Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 7. prosince 2021 Ambrož, Benjamin

Třinec dobyl Slavii, Vítkovice Spartu. Šlégr zničil Brno čtyřmi body

  14:51aktualizováno  22:50
Z Prahy do Moravskoslezského kraje putuje šest bodů. Tři si v neděli večer odvezli domů hokejisté Vítkovic za výhru na ledě vedoucí Sparty, tři sebral Třinec na Slavii, které před 11 tisíci diváky zhořkly oslavy dvacáté sezony v extralize.

Chomutovský útočník Nikola Gajovský v duelu s Libercem. | foto: Bořivoj Černý, MAFRA

Vítkovice výhrou 3:1 přerušily bodovou šňůru soupeře, která trvala šest zápasů. Sparťané totiž naposledy nebodovali 13. prosince v Liberci.

ON-LINE

Ani slávisté, kteří k oslavám dvacetileté účasti v nejvyšší soutěži přizvali diváky do O2 areny za symbolické vstupné 20 korun, nakonec třetí nejvyšší návštěvu sezony nepotěšili.  Jejich led po vyrovnaném utkání opanovali hosté z Třince, kteří si po páteční výhře v Kladně a nedělní v Praze vezou z víkendu ve Středních Čechách domů pět bodů.

Na domácím ledě naopak po páteční výhře nad Litvínovem znovu uspěly Karlovy Vary. K vítězství 4:1 nad Kladnem přispěl hattrickem útočník Petr Pohl.

Fotogalerie

Před vlastním publikem se dařilo i Litvínovu. Při výhře 4:1 nad brněnskou Kometou byl u všeho podstateného veterán Jiří Šlégr - litvínovský obránce dal gól, přidal tři asistence a navíc si dal vlastní branku.

"Je to příjemné, Ale já jsem se nevracel se proto, abych si dokazoval nějaké individuální statistiky. Je to důležité vítězství proti silnému mužstvu," těsilo litvínovského barda.

Ještě suverénnější vystoupení než Vary a Litvínov předvedl doma Liberec. Poslednímu Chomutovu nadělil šest gólů a jeho brankář Marcel Melicherčík si připsal už svou čtvrtou nulu v sezoně.

V neděli se nedařilo východočeským týmům. Pardubice čekaly na gól v Plzni až do poslední minuty a nakonec prohrály s obhájcem titulu 1:2, stejným rozdíĺem podlehl Hradec Králové doma zlepšujícímu se Zlínu, který vyhrál potřetí za sebou přesto, že hrál potřetí venku.

Slavia - Třinec 1:4

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Hokejisté Třince si připsali pátý triumf nad Slavií za sebou a přeskočili ji v tabulce. O své výhře rozhodli dvěma góly v přesilových hrách, třetí přidali v oslabení. Slezané se díky pátečnímu dvoubodovému vítězství v Kladně vracejí domů s pěti body ze dvou duelů.

Vladimír Růžička (Slavia): "Byl to kvalitní, rychlý, tvrdý zápas. Bylo v něm vidět všechno. Pro nás se lámal ve druhé třetině, kdy jsme měli obrovský tlak, ale brankář soupeře předvedl řadu výtečných zákroků. Dvakrát jsme netrefili ani prázdnou branku. Z našeho pohledu byla hodně dobrá, ale dali jsme jen jeden gól, což bylo málo. To ale k hokeji patří. Poté, co jsme ve třetí třetině dostali gól na 3:1, tak už Třinec hrál to, co potřeboval. K ničemu nás nepustil."

Jiří Kalous (Třinec): "Bylo to vyrovnané utkání s obrovským nasazením z obou stran i s řadou šancí. Klíčovým momentem pro nás asi bylo, že jsme ubránili dlouhé oslabení tři proti pěti a drželi jsme se ve hře. Podařilo se nám i vstřelit vedoucí branky, Slavia to pak musela otevřít a tlačit se do útoku. Dvakrát jsme teď vyhráli venku, ale i předtím jsme sehráli dobré zápasy. Například v Hradci nebo v Litvínově. Potkalo nás ale to, co dnes Slavii. Neproměňovali jsme šance, dnes jsme je dali."

