Řepík skóroval v KHL potřetí za sebou a na rozdíl od duelů proti Chabarovsku a Kunlunu, kdy dal dokonce hattrick, tentokrát pomohl k výhře. Celkem nastřílel v sezoně šest branek.
Slovan na ledě Admiralu sice prohrával už 1:3, ale skóre otočil a po třech zápasech ukončil sérii porážek.
Devětadvacetiletý Řepík, účastník letošních olympijských her a posledních tří mistrovství světa, vstřelil poslední gól zápasu v 53. minutě poté, co si vybruslil zpoza domácí branky.
Kovář, který byl vyhlášen nejlepším gólmanem KHL za minulý týden, kryl všech 29 střel hokejistů Jokeritu. Vítězný gól hostů dal v 51. minutě v přesilovce Ilja Krikunov, další trefy přidali v 58. a 59. minutě do prázdné branky Stéphane Da Costa a Anatolij Golyšev.
Magnitogorsk pod vedením bývalého kouče české reprezentace Josefa Jandače prohrál 2:3 v Nižním Novgorodu a utrpěl třetí porážku z posledních čtyř zápasů.
Rekordman soutěže Sergej Mozjakin jako první hráč v historii soutěže pokořil hranici 800 kanadských bodů. Sedmatřicetiletý útočník Magnitogorsku v 10. minutě asistoval v přesilovce u gólu Viktora Antipina na 1:1. Torpedu pomohl k výhře dvěma zásahy Danil Verjajev.
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jekatěrinburg | 9 | 8 | 1 | 0 | 0 | 32:11 | 18 |
2. | Nižnij Novgorod | 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 29:27 | 12 |
3. | Kazaň | 9 | 4 | 1 | 2 | 2 | 25:27 | 12 |
4. | Magnitogorsk | 10 | 4 | 1 | 0 | 5 | 25:22 | 10 |
5. | Nižněkamsk | 8 | 3 | 1 | 0 | 4 | 18:22 | 8 |
6. | Čeljabinsk | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 16:31 | 7 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Omsk | 8 | 5 | 2 | 0 | 1 | 26:10 | 14 |
2. | Ufa | 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 26:23 | 11 |
3. | Barys Astana | 7 | 2 | 1 | 3 | 1 | 29:24 | 9 |
4. | Vladivostok | 9 | 1 | 1 | 2 | 5 | 20:28 | 6 |
5. | Chabarovsk | 8 | 3 | 0 | 0 | 5 | 13:23 | 6 |
6. | Kunlun Red Star | 7 | 1 | 1 | 1 | 4 | 13:22 | 5 |
7. | Novosibirsk | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 13:34 | 0 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jokerit Helsinky | 9 | 7 | 0 | 1 | 1 | 37:17 | 15 |
2. | Petrohrad | 8 | 5 | 1 | 0 | 2 | 28:14 | 12 |
3. | Dinamo Riga | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 21:16 | 11 |
4. | Spartak Moskva | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 23:18 | 8 |
5. | Čerepovec | 9 | 2 | 1 | 1 | 5 | 16:29 | 7 |
6. | Dynamo Moskva | 8 | 2 | 0 | 1 | 5 | 18:27 | 5 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jaroslavl | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 25:14 | 12 |
2. | CSKA Moskva | 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 22:13 | 12 |
3. | Viťaz Čechov | 9 | 4 | 0 | 0 | 5 | 24:27 | 8 |
4. | HK Soči | 9 | 2 | 1 | 2 | 4 | 20:25 | 8 |
5. | Slovan Bratislava | 10 | 3 | 0 | 2 | 5 | 23:35 | 8 |
6. | Dinamo Minsk | 8 | 3 | 0 | 0 | 5 | 14:17 | 6 |
01:38 Ďjakov (Černikov, A. Strelcov)
04:10 Černikov (V. Strelcov)
22:36 Koňkov (V. Butuzov)
51:28 Vicharev (Koňkov, V. Butuzov)
06:27 Schaus (Bačik, Lunter)
23:18 Sukel' (Červený, Chipchura)
32:32 Taffe (Virta, Řepík)
36:52 Taffe (Gelinas, Rau)
52:52 Řepík (Grman, Virta)
Serebrjakov (Krasotkin) – Miščenko, Antropov, Ugolnikov, Taratunin, Tatalin, Ďjakov, Karmaškov – Koňkov, Vicharev, V. Butuzov – K. Voronin, Černikov, V. Strelcov – A. Strelcov, Glazačev, Zajcev – Sirotkin.
Štěpánek (Čiliak) – Sersen, Gelinas, Grman, Klok, Schaus, Bačik, Baranov, Jánošík – Řepík, Taffe, Virta – Sukel', Rau, Červený – Lamper, Chipchura, Lunter – Liška, Šimun, Hrnka.
