Avtomobilist i ve třetím utkání na tripu po halách soupeřů nastřílel pět gólů, na patnácti zásazích se přitom podílelo třináct střelců. Ve druhém utkání za sebou se tentokrát trefil kanadský útočník Francis Paré, který zpečetil výsledek při hře soupeře bez brankáře.
Kovář propustil dvě ze třiceti střel a jeho tým dvakrát prohrával, ale stejně jako v pátek v Chabarovsku rozhodl třemi góly v poslední třetině.
Chabarovsk neuspěl ani tentokrát a sedmé porážce za sebou nezabránil ani gól Tomáše Zohorny, ani brankář Libor Kašík. Amur doma podlehl Magnitogorsku 3:4.
KHL - tabulky a výsledky |
10:19 Pešechonov (J. Bodrov)
31:58 Romancev (A. Jakovlev, Pešechonov)
32:20 Romancev
33:35 Michajlov
39:07 Dugin
58:24 Romancev (Kazakov, Michajlov)
43:02 Clark (Džerinš)
46:42 Clark (Videll)
48:49 Maione (Videll)
Krasikov (D. Taylor) – K. Alexejev (A), Loginov (A), Vorobej, Piganovič (C), Demidov, Morozov, Naumov – Sajustov, Dugin, Bertrand – Michajlov, Šarov, Kazakov – Šaškov, Romancev, Tkačenko – Pešechonov, J. Bodrov, A. Jakovlev – V. Komarov.
Biljalov (33. Treťjak) – Zile, Šulenin, Maione, Mamcics, Gimajev, Sotnieks (A), Ališauskas – Meija (A), Clark, Džerinš (C) – Videll, Darzinš, Myttynen – Razgals, Berzinš, Dzierkals – Pavlovs, Skvorcovs, Gegeris – Batna.
Rozhodčí: Yury Tsyplakov, Roman Shchenyov – Artyom Savenkov, Dmitry Golovlyov
03:23 Gorškov (Železkov, Aťušov)
06:20 Gorškov
44:32 T. Zohorna (Fajzullin)
04:56 Pakarinen (Timkin, Rasmussen)
25:10 Běreglazov (Ellison)
41:43 Wolski (Mozjakin, Ellison)
53:24 Wolski (Mozjakin)
Kašík (Kiselev) – J. Kolář (A), Turbin, D. Vorobjov, Korjagin, Žuravljov, Aťušov (C) – Fajzullin, Pjanov, T. Zohorna – Dědunov, Železkov, Ruděnkov – Vl. Ušenin (A), Vj. Ušenin, Gorškov – Potěchin, A. Kuzněcov, Veličkin.
Zagidulin (Košečkin) – Antipin, Běreglazov, Rylov, Vereščagin, J. Birjukov (A), Matuškin, Zajcev – Mozjakin (C), Ellison, Wolski – Timkin (A), Rasmussen, Pakarinen – Čibisov, Ljubimov, Varfolomejev – Jazkov, Kaletnik, Dorofejev – Několenko.
Rozhodčí: Akuzovskij, Romaško – Nikolajev, Černyšjov
Počet diváků: 6 634
17:02 Ševčenko (Dietz)
21:23 Michajlis
39:22 Valk (Michajlis)
H. Karlsson (Hrachovina) – Blacker, Dallman, Makljukov, Dietz, Klimontov, Lipin, Polochov, Danijar – Bochenski, Boyd, Frattin – R. Starčenko, Cormier, A. Petersson – Ševčenko, Valk, Michajlis – Akolzin, Sagadejev, Asetov.
Štěpánek (Čiliak) – Sersen, Gelinas, Meszároš, Grman, Jánošík, Klok, Bačik, Baranov – Červený, Taffe, Řepík – Virta, Sukel', Liška – Rau, Chipchura, C. Bailey – Lunter, Šimun, Lamper.
Rozhodčí: Beljajev, Sojn – Šalagin, Šišlo
19:16 Černikov (Ugolnikov, S. Zacharčuk)
31:48 Glazačev (Koňkov)
00:56 Polygalov (Kravcov)
27:51 Szczechura (Enlund)
34:20 Kravcov (Glinkin, Polygalov)
36:17 Enlund
47:51 Peňkovskij (Kokujov)
49:21 Szczechura (Bergström, Borodkin)
54:27 Szczechura (Bergström, Enlund)
Serebrjakov (50. Krasotkin) – S. Zacharčuk, Ugolnikov, Kozlovskij, Taratunin, Ďjakov, Miščenko, Tatalin – Černikov, A. Strelcov, V. Strelcov – Vicharev, Koroljov, V. Butuzov – Glazačev, K. Voronin, Koňkov – Hovorka, V. Polák, Zajcev.
Děmčenko (Suchačov) – Nikitin, Bailen, Borodkin, Rjasenskij, Želdakov, Isajev, N. Chlystov – Bergström, Enlund, Szczechura – Stoa, Lapenkov, Mošarov – Rybakov, Kokujov, Peňkovskij – Glinkin, Šolochov, Polygalov – Kravcov.
Rozhodčí: Lavrentěv, Kočetov – Zacharenkov, Sivov.
Počet diváků: 3 584
11:30 Kane (Beck)
25:44 Latta
25:06 Trjamkin (Rassejkin, Gračov)
31:26 Dawes (Sexton, S. Da Costa)
44:27 Alexej Vasilevskij (Gračov)
51:19 D. Bodrov (Paré)
57:37 Paré (Krikunov, Alexej Vasilevskij)
Lazušin (Dun) – Gragnani, V. Lajunen (A), Kundrátek, Bartley, Jaw – Palola, Lundh (C), Savinainen – Sundström, Yip, Fontain (A) – Mertl, Beck, Kane – Latta, Squires, Lockhart – Nicholls.
Jakub Kovář (Sochackij) – Gurkin, I. Višněvskij, D. Bodrov, Alexej Vasilevskij, Valitov, Mamkin, Trjamkin (A), Jegoršev – S. Da Costa, Dawes (C), Sexton – Paré, Milovzorov, Krikunov (A) – Litovčenko, Rassejkin, Gračov – V. Popov, Chripunov, Bělousov.
Rozhodčí: Pavel Ovčinnikov, Sergej Kulakov- Gleb Lazarev, Jury Ivanov
07:52 A. Galimov (Čudinov, K. Semjonov)
33:25 I. Michejev (Širokov, Zernov)
31:36 Kaprizov (Vey)
45:08 Grigorenko (Vey, Nestěrov)
49:49 Grigorenko (Kaprizov)
59:28 Tělegin (Kalinin)
Bobkov (Murygin) – Pokka, J. Medveděv, Jemelin, Čudinov, Franson, Martynov, Bondarev – Zernov, Širokov, I. Michejev – Manukjan, Pěrežogin, K. Semjonov – Fisenko, Košelev, A. Galimov – Desharnais, Talbot, K. Petrov.
I. Sorokin (L. Johansson) – Dahlbeck, M. Robinson, Naumenkov, Marčenko, Romanov, Nestěrov, Pašnin – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Slepyšev, Andronov, Kalinin – Tolčinskij, Al. Popov, Šalunov – Scott, Světlakov, Tělegin.
Počet diváků: 5 587
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 22 | 18 | 3 | 0 | 1 | 77:31 | 42 |
2. | Kazaň | 22 | 13 | 1 | 2 | 6 | 55:47 | 30 |
3. | Magnitogorsk | 23 | 10 | 3 | 1 | 9 | 60:55 | 27 |
4. | Nižnij Novgorod | 20 | 7 | 3 | 4 | 6 | 61:60 | 24 |
5. | Nižněkamsk | 21 | 7 | 3 | 1 | 10 | 46:55 | 21 |
6. | Čeljabinsk | 21 | 5 | 3 | 3 | 10 | 36:63 | 19 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 22 | 10 | 6 | 2 | 4 | 68:42 | 34 |
2. | Ufa | 21 | 10 | 3 | 2 | 6 | 61:42 | 28 |
3. | Barys Astana | 18 | 7 | 4 | 4 | 3 | 67:54 | 26 |
4. | Kunlun Red Star | 20 | 8 | 1 | 3 | 8 | 46:54 | 21 |
5. | Chabarovsk | 20 | 6 | 0 | 2 | 12 | 39:60 | 14 |
6. | Vladivostok | 22 | 3 | 2 | 3 | 14 | 46:72 | 13 |
7. | Novosibirsk | 22 | 5 | 0 | 2 | 15 | 41:66 | 12 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jokerit Helsinky | 19 | 13 | 1 | 3 | 2 | 74:45 | 31 |
2. | Petrohrad | 20 | 12 | 2 | 3 | 3 | 62:29 | 31 |
3. | Spartak Moskva | 21 | 9 | 1 | 2 | 9 | 53:49 | 22 |
4. | Dinamo Riga | 21 | 7 | 2 | 1 | 11 | 45:59 | 19 |
5. | Dynamo Moskva | 22 | 6 | 1 | 3 | 12 | 51:62 | 17 |
6. | Čerepovec | 22 | 5 | 2 | 3 | 12 | 34:57 | 17 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva | 21 | 11 | 6 | 0 | 4 | 56:28 | 34 |
2. | Jaroslavl | 22 | 12 | 3 | 2 | 5 | 59:39 | 32 |
3. | HK Soči | 22 | 6 | 3 | 5 | 8 | 52:60 | 23 |
4. | Viťaz Čechov | 21 | 7 | 2 | 1 | 11 | 51:61 | 19 |
5. | Slovan Bratislava | 22 | 5 | 3 | 2 | 12 | 47:73 | 18 |
6. | Dinamo Minsk | 21 | 4 | 0 | 4 | 13 | 40:64 | 12 |