Červenka pomohl Omsku dvakrát získat jednogólové vedení, které Marek vždy svými trefami smazal. O vítězství sibiřského celku rozhodl šest minut před koncem Anton Kurjanov.
Ke druhému gólu Omsku pomohl Červenka Alexandru Pěrežoginovi, s nímž se nyní dělí o post nejproduktivnějšího hráče týmu. Oba mají na kontě šest gólů a pět asistencí. Marek ve svém klubu rovněž kraluje kanadskému bodování s bilancí 5+7.
Vítězný gól Magnitogorsku v Nižněkamsku vstřelil útočník Tomáš Rolinek. Kapitán letošních mistrů světa, jenž si připsal třetí branku v sezoně, zvýšil v 39. minutě na 4:2. Domácí v úvodu poslední třetiny upravili na konečných 3:4.
Výsledky:
Omsk - CSKA Moskva 3:2 (Červenka 0+2 - Marek 2+0), Chanty Mansijsk - Čeljabinsk 1:0, Jekatěrinburg - Ufa 4:5 po sam. nájezdech, Nižněkamsk - Magnitogorsk 3:4 (za hosty Rolinek 1+0), Nižnij Novgorod - Dinamo Minsk 4:2.
Charlamovova divize
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Magnitogorsk | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 37:28 | 26 |
2. | Kazaň | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 37:30 | 18 |
3. | Nižněkamsk | 10 | 5 | 1 | 0 | 4 | 33:28 | 17 |
4. | Chanty Mansijsk | 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 23:23 | 15 |
5. | Jekatěrinburg | 10 | 2 | 2 | 1 | 5 | 26:30 | 11 |
6. | Čeljabinsk | 10 | 2 | 1 | 0 | 7 | 21:31 | 8 |
Černyševova divize
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Ufa | 10 | 4 | 3 | 2 | 1 | 48:35 | 20 |
2. | Novosibirsk | 11 | 6 | 1 | 0 | 4 | 28:24 | 20 |
3. | Omsk | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 32:27 | 19 |
4. | Barys Astana | 10 | 5 | 0 | 1 | 4 | 31:32 | 16 |
5. | Chabarovsk | 11 | 2 | 1 | 1 | 7 | 22:34 | 9 |
6. | Novokuzněck | 10 | 1 | 2 | 0 | 7 | 18:36 | 7 |
Bobrovova divize
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | OHK Dynamo | 10 | 7 | 0 | 1 | 2 | 29:20 | 22 |
2. | Petrohrad | 11 | 4 | 2 | 2 | 3 | 37:35 | 18 |
3. | Dinamo Riga | 12 | 3 | 3 | 1 | 5 | 42:36 | 16 |
4. | CSKA Moskva | 11 | 3 | 1 | 3 | 4 | 28:30 | 14 |
5. | Spartak Moskva | 11 | 3 | 0 | 2 | 6 | 26:33 | 11 |
Tarasovova divize
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Nižnij Novgorod | 10 | 5 | 3 | 0 | 2 | 25:16 | 21 |
2. | Čerepovec | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 23:20 | 18 |
3. | Jaroslavl | 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 28:25 | 17 |
4. | Dinamo Minsk | 12 | 5 | 1 | 0 | 6 | 35:39 | 17 |
5. | Atlant Mytišči | 9 | 2 | 1 | 3 | 3 | 17:20 | 11 |
6. | Viťaz Čechov | 11 | 1 | 0 | 3 | 7 | 23:37 | 6 |
Slovensko
Výsledky:
Martin - Skalica 1:4 (za hosty odchytal celý zápas Lakosil), Nitra - Slovan Bratislava 1:2, Poprad - Trenčín 8:1 (za domácí Kasík 0+1), Zvolen - Banská Bystrica 1:3 (za domácí Vosátko 1+0), Košice - Žilina 4:0.
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Košice | 13 | 9 | 2 | 1 | 1 | 46:17 | 32 |
2. | Banská Bystrica | 12 | 8 | 1 | 2 | 1 | 39:23 | 28 |
3. | Slovan Bratislava | 12 | 8 | 0 | 1 | 3 | 39:20 | 25 |
4. | Martin | 13 | 6 | 1 | 1 | 5 | 35:41 | 21 |
5. | Zvolen | 12 | 5 | 1 | 3 | 3 | 37:28 | 20 |
6. | Žilina | 13 | 5 | 1 | 0 | 7 | 29:41 | 17 |
7. | Trenčín | 13 | 4 | 2 | 1 | 6 | 30:44 | 17 |
8. | Poprad | 12 | 4 | 0 | 2 | 6 | 29:28 | 14 |
9. | Skalica | 13 | 3 | 2 | 0 | 8 | 28:35 | 13 |
10. | Nitra | 13 | 3 | 1 | 0 | 9 | 28:39 | 11 |
Finsko
Výsledky:
Ässät Pori - Kärpät Oulu 4:1 (za hosty Kreps 0+1), KalPa Kuopio - Ilves Tampere 2:1 po sam. nájezdech (rozhodující nájezd Brendl), Lukko Rauma - IFK Helsinky 1:2 (za domácí Petružálek 0+1), Pelicans Lahti - TPS Turku 1:0, SaiPa Lappeenranta - Hämeenlinna 1:3, Tappara Tampere - Jyväskylä 1:3.