Ohlasy: Plná hala, jen my se nechali seřezat, bědoval Bednář 

Branky a nahrávky: 39. Kolařík (Bednář, Žejdl) - 5. D. Květoň (Roth, Rákos), 38. Roth (Adamský), 48. Orsava (Peterek), 57. Bonk (Martin Růžička, Adamský). Rozhodčí: Čech, Mikula - Frodl, Charvát. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 11.352. Třetiny: 0:1, 1:1, 0:2.

Slavia: Furch - Kadlec, Holub, Kolařík, Wharton, Valach, Štich - Bednář, Žejdl, Krenželok, Knot - P. Jelínek, V. Růžička ml., Tomica - Skokan, Sklenář, J. Doležal - Stránský, Klhůfek, Poletín. Trenéři: V. Růžička st. a Weissmann.

Třinec: Hamerlík - Roth, Galvas, Hrabal, Linhart, Roupec, Krejčí - Martin Růžička, Polanský, Adamský - Orsava, Bonk, Varaďa - L. Květoň, Peterek, Rákos - V. Polák, Matuš, Hrňa. Trenéři: Kalous a P. Marek.

Sparta - Vítkovice 1:3

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Ostravané naplno uspěli na ledě lídra i podruhé v sezoně a připsali si čtvrté vítězství venku za sebou. Rozhodl o něm vítězný gól Vladimíra Svačiny ze začátku 54. minuty a také výtečný výkon gólmana Filipa Šindeláře, jenž inkasoval jediný gól.

Josef Jandač (Sparta): "Hráli jsme špatně v první třetině. Byli jsme tam pomalejší, nebyli jsme dostatečně důrazní. Ve druhé třetině jsme se zvedli, soupeře jsme přestříleli, ale dali z toho jen jeden gól. Tam si myslím, že jsme měli o utkání rozhodnout, bylo tam od nás asi 17 střel a dalších sedm mimo. Tlak tam byl. Ve třetí třetině rozhodlo asi to, že my jsme měli asi dvě nebo tři přesilovky po sobě, které jsme nedali, pak jsme sami udělali stupidní fauly v útočném pásmu, z toho jeden do tří. Dlouhá přesilovka Vítkovic rozhodla zápas."

Peter Oremus (Vítkovice): "Pokračovali jsme v opravdu dobrém výkonu; už proti Hradci Králové jsme byli lepší a teď jsme ten výkon zopakovali. Strašně moc mě těší, že přístup k zápasu a i hra zůstaly jako v předešlém utkání. Na to, abychom předčili mužstvo takových kvalit, je potřeba vůle a zodpovědnost, protože Sparta má velkou sílu. My jsme to od prvních minut ale měli, odehráli jsme velmi kvalitní zápas a myslím, že si body odvážíme zaslouženě."

Branky a nahrávky: 33. Krejčík (Pilař, Forman) - 20. Stehlík (Húževka, Burger), 54. Svačina (Roman, Sloboda), 59. Húževka (Burger). Rozhodčí: Minář, Horák - Podrazil, Zavřel. Vyloučení: 7:8, navíc Forman - M. Hruška oba 10 min. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 5861. Třetiny: 0:1, 1:0, 0:2.

Sparta: Pöpperle - Pilař, Krejčík, Švrček, Sičák, Kubát, Philipp - P. Ton, J. Hlinka, Rolinek - Kumstát, Pech, Buchtele - Klimek, Přibyl, I. Rachůnek - Forman, Bahenský, T. Rachůnek. Trenéři: Jandač a Moták.

Vítkovice: Šindelář - M. Hruška, Barinka, Sloboda, Kudělka, Kovář, Stehlík, Bail - Strapáč, Burger, Húževka - Huna, Roman, Svačina - Vandas, M. Hlinka, Szturc - Kucsera, Kolouch, E. Němec. Trenéři: Oremus a Šimíček. 

Plzeň - Pardubice 2:1

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Hokejisté Plzně porazili Pardubice poprvé v letošní sezoně. Doma vyhráli podesáté za sebou a přiblížili se na třetím místě druhém Hradci Králové na rozdíl tří bodů.

