela 11 gólů

Hokejisté Plzně dál drží vedení v extralize, protože zvládli úterní těžké utkání na Spartě, kde zvítězili 3:1....

Pardubice předvedly královský obrat, Sparta rozdrtila v odvetě Olomouc

Spousta gólů, jeden dokonce výroční na Spartě a neuvěřitelný obrat nabídlo 20. kolo hokejové extraligy. Třinec útočil...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Případ Kvapil. Nepřistoupil na snížení platu, teď je hokejista bez práce

Premium Jsou to už dva měsíce, co jako jediný hráč ve Spartě odmítl přistoupit na 20procentní snížení platu, za trest ale...

Den se zaměstnanci pohřební služby: poslední rozloučení má dnes jiná pravidla

Premium MF DNES rozptyluje mýty o pohřebnictví v době koronaviru. Pohřeb do země možný je, i když se úplně nedoporučuje. O čem...

Jak vydržet v ledové vodě? Finta je jednoduchá, popisují otužilci

Premium Klepat se zimou tak, že si nedokážete zavázat ani tkaničky u bot, a přitom se tomu smát? I to dokáže koupání v ledové...

Miliardář Dědek o Pardubicích, krizi, (ne)fungování extraligy i Jágrovi

Premium Jeho jmění se odhaduje na čtyři miliardy korun, podle magazínu Forbes je 54. nejbohatší Čech. Na přelomu roku se Petr...

  • Další z rubriky

Kokain se u Kousala nepotvrdil, v krvi měl „jen“ THC. V Pardubicích skončil?

Policie ČR již zná výsledky krevního rozboru pardubického hokejového útočníka Roberta Kousala, který měl zkraje...

Agent Jágr. Nejslavnější Kladeňák pomohl domluvit Vladařův záskok v Pardubicích

Daniel Vladař poprvé trénoval s extraligovými Pardubicemi, které dočasně posílil z Bostonu. Dokud se nerozjedou soutěže...

Honejsek táhl Zlín za výhrou. Mám radost, ale měl jsem také štěstí, řekl

Pokud by se potvrdily spekulace o jeho odchodu do Pardubic, byla by to pro hokejisty PSG Zlín obrovská ztráta. Že je...

Napřed Kometa, potom Vítkovice. Plzeňské hokejisty čeká domácí dvojboj

Po dvou týdnech znovu doma a ještě dvakrát v rychlém sledu. Po pětizápasové sérii na ledě soupeřů se hokejisté Plzně...

Jsem znechucená, říká Eva Burešová, kterou vyfotili s Forejtem z MasterChefa

Eva Burešová (27) a Přemek Forejt (33) byli společně vyfoceni, jak vycházejí z domu, kde herečka bydlí. Hvězda seriálu...

Ordinace v růžové zahradě za půl roku skončí, co seriál nahradí?

Po více než patnácti letech od okamžiku, kdy padla první klapka, začal tvůrčí tým seriálu Ordinace v růžové zahradě 2...

Příběh Denisy: Manžel mě ignoruje, mám dva milence

S manželem jsme svoji osm let, máme dvě děti. S tím mladším jsem teď doma. Muž je věčně v práci a na nás nemá čas....

Tahák: 20 klávesových zkratek, o nichž jste možná neměli ani potuchy

Uživatelé Windows jistě znají notoricky známé klávesové zkratky jako Alt + F4, Alt + Tab, Windows + E, Windows + C,...

Kapitán je na tahu, bude šach mat, oznámil po líbánkách Pavel své ženě

Psycholožka, terapeut a genetička vybrali na základě testů i DNA mezi více než patnácti sty přihlášenými jednotlivci...