Slovanu vyšla první třetina, po níž vedl 4:1. Ve čtvrté minutě otevřel skóre Mojžíš, Netík pak v druhé části hry zvýšil už na 5:1. V domácím týmu si připsal jednu asistenci Jakub Petružálek, ve vítězném celku přihrál na jeden gól další český útočník Michal Vondrka.
Chabarovsk z deseti zápasů poosmé prohrál. Slovan naopak počtvrté v sezoně zvítězil a opustil poslední místo v pořadí Západní konference.
Z tria českých gólmanů, kteří se představili v úterním programu, vychytal vítězství pouze Jakub Sedláček z Dinama Riga. Lotyšský tým vyhrál 4:1 v Novosibirsku, přičemž dvě asistence si připsal útočník Vojtěch Polák.
Nejlepší celek KHL Petrohrad s Alexandrem Salákem v brance prohrál 2:5 v Nižním Novgorodu, neuspěl ani Jakub Štěpánek, který chytá za Čerepovec. V duelu s mistrovským Dynamem Moskva překonal českého gólmana jako první v 7. minutě krajan Filip Novák, jenž si ještě připsal asistenci u druhého gólu Konstantina Volkova. Severstal v Moskvě prohrál 1:3.
Kontinentální hokejová liga
Vladivostok - Lev Praha 2:3 v prodl. podrobnosti čtěte zde
Chabarovsk - Slovan Bratislava 2:5 (Petružálek 0+1 - Mojžíš a Netík 1+0, Vondrka 0+1)
Vladivostok - Lev Praha 2:3 v prodl.
Novokuzněck - CSKA Moskva 2:3 v prodl.
Novosibirsk - Dinamo Riga 1:4 (Polák 0+2)
Kazaň - Atlant Mytišči 4:2 (za domácí Vincour 0+1)
Nižnij Novgorod - Petrohrad 5:2
Viťaz Podolsk - Jaroslavl 2:3
Dynamo Moskva - Čerepovec 3:1 (Novák 1+1)
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Kazaň | 12 | 7 | 2 | 1 | 2 | 30:18 | 26 |
2. | Nižnij Novgorod | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 31:20 | 20 |
3. | Magnitogorsk | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 33:23 | 20 |
4. | Nižněkamsk | 10 | 5 | 1 | 0 | 4 | 31:25 | 17 |
5. | Chanty-Mansijsk | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 21:22 | 15 |
6. | Čeljabinsk | 10 | 4 | 1 | 1 | 4 | 22:27 | 15 |
7. | Jekatěrinburg | 10 | 2 | 2 | 1 | 5 | 18:29 | 11 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Barys Astana | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 51:26 | 24 |
2. | Ufa | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 28:25 | 19 |
3. | Novosibirsk | 10 | 4 | 1 | 1 | 4 | 25:25 | 15 |
4. | Vladivostok | 10 | 2 | 2 | 2 | 4 | 25:29 | 12 |
5. | Omsk | 10 | 2 | 1 | 1 | 6 | 22:43 | 9 |
6. | Novokuzněck | 10 | 2 | 0 | 2 | 6 | 21:34 | 8 |
7. | Chabarovsk | 10 | 1 | 1 | 3 | 5 | 19:36 | 8 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 12 | 8 | 1 | 1 | 2 | 49:27 | 27 |
2. | Dinamo Riga | 12 | 6 | 1 | 1 | 4 | 32:22 | 21 |
3. | Lev Praha | 11 | 5 | 2 | 1 | 3 | 33:26 | 20 |
4. | CSKA Moskva | 12 | 4 | 3 | 0 | 5 | 30:28 | 18 |
5. | Záhřeb | 12 | 4 | 1 | 3 | 4 | 30:34 | 17 |
6. | Slovan Bratislava | 11 | 2 | 2 | 0 | 7 | 22:33 | 10 |
7. | Dinamo Minsk | 10 | 2 | 0 | 1 | 7 | 15:28 | 7 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Dynamo Moskva | 12 | 8 | 0 | 1 | 3 | 37:27 | 25 |
2. | Doněck | 11 | 5 | 2 | 0 | 4 | 32:23 | 19 |
3. | Spartak Moskva | 11 | 4 | 3 | 1 | 3 | 27:22 | 19 |
4. | Jaroslavl | 11 | 3 | 1 | 2 | 5 | 24:30 | 13 |
5. | Viťaz Podolsk | 12 | 4 | 0 | 1 | 7 | 26:35 | 13 |
6. | Čerepovec | 11 | 3 | 1 | 2 | 5 | 24:35 | 13 |
7. | Atlant Mytišči | 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 24:30 | 12 |
Finská liga
Kärpät Oulu - Ässät Pori 5:2
Lukko Rauma - Pelicans Lahti 4:7 (za hosty Smoleňák 2+0)
Tappara Tampere - Jyväskylä 4:3 po sam. nájezdech (za hosty Hubáček 1+0)
TPS Turku - SaiPa Lappeenranta 2:1
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Pelicans Lahti | 9 | 6 | 2 | 1 | 0 | 29:17 | 23 |
2. | SaiPa Lappeenranta | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 24:20 | 15 |
3. | Ilves Tampere | 7 | 4 | 1 | 1 | 1 | 17:13 | 15 |
4. | Hämeenlinna | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 22:14 | 14 |
5. | Jyväskylä | 8 | 3 | 1 | 2 | 2 | 22:20 | 13 |
6. | Jokerit Helsinky | 8 | 3 | 1 | 2 | 2 | 16:14 | 13 |
7. | Kärpät Oulu | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 | 19:18 | 11 |
8. | KalPa Kuopio | 7 | 2 | 1 | 2 | 2 | 15:12 | 10 |
9. | Tappara Tampere | 8 | 2 | 1 | 2 | 3 | 18:23 | 10 |
10. | TPS Turku | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 18:23 | 9 |
11. | Lukko Rauma | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 15:24 | 9 |
12. | Ässät Pori | 8 | 2 | 1 | 0 | 5 | 22:27 | 8 |
13. | Blues Espoo | 9 | 1 | 2 | 1 | 5 | 19:29 | 8 |
14. | IFK Helsinky | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 14:16 | 7 |
Slovenská liga
Martin - Banská Bystrica 2:1 v prodl.
Nitra - Trenčín 3:2 v prodl. (za hosty Komínek 1+1)
Poprad - Skalica 7:6 po sam. nájezdech (za hosty Stieler a Vyrůbalík oba 1+0, Obdržálek 0+1)
Košice - Piešťany 2:3
Zvolen - Žilina 2:4 (za hosty Dlouhý 1+1, Kalla 0+1)
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Košice | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 21:11 | 18 |
2. | Skalica | 8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 26:17 | 16 |
3. | Žilina | 7 | 5 | 0 | 0 | 2 | 20:14 | 15 |
4. | Poprad | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 29:25 | 14 |
5. | Banská Bystrica | 7 | 3 | 0 | 2 | 2 | 17:16 | 11 |
6. | Piešťany | 8 | 3 | 1 | 0 | 4 | 16:21 | 11 |
7. | Zvolen | 8 | 3 | 0 | 0 | 5 | 13:15 | 9 |
8. | Nitra | 7 | 2 | 1 | 0 | 4 | 17:15 | 8 |
9. | Martin | 7 | 2 | 1 | 0 | 4 | 11:20 | 8 |
10. | Trenčín | 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 19:30 | 6 |
11. | Slovensko 20 | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 12:17 | 4 |
Švédská liga
Brynäs - Frölunda 4:3 v prodl.
HV 71 - MODO Hockey 5:3
Örebro - Linköping 3:1
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Skelleftea | 6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 19:12 | 15 |
2. | Linköping | 7 | 3 | 2 | 0 | 2 | 25:20 | 13 |
3. | Lulea | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 18:11 | 11 |
4. | Brynäs | 7 | 2 | 1 | 3 | 1 | 20:18 | 11 |
5. | Örebro | 7 | 2 | 2 | 0 | 3 | 19:15 | 10 |
6. | Frölunda | 7 | 3 | 0 | 1 | 3 | 17:18 | 10 |
7. | Leksand | 6 | 2 | 2 | 0 | 2 | 12:15 | 10 |
8. | Färjestad | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 | 14:15 | 8 |
9. | AIK Stockholm | 6 | 1 | 2 | 1 | 2 | 14:17 | 8 |
10. | HV 71 | 7 | 1 | 2 | 1 | 3 | 19:25 | 8 |
11. | MODO Hockey | 7 | 1 | 1 | 2 | 3 | 15:18 | 7 |
12. | Växjö | 6 | 1 | 0 | 3 | 2 | 9:17 | 6 |
Švýcarská liga
Curych - Zug 7:4
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Kloten | 7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 30:17 | 17 |
2. | Davos | 7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 27:18 | 17 |
3. | Lausanne | 7 | 3 | 1 | 2 | 1 | 21:17 | 13 |
4. | Curych | 7 | 3 | 0 | 4 | 0 | 20:16 | 13 |
5. | Ženeva | 7 | 2 | 2 | 0 | 3 | 19:17 | 10 |
6. | Zug | 7 | 2 | 1 | 2 | 2 | 22:24 | 10 |
7. | Ambri-Piotta | 7 | 3 | 0 | 1 | 3 | 15:20 | 10 |
8. | Bern | 7 | 1 | 2 | 2 | 2 | 19:22 | 9 |
9. | Fribourg-Gottéron | 7 | 2 | 1 | 1 | 3 | 18:21 | 9 |
10. | Lugano | 7 | 1 | 2 | 0 | 4 | 16:20 | 7 |
11. | Rapperswil | 7 | 1 | 1 | 1 | 4 | 20:27 | 6 |
12. | Biel | 7 | 0 | 2 | 1 | 4 | 13:21 | 5 |