Michal Straka (Plzeň): "Po hrozivém pátečním výkonu na Slavii jsme ukázali výborný taktický výkon. Všichni plnili úkoly, co měli a předvedli jsme výkon, jakým bychom se chtěli prezentovat. Je ovšem důležité výhru potvrdit už příští kolo venku, abychom nedopadli jako minule. Jsme rádi, že se nám daří doma. Ve venkovních zápasech nás ale sráží nedostatek gólů a nedodržování taktiky."

Zdeněk Venera (Pardubice): "Domácí byli po celé utkání aktivnější a vytvořili si daleko víc šancí než naše mužstvo. My jsme si v průběhu zápasu příležitosti vypracovávali jen ojediněle. První inkasovaný gól byl nešťastný, ale nechceme se na nic vymlouvat, protože jsme dali jen jeden gól až v samotném závěru. Kdybychom ve třetí třetině využili přesilovku pět na tři, kterou jsme nesehráli špatně, tak jsme ještě mohli utkání zdramatizovat. Domácí si ale výhru za svoji aktivitu zasloužili."

Branky a nahrávky: 5. Duda (Vlasák), 36. Pletka (Vlasák, Duda) - 60. Radil (T. Zohorna). Rozhodčí: Wagner, Pavlovič - Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 5:6, navíc Číp (Pardubice) 10 min. Diváci: 6838. Třetiny: 1:0, 1:0, 0:1.

Plzeň: Machovský - Slovák, Jiří Hanzlík, Dan Růžička, J. Jeřábek, Mozík, D. Boháč - Kratěna, Martin Straka, Lev - Duda, Vlasák, Pletka - Indrák, Kašpařík, Schleiss - M. Dvořák, T. Sýkora, Holec. Trenéři: Razým a Michal Straka.

Pardubice: Hudáček - Ďaloga, Gregorc, Píša, V. Kočí, Zdráhal, Vašíček - Radil, T. Nosek, T. Zohorna - Kolář, Somík, Endál - Tybor, Cetkovský, Semorád - Moučka, Nahodil, Číp. Trenéři: Venera a Říha ml.

Litvínov - Kometa 4:1

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Litvínov udělal radost svému kapitánovi Michalu Trávníčkovi, po dvou předchozích vystoupeních bez bodového zisku zabral a drží pozici v první desítce. Výrazně k tomu přispěl obránce Jiří Šlégr - dvaačtyřicetiletý veterán nechyběl u žádné trefy domácích a připsal si čtyři body za gól a tři finální přihrávky. Kometa po sérii čtyř výher podruhé v řadě nebodovala.

Radim Rulík (Litvínov): "První třetina byla vyrovnaná, šli jsme do vedení, ale dostali jsme smolný vlastní gól. Zápas se lámal ve druhé třetině. Využili jsme přesilovou hru a poté jsme dali další branku na 3:1, trošku jsme se uklidnili a třetí třetinu jsme odehráli nejlépe."

Karel Beran (Brno): "Utkání se lámalo v polovině druhé třetiny; za stavu 1:1 jsme udělali faul a inkasovali jsme. Hlavní důvod však byl v tom, že jsme nedali do utkání všechno, chybělo nám více bojovnosti, srdíčko. Výkon od nás nebyl dobrý, musíme opět zabrat. Musíme začít podávat výkony jako v období Vánoc."

Branky a nahrávky: 2. Šlégr (J. Černý, Jánský), 30. J. Černý (Šlégr), 33. Rapáč (Šlégr, Gerhát), 54. Jánský (Šlégr) - 14. Š. Novotný (Kuboš). Rozhodčí: Fraňo, Hodek - Kostka, Bláha. Vyloučení: 5:8. Využití: 2:0. Diváci: 3836. Třetiny: 1:1, 2:0, 1:0.

Litvínov: Francouz - Pavlík, Zeman, Stříteský, Šlégr, Posmyk, Kousalík - Martynek, Ručinský, Trávníček - Jánský, J. Černý, Lukeš - Rapáč, Jurčík, Gerhát - Písařík, Smolka, Zavřel. Trenéři: Rulík a M. Hořava st.

Brno: Čiliak - Dujsík, Jan Hanzlík, Kováčik, Kempný, Kuboš, Žižka - Vondráček, Čermák, J. Hruška - T. Svoboda, V. Němec, Pivko - Dočekal, Š. Novotný, Burian - Jenyš, H. Zohorna, Wasserbauer. Trenéři: Kýhos, Pešout a Beran.

Hradec Králové - Zlín 1:2

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Hokejisté Hradce Králové zůstávají stále na druhém místě tabulky, ale potřetí za sebou nebodovali. Třetí Plzeň se Hradci přiblížila na rozdíl tří bodů. Zlín naopak potřetí za sebou zvítězil a venku vyhrál už počtvrté v řadě.

Peter Draisaitl (Hradec Králové): "Tentokrát nám chyběla vyzrálost. Oni šance proměnili, my ne. Chybí nám vlastně první dvě pětky, ten problém se většinou projeví v přesilovkách. Hrají je kluci, kteří je normálně nehrají, ani netrénují. Ale v přesilovce pět na tři jsme měli pět střel, něco bychom měli proměnit. Dělali jsme, co jsme mohli, teď musíme najít správné hráče, něco vymyslet."

Juraj Jurík (Zlín): "Bylo to spíš bojovné, než pohledné utkání. Domácí do něj vstoupili lépe, měli lepší pohyb, po první třetině jsme byli rádi, že to bylo vyrovnané. Pak jsme hru vyrovnali, dali jsme gól a zatáhli jsme se. Tady v Hradci se brání dobře, protože kvalita ledu není taková. Ve třetí třetině jsme to i proto zvládli ubránit."

Branky a nahrávky: 58. Rousek (Knotek) - 32. F. Čech (Holík), 45. Köhler (Balaštík, Leška). Rozhodčí: Šindler, Hrubý - Flegl, Bádal. Vyloučení: 5:7, navíc Kubiš (Zlín) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 4126. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:1.

Hradec Králové: Kantor - Harant, Vydarený, Pláněk, Mikuš, Jank, Frühauf, Čáp - Dej, Mertl, Škoda - Švagrovský, Knotek, Červený - Švihálek, Marek, Rousek - L. Květoň, Langhammer, Nedvídek. Trenér: Draisaitl a Kučera.

Zlín: Kašík - Marušák, Horák, Zámorský, Valenta, Matějíček, Řezníček - Balaštík, Leška, Köhler - Kubiš, Holík, F. Čech - Okál, Čajánek, O. Veselý - od 27. navíc Ondráček. Trenér: Rostislav Vlach, Jurík a Hrazdira.

Liberec - Chomutov 6:0

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Hokejisté Liberce vyhráli popáté za sebou. Čtyřmi body za gól a tři asistence se blýsknul útočník Martin Bartek, brankář Marcel Melicherčík vychytal své čtvrté čisté konto v sezoně. Chomutov prohrál už podeváté za sebou a zůstává beznědějně poslední.

Milan Černý (Liberec): "Jsme spokojení. Začátek nebyl úplně jednoduchý, po první třetině jsme vedli 1:0, ale to ještě nic neznamenalo. Vyšel nám úvod druhé třetiny, kdy jsme gólově odskočili. Byl to asi jeden z nejlepších zápasů, který jsme v sezoně odehráli."

Robert Kaše (Chomutov): "Liberec byl lepší ve všech herních činnostech a naprosto zaslouženě vyhrál. Chyběl nám pohyb a nasazení. Drželi jsme krok pouze prvních deset minut."

Branky a nahrávky: 7. Víšek (Bartek), 21. Nedvěd (Bartek, Gřegořek), 22. Vampola (T. Urban), 26. Víšek (Bulík), 46. Bartek, 56. Čutta (Nedvěd, Bartek). Rozhodčí: Homola, Turčan - Hejl, Kajínek. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 4646. Třetiny: 1:0, 3:0, 2:0.

Liberec: Melicherčík - Čakajík, Derner, Výtisk, Gřegořek, Čutta, Vitásek, Šimek - Nedvěd, Vampola, Bulíř - Bartek, Bulík, Víšek - Valský, T. Urban, J. Vlach - Dušek. Trenéři: Hynek a M. Černý.

Chomutov: Martin Růžička - Mrázek, Krstev, Tejnor, Prošek, Bartejs, Trefný, Novák - D. Hruška, Gajovský, Sikora - Bomersback, Bartečko, Šagát - Kubinčák, J. Straka, Hřebejk - od 21. navíc Račuk. Trenéři: Turek a R. Kaše.