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Jyväskylä | 8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 21:10 | 19 |
2. | IFK Helsinky | 9 | 5 | 1 | 1 | 2 | 33:23 | 18 |
3. | Lukko Rauma | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 25:22 | 15 |
4. | Ässät Pori | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 24:24 | 15 |
5. | Tappara Tampere | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 26:18 | 14 |
6. | Hämeenlinna | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 26:21 | 14 |
7. | KalPa Kuopio | 9 | 2 | 3 | 0 | 4 | 16:22 | 12 |
8. | Blues Espoo | 7 | 3 | 1 | 0 | 3 | 23:16 | 11 |
9. | Pelicans Lahti | 7 | 3 | 0 | 2 | 2 | 18:18 | 11 |
10. | Jokerit Helsinky | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 | 25:27 | 11 |
11. | Kärpät Oulu | 8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 20:19 | 10 |
12. | SaiPa Lappeenranta | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 15:22 | 9 |
13. | Ilves Tampere | 9 | 2 | 1 | 1 | 5 | 24:33 | 9 |
14. | TPS Turku | 9 | 0 | 1 | 1 | 7 | 15:36 | 3 |
Švédsko
Výsledky 7. kola:
Brynäs - Färjestad 4:2 (za hosty Ševc 0+1, Salák odchytal celý zápas), Djurgaarden - Timra 5:2, HV 71 - Skelleftea 2:1 (za domácí Piroš 0+1), Lulea - AIK Stockholm 1:0, MODO Hockey - Frölunda 6:0.
Tabulka
Z | V | VP | R | PP | P | S | B | ||
1. | Linköping | 7 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 24:8 | 18 |
2. | Lulea | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 22:14 | 18 |
3. | Timra | 7 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 22:17 | 15 |
4. | Skelleftea | 7 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 22:18 | 12 |
5. | Färjestad | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 15:16 | 12 |
6. | HV71 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 15:16 | 11 |
7. | MODO Hockey | 8 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 20:20 | 9 |
8. | Frölunda | 7 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 11:22 | 8 |
9. | Brynäs | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 20:24 | 7 |
10. | Södertälje | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 14:20 | 7 |
11. | Djurgaarden | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 18:22 | 6 |
12. | AIK Stockholm | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 13:19 | 6 |
Švýcarsko
Výsledky 11. kola:
Biel - Ambri-Piotta 5:2 (za hosty Kutlák 1+0), Curych - Bern 1:4, Langnau - Kloten 1:3, Rapperswil - Fribourg-Gottéron 3:4 po sam. nájezdech (za hosty Rosa 1+1), Zug - Lugano 3:2 v prodl., Ženeva - Davos 3:4 (za hosty P. Sýkora 1+0, Bednář 0+1).
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Zug | 11 | 9 | 1 | 0 | 1 | 40:22 | 29 |
2. | Davos | 11 | 7 | 1 | 3 | 0 | 37:22 | 26 |
3. | Kloten | 11 | 7 | 2 | 1 | 1 | 36:21 | 26 |
4. | Fribourg-Gottéron | 11 | 4 | 3 | 2 | 2 | 46:36 | 20 |
5. | Bern | 11 | 4 | 3 | 1 | 3 | 28:23 | 19 |
6. | Langnau | 11 | 4 | 1 | 2 | 4 | 27:28 | 16 |
7. | Biel | 11 | 3 | 1 | 2 | 5 | 29:36 | 13 |
8. | Lugano | 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 29:32 | 12 |
9. | Rapperswil | 11 | 3 | 0 | 3 | 5 | 36:47 | 12 |
10. | Ženeva | 11 | 3 | 1 | 0 | 7 | 22:32 | 11 |
11. | Curych | 11 | 1 | 3 | 1 | 6 | 22:30 | 10 |
12. | Ambri-Piotta | 11 | 1 | 0 | 1 | 9 | 25:48 | 4 |
Německo
Výsledky:
Kolín nad Rýnem - Eisbären Berlín 1:6, Mnichov - Ingolstadt 2:3 v prodl.,
Straubing - Hamburk 3:2 v prodl., Augsburg - Wolfsburg 2:5.
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Norimberk | 9 | 6 | 0 | 1 | 2 | 27:20 | 19 |
2. | Eisbären Berlín | 9 | 4 | 2 | 1 | 2 | 31:24 | 17 |
3. | Wolfsburg | 9 | 5 | 0 | 2 | 2 | 29:22 | 17 |
4. | Hannover | 9 | 5 | 0 | 2 | 2 | 32:31 | 17 |
5. | Krefeld | 10 | 4 | 2 | 1 | 3 | 31:32 | 17 |
6. | Mnichov | 10 | 4 | 1 | 2 | 3 | 30:29 | 16 |
7. | Mannheim | 10 | 3 | 3 | 1 | 3 | 19:19 | 16 |
8. | Straubing | 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 28:23 | 15 |
9. | Ingolstadt | 10 | 3 | 2 | 0 | 5 | 34:34 | 13 |
10. | Augsburg | 9 | 4 | 0 | 0 | 5 | 34:29 | 12 |
11. | Düsseldorf | 9 | 3 | 1 | 0 | 5 | 27:30 | 11 |
12. | Hamburk | 9 | 3 | 0 | 2 | 4 | 24:32 | 11 |
13. | Iserlohn | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 33:40 | 9 |
14. | Kolín nad Rýnem | 10 | 2 | 1 | 0 | 7 | 26:40 | 8 |