Will přitom už za stavu 1:4 těsně před polovinou utkání střídal. Hosté potom i díky dvěma Sedlákovým asistencím zlikvidovali dokonce čtyřgólové manko. Český gólman navíc nahradil v čase 57:22 za stavu 6:6 Emila Garipova na samostatný nájezd a zlikvidoval pokus Kanaďana Erica O’Della, načež se vrátil na střídačku. V nastavení ale překonal Garipova Andrej Mironov.
Nejproduktivnější Čech v soutěži Sedlák se podílel na gólech v povedené sedmiminutovce ve třetí třetině, v níž Traktor třemi brankami vyrovnal na 5:5. Statistiky v sezoně si vylepšil na 13 přihrávek a 27 bodů. Will v duelu týmů, kterým v jednotlivých konferencích patří druhá místa, stihl za bezmála 28 minut dvacet zákroků.
Čeljabinsk se po druhé porážce z posledních tří zápasů dotáhl ve Východní konferenci na Magnitogorsk, který má ale tři zápasy k dobru. Moskevské Dynamo v Západní konferenci zaostává už jen o bod za Jokeritem Helsinky. Finský klub prohrál v prodloužení 1:2 v Jaroslavli.
Chabarovsk porazil v duelu týmů na hraně postupu do play off 3:0 Jekatěrinburg a k ukončení třízápasové série bez bodového zisku pomohl jednou asistencí také útočník David Tomášek.
11:16 Muranov (Andrej Sergejev)
16:00 Šipačov (O'Dell, O. Lindberg)
24:58 Jakimov (J. Zajcev)
27:57 A. Bělov (Galijev)
29:43 Galijev (Andrej Sergejev, O'Dell)
49:46 J. Zajcev (O. Lindberg, Šipačov)
62:39 A. Mironov (O'Dell, O. Lindberg)
02:32 Stas (Jarullin, Byvalcev)
34:19 Pulkkinen (S. Kalinin, Kulik)
41:55 S. Kalinin (Byvalcev)
46:46 Osnovin (L. Sedlák, Těrtyšnyj)
48:54 Těrtyšnyj (L. Sedlák, V. A. Tkačov)
57:08 Karpuchin (Stas)
I. Bočarov (G. Kuzněcov) – Andrej Sergejev, A. Bělov, S. Bojkov, A. Mironov (A), J. Zajcev, Volkov, N. Novikov – O. Lindberg, Šipačov (C), Galijev – Raševskij, O'Dell (A), Klinkhammer – Igumnov, Jakimov, Petunin – Muranov, V. Jefremov, A. Fjodorov – O. Zajcev.
Will (28.–58., 58. Garipov) – Jarullin (A), Kulik, Bailen, S. Tělegin, Manuchov, Pilut, Karpuchin – Pulkkinen, Byvalcev, S. Kalinin (C) – V. Abramov, L. Sedlák (A), Těrtyšnyj – Kravcov, V. A. Tkačov, Osnovin – A. Potapov, Stas, Švarjov.
Rozhodčí: Romansko, Judakov – Lazarev, Strelcov
Počet diváků: 1 999
39:17 Obidin (Gračov)
Vjačeslav Ušenin
07:23 Cehlárik (C. Knight, Sošnikov)
Serebrjakov (Nalimov) – F. Beljakov, Metalnikov, Šulák, Mozík, Jermakov, Patrikejev, Kolokolcev, Palivko – Lugin (C), Obidin, Gračov (A) – Kestner, Indrašis, Rihards Bukarts – A. Garejev, Vjačeslav Ušenin, Vladislav Ušenin – A. Ševčenko, Sajustov (A), Verba.
Vasilij Děmčenko (Š. Hrubec, Dianov) – K. Gotovec, Šaripzjanov (A), Kaski, Jemelin (C), Čisťakov, Davydov – Cehlárik, C. Knight (A), Gricjuk – Sošnikov, Prochorkin, Kosov – Děrgačov, D. Ševčenko, N. Jakupov – V. Žarkov, Kablukov, Dědunov – Cholodilin, D. Sokolov.
Rozhodčí: Odins, Oskirko – Kučava, Novikov
Počet diváků: 1082
11:18 Šarov (Čajkovský, Milovzorov)
35:07 Bakoš (Rundblad)
57:07 Glotov (Točickij)
Säteri (Krasotkin) – Jokipakka, T. Murphy, K. Alexejev, Čajkovský, Kudako, D. Bodrov, N. Jefremov – Šarov, Pjanov, Milovzorov – Šenfeld, N. Shore, Kručinin – Česalin (C), Litovčenko, O. Li – N. Korotkov, Goluběv, Nikita Šaškov.
Treťjak (Hellberg) – Miščenko, Dyblenko, Galeňuk, Rundblad, Pautov, Jaks, Zorkin – Glotov (C), Garajev, A. Nikolajev – Kolgotin, Točickij, Peťkov – Melničenko, Lipon, Bakoš – Žabrejev, Averšin, Kruglov – Gordin.