Karlovy Vary - Kladno 4:1

Utkání jsme sledovali v podrobné reportáži

Díky výhře unikli karlovarští hokejisté na 12. místě tabulky předposlednímu Kladnu na rozdíl deseti bodů. U všeho podstatného byl Petr Pohl, jenž se zaskvěl čtyřmi body za tři branky a jednu asistenci. Vary doma potřetí za sebou naplno bodovaly, Kladno naopak prohrálo potřetí v řadě.

Jaromír Kverka st. (Karlovy Vary): "V první třetině nám důležitost zápasu trošku svazovala ruce i nohy. Bylo štěstí, že jsme vzápětí po inkasované brance dokázali vyrovnat. Od půlky zápasu jsme začali lépe bruslit, ale zápas byl pořád velmi vyrovnaný. Měli jsme výborné přesilovky, při kterých jsme dali tři branky a díky nim jsme vyhráli."

Josef Zajíc (Kladno): "Zápas byl pro obě strany hrozně důležitý. Dvě třetiny jsme naší hru mohli hodnotit kladně, ale poslední třetina nám kvůli využitým přesilovkám Varů utekla a rozhodla celý zápas. Stále se nám nedaří udržet kvalitní hru i v posledních třetinách. Je to také kvůli špatné produktivitě, která náš tým trápí."

Branky a nahrávky: 4. Pohl (Balán, Bičánek), 43. Pohl (Zaťovič, Balán), 47. Pohl (Zaťovič, Balán), 60. Balán (Pohl) - 3. Kuchler (Havlíček). Rozhodčí: Jeřábek, Polák - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 4:5. Využití: 3:1. Diváci: 3771. Třetiny: 1:1, 0:0, 3:0.

Karlovy Vary: Závorka - Rýgl, Bičánek, Schusser, J. Drtina, Dresler, Gulaši - Pohl, Balán, Zaťovič - Hovorka, Vachovec, R. Dlouhý - Zucker, Roman Vlach, Kytnár - M. Látal, Koblasa, Micka. Trenéři: Mlejnek a Kverka st.

Kladno: Chábera - T. Kaberle, David Růžička, L. Procházka, Doudera, Jankovič, P. Hořava, Gutwald - Tenkrát, Dragoun, M. Hořava - Bílek, Havlíček, Kuchler - Eberle, Lukáč, Bajaruns - Machač, Strnad. Trenéři: Čelanský, Zajíc a Neliba.

Extraliga 2013/2014

Poř. Klub Z V VP PP P S B
1. Sparta 36 25 1 3 7 150:70 80
2. Hradec Králové 36 15 9 3 9 90:77 66
3. Plzeň 36 18 3 3 12 90:83 63
4. Kometa 36 18 3 2 13 90:77 62
5. Zlín 35 14 6 5 10 91:82 59
6. Třinec 36 16 3 2 15 88:92 56
7. Pardubice 36 14 3 7 12 104:97 55
8. Vítkovice 35 15 3 3 14 105:100 54
9. Slavia 36 12 6 5 13 88:87 53
10. Litvínov 36 12 6 4 14 76:81 52
11. Liberec 36 12 5 3 16 97:108 49
12. Karlovy Vary 36 13 1 5 17 82:101 46
13. Kladno 36 8 5 2 21 76:103 36
14. Chomutov 36 5 0 7 24 65:134 22
Autor:

Hokejová extraliga 2021-22

Základní část skončí 8. března 2022. První čtyři týmy postoupí přímo do čtvrtfinále, celky na 5. až 12. místě sehrají předkolo. Poslední tým sestupuje, na předposlední bude čekat od 17. dubna baráž s vítězem play off 1. ligy.

Bodování

34

Filip Chlapík

Sparta

34

Erik Thorell

Sparta

32

Lukáš Pech

Č. Buděj.

Góly

17

Robert Říčka

Pardubice

16

Filip Chlapík

Sparta

15

Ludwig Blomstrand

Plzeň

Klub Z V VP PP P SKÓRE BODY
1. Třinec 28 19 2 4 3 90:52 65
2. Hr. Králové 28 16 6 1 5 91:59 61
3. Pardubice 27 13 5 3 6 87:66 52
4. Plzeň 29 14 2 4 9 92:80 50
5. Ml. Boleslav 28 12 3 2 11 63:65 44
6. Sparta 28 10 4 4 10 101:87 42
7. Kometa 28 10 5 2 11 81:79 42
8. Vítkovice 28 11 3 3 11 60:70 42
9. Olomouc 27 10 4 1 12 63:75 39
10. Č. Budějovice 27 11 1 3 12 77:78 38
11. Litvínov 28 11 1 3 13 79:85 38
12. Liberec 27 9 2 5 11 61:76 36
13. K. Vary 28 10 1 3 14 82:80 35
14. Kladno 27 5 3 3 16 66:98 24
15. Zlín 28 3 2 3 20 51:94 16
  • Nejčtenější

Ve Špindlu se mělo hrát před očkovanými. Končím s podporou, zlobí se Dědek

Majitel extraligových Pardubic Petr Dědek vyjádřil zklamání z toho, že se pořádající agentura rozhodla znovu odložit...

Zlín dal šest gólů Spartě, Pardubice zase Třinci. Derby patří Plzni

Hlavní tahák pátečního programu 29. kola extraligy obstarali hokejisté Pardubic a Třince. Dynamo zůstává jediným...

Sparta urvala výhru, Kladno obralo Boleslav. Otáčely i Vítkovice s Hradcem

Úterní program 28. kola hokejové extraligy dostal díky střetnutí Litvínova s Hradcem speciální náboj. Na východ Čech...

Sparta nadělovala, Kometa přetlačila Olomouc. Slaví i Třinec a Hradec

Sparta se rychle oklepala z páteční porážky se Zlínem. Na první trefu do kladenské branky si v utkání třicátého kola...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Dcera je budoucí olympijská naděje, prozradil hokejový trenér Pešán

Ač působí klidně, uvnitř je natěšený i krapet nervózní. Olympijské hry v Pekingu, kde povede české hokejisty za...

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

  • Další z rubriky

Jen jsem to pral na bránu, usmíval se pětibodový pardubický bek Košťálek

Obránce Jan Košťálek patří k nejlepším ofenzivním bekům v extralize, za poslední dva roky nasázel ve Spartě pětadvacet...

Hokejová extraliga je v půli, Zlín ztrácí osm bodů. Co musí zlepšit?

Euforie po senzačním vítězství na Spartě vydržela zlínským hokejistům jen dva dny. V domácím prostředí proti Pardubicím...

Machovský s nulou a Jágrem na zádech. Nebylo lehké ho zvednout, vyprávěl

Vynuloval domácí Kladno a ještě mu vlezl na záda Jaromír Jágr. Hokejový brankář Matěj Machovský ve svém druhém...

Rekonvalescent Kovář: Trenéři věří, že bych se mohl vrátit ještě silnější

Hokejový brankář Jakub Kovář pracuje na návratu po zranění. Stojí o něj pět českých klubů, ale České Budějovice, odkud...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Žilková: Byla jsem těhotná s Menzelem, potrat byl pro mě rozvodem s Bohem

Veronika Žilková překvapila informací o tom, že kdysi čekala dítě s Jiřím Menzelem. O nevěře manžela, vztahu s...

Moje tetování nad rozkrokem vyznívá vulgárně, stěžovala si paní

Nebylo tak úplně promyšleno, kvůli přemíře alkoholu vlastně nebylo ani zamýšleno. Tetování vyznívá explicitně sexuálně,...

Psychopati za volantem: pozor na dodávky, elektromobily a bouráky dvou značek

Beránci ve škodovkách a predátoři v bavorácích? Výběr auta o vás může prozradit víc, než byste možná chtěli. Ať už se...

Měli jsme zůstat točit v Sydney, říká Chris Hemsworth o práci v Praze

Australský herec Chris Hemsworth (38) v Praze natáčí pokračování akčního filmu Vyproštěn. V české metropoli by měl štáb...

Staré panelákové jádro nahradila skvělá koupelna a ještě lepší kuchyň

Robert se narodil v Německu, ale už řadu let žije v Brně. Nyní se s manželkou rozhodli, že se přestěhují z centra na...