Jaškin, který si za listopadové výkony vysloužil ocenění pro nejlepšího útočníka měsíce, se gólově prosadil ve třetím utkání za sebou. Tabulku kanonýrů vede s 23 brankami a náskokem šesti gólů před dvojicí pronásledovatelů. V pořadí produktivity už je třetí s 33 body.
O jeden zaostává za Finem Teemuem Hartikainenem z Ufy, který dnes ve druhém utkání za sebou vyšel naprázdno. O další bod víc má spoluhráč Vadim Šipačov, který si u obou Jaškinových gólů v Ufě připsal asistenci.
Gól dal i druhý nejproduktivnější Čech v soutěži Tomáš Hyka z Čeljabinsku, přihrál mu na něj Lukáš Sedlák. V duelu předních týmů obou konferencí se ale nikdo další v týmu Traktoru neprosadil a z jeho ledu si výhru 5:1 odvezl Petrohrad.
01:38 Lockhart
6:12 Toropčenko (Leščenko, Sproul)
33:03 Shinkaruk
58:58 Werek (Lockhart, Shinkaruk)
11:53 Žafjarov (Čechovič)
23:12 Ch. Wideman (Miele, Žafjarov)
27:56 Miele (Žafjarov, Čechovič)
28:58 Kloos (Mišarin, Melničuk)
64:48 Miele (Žafjarov, Austin)
J. Smith (Šikin) – Chelios, Baldajev, Sproul, D. Osipov, Pedan, Starikov, Jevsejenkov – Nikolišin, Toropčenko, Leščenko – S. Foