Petr Koukal (v bílém) se asistencí podílel na debaklu Minsku - ilustrační snímek | foto: Profimedia.cz

Jokerit zvítězil v Minsku, Koukal k debaklu přispěl asistencí

• 0
Hokejisté Jokeritu Helsinky deklasovali v třetím osmifinálovém utkání Kontinentální ligy v Bělorusku Dinamo Minsk 5:0 a v sérii se ujali vedení 2:1. Na čtyřech brankách se podílel Linus Omark, na jednu mu v přesilovce přihrál český útočník Petr Koukal.

Nejlepšímu celku základní části ligy CSKA Moskva chybí do čtvrtfinále už jen jediné vítězství. V Soči sice hosté od páté minuty prohrávali, ale dokázali otočit stav na 2:1.

Druhé výhry v osmifinálových sériích si vedle Jokeritu připsali i hokejisté Petrohradu a Jaroslavle, kteří ukončili třetí zápas s moskevským Dynamem až v jedenácté minutě prodloužení.