Rozhodčí: Gofman, Soin – Galimov, Maximovskij
Počet diváků: 2342
24:10 A. Anisimov (Kajumov, A. Marčenko)
61:35 Jelesin (Korškov)
20:41 Turunen (B. O'Neill)
Pasquale (J. Guskov, D. Isajev) – Rafikov, A. Marčenko (C), Barancev, Jelesin, M. Osipov, Čerepanov, Misjul – Boucher, Maxim Šalunov, P. Kudrjavcev – Polunin, Kraskovskij, Korškov – Denis Alexejev, A. Anisimov (A), Kajumov – J. Averin (A), Georgij Ivanov, Tesanov.
Lindbäck (Juvonen) – A. Grant, Lindbohm (A), D. Sklenička, O. Leskinen, Friman, Kivistö – Pakarinen, B. O'Neill (A), Savinainen – Turunen, Norman, Joensuu – H. Ikonen, Kossila, Hännikäinen – M. Anttila (C), Björninen, Junttila.
Rozhodčí: Anson, Ravodin – Stroganov, Šeljanin
Počet diváků: 1684
04:59 Fajzullin (S. Těreščenko)
20:25 V. Butuzov (Nikolišin, A. Gorškov)
24:23 S. Těreščenko (Tomášek, Volgin)
Alikin (Bartošák) – S. Těreščenko, Volgin, Jordán (C), Pivcakin, Aljajev, Znacharenko – Nikolišin, V. Butuzov (A), A. Gorškov – Galuzin (A), Lenc, Tomášek – Ljubimov, Šarov, Grebenščikov – Zyrjanov, A. Kuzněcov, Fajzullin.
Šikin (M. Zinčenko) – Blacker, Rylov, Ščemerov, Trjamkin (C), Gurkin, Alexej Vasilevskij (A), Valerij Sitnikov – Bělousov, Spooner, A. Makejev (A) – Prince, P. Kulikov, Šumakov – P. Cormier, Chripunov, S. Bočarov – Rassejkin, V. Kuzněcov, P. Voronkov – I. Ovčinnikov.
Rozhodčí: Bondar, Kulakov – Sivov, Šišlo
16:28 Kodola (Press, Timašov)
39:47 Liška (Kodola, Chochlov)
56:35 Dmitrij Moisejev (D. Dumbadze)
Podjapolskij (Šostak, Šugajev) – Press, Chochlov, Rogov, N. Makejev, M. Chabarov, Timašov, Karimov – Geraskin, Joonas Nättinen, Liška – Pilipenko, Kodola, Vovčenko – D. Dumbadze, Abrosimov, Dmitrij Moisejev – M. Kazakov, Jemec, A. Alexejev – Kolmykov.
Ivan Fedotov (Reideborn, Gamzin) – N. Nestěrov, Dahlbeck, Arťom Sergejev, Blažijevskij, Kiselevič, Gilmour, V. Svedberg, Grudinin – P. Karnauchov, Slepyšev, Grigorenko – Okulov, S. Plotnikov, Kameněv – Nordström, Andronov, Alexandr Popov – Světlakov, Sorkin, Poltapov.
Rozhodčí: Gašilov, Fatajev – Ivanov, Žarkov
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeljabinsk | 50 | 23 | 12 | 3 | 12 | 153:119 | 73 |
2. | Magnitogorsk | 48 | 26 | 8 | 3 | 11 | 164:120 | 71 |
3. | Kazaň | 48 | 21 | 9 | 6 | 12 | 129:109 | 66 |
4. | Nižněkamsk | 49 | 16 | 6 | 8 | 19 | 121:140 | 52 |
5. | Jekatěrinburg | 44 | 14 | 3 | 6 | 21 | 122:127 | 40 |
6. | Kunlun | 48 | 7 | 2 | 7 | 32 | 101:198 | 25 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ufa | 46 | 24 | 4 | 6 | 12 | 131:97 | 62 |
2. | Omsk | 47 | 24 | 4 | 2 | 17 | 137:104 | 58 |
3. | Novosibirsk | 49 | 18 | 8 | 5 | 18 | 107:105 | 57 |
4. | Nur-Sultan | 47 | 14 | 8 | 4 | 21 | 127:138 | 48 |
5. | Chabarovsk | 50 | 12 | 7 | 8 | 23 | 97:125 | 46 |
6. | Vladivostok | 48 | 10 | 4 | 5 | 29 | 85:148 | 33 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 47 | 24 | 6 | 6 | 11 | 144:97 | 66 |
2. | Jokerit Helsinky | 47 | 22 | 7 | 6 | 12 | 143:113 | 64 |
3. | Spartak Moskva | 48 | 19 | 7 | 4 | 18 | 122:118 | 56 |
4. | Nižnij Novgorod | 47 | 20 | 1 | 7 | 19 | 117:113 | 49 |
5. | Podolsk | 48 | 9 | 6 | 13 | 20 | 121:149 | 43 |
6. | Soči | 47 | 13 | 5 | 5 | 24 | 110:131 | 41 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo Moskva | 48 | 26 | 4 | 4 | 14 | 159:119 | 64 |
2. | Čerepovec | 48 | 18 | 10 | 7 | 13 | 127:114 | 63 |
3. | CSKA Moskva | 47 | 18 | 11 | 5 | 13 | 120:107 | 63 |
4. | Jaroslavl | 47 | 19 | 4 | 9 | 15 | 113:103 | 55 |
5. | Minsk | 47 | 18 | 5 | 8 | 16 | 138:144 | 54 |
6. | Riga | 45 | 9 | 5 | 9 | 22 | 93:143 | 37 |