Rozhodčí: Sergejev, Gusev – Šalagin, Šišlo
Počet diváků: 3527
03:43 Světlakov (Kalinin)
27:50 Marčenko (Tělegin)
38:50 Tělegin (Scott)
41:23 Slepyšev
Alikin (Kašík) – Kuzmin, J. Kolář (C), Korjagin, Jordán, Turbin, D. Vorobjov – Potěchin, Pjanov, T. Zohorna – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – Ruděnkov, Filippi, Popugajev (A) – A. Kuzněcov, Železkov, Gizdatullin – Veličkin.
L. Johansson (I. Sorokin) – Dahlbeck, M. Robinson (A), Blažijevskij, Marčenko, Romanov, Nestěrov (A), Naumenkov – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Kalinin, Slepyšev, Andronov (C) – Světlakov, Scott, Tělegin – Okulov, Al. Popov, Tolčinskij.
Rozhodčí: Victor Birin,Sergej Bejlev- Ivan Sazonov, Alexander Sadovnikov
Počet diváků: 6 985
13:09 Puustinen (An. Sergejev)
34:15 A. Potapov (Lukojanov)
36:16 Tkačov (M. Gluchov, Galijev)
I. Ježov (Korotajev) – An. Sergejev, Polášek, Ogurcov (A), Bryncev, Volgin, Šaripzjanov (A), Semjonov – Jo. Nättinen, Ruohomaa, Puustinen – Nestrašil, E. Galimov (C), Porjadin – Chajrullin, Jakimov, Zdunov – Arkalov, P. Kulikov, Michnov – Šafigullin.
Podjapolskij (Garipov) – Jarullin, Markov (A), Abrosimov, Batyršin, Pedan, Postma, Ljamkin – Azevedo, Lander, Sekáč – Galijev, Burmistrov, Zaripov (C) – A. Potapov (A), A. Michejev, Lukojanov – Kara, Tkačov, M. Gluchov.
Rozhodčí: Sojn, Sidorenko – Novikov, Šeljanin
Počet diváků: 5500
02:17 Verjajev (Urakov)
26:53 Verjajev (Žafjarov)
28:15 Paršin (Galuzin)
09:18 Antipin (Ellison, Mozjakin)
27:50 Rasmussen (Antipin)
S. Galimov (D. Kostin) – Orlov, Barancev (A), Holm, Bodie, Sergijenko, Korobov, Rodionyčev – Paršin, Galuzin (A), Varnakov (C) – Sabolič, D. Iljin, Šenfeld – Žafjarov, D. Sjomin, Calof – Jesajan, Markovin, Urakov – Verjajev.
Zagidulin (Košečkin) – J. Birjukov (A), Běreglazov, Antipin, Rylov, Vereščagin, Matuškin, Zajcev – Pakarinen, Ellison, Čibisov – Mozjakin (C), Rasmussen, Kaletnik – Varfolomejev, Ljubimov, Jazkov – Platonov, Platonov, Několenko – Timkin (A).
Rozhodčí: Oskirko, Ansons – Judin, Bersenjov
50:42 Krikunov (Sexton, Kučerjavenko)
57:48 S. Da Costa
58:16 Golyšev
Zapolski (Kalninš) – Lepistö, Stollery, A. Grant, Kivistö, O. Lauridsen, Lööv, E. Räsänen – Manninen, Regin, Moses – O'Neill, Norman, Joensuu – Nicklas Jensen, Platt, Jormakka – Anttila, Niemi, Pihlström.
Jakub Kovář (Sochackij) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, D. Bodrov, Mamkin, Jegoršev, Ljamin, Gurkin, Valitov – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Dawes, S. Da Costa, Golyšev – Česalin, Paré, Sexton – Kuzněcov, V. Popov, Litovčenko.
Rozhodčí: Kulakov, Frano – Kuchava, Gordenko
09:38 Starkov (Točickij, Akmaldinov)
33:29 Archipov (Collins, K. Vorobjov)
46:11 Bočarov (D. Musin, Auvitu)
06:17 Nikitin (Rybakov)
30:31 Kravcov (Glinkin, Stoa)
46:24 Stoa
64:51 Isajev
Barulin – Pogorišnyj, Ščitov (C), K. Vorobjov, Jokipakka, Budkin, Auvitu, D. Musin – R. Rosén, Bočarov, Podšendjalov – Archipov, Collins, O'Dell (A) – Mosaljov (A), Chlopotov, Polunin – Akmaldinov, Točickij, Starkov – Rachimullin.
Děmčenko (Sudnicin) – Bailen, Šinin (C), Borodkin, Rjasenskij, N. Chlystov, Nikitin, Isajev, A. Petrov, Šolochov – Bergström, Stoa, Gynge (A) – Glinkin (A), Polygalov, Kravcov – Kokujov, Rybakov, Peňkovskij – Šarov, Gubarev.
Rozhodčí: Nikolai Akuzovsky, Alexei Ravodin – Yury Ivanov, Alexander Chernyshyov
Počet diváků: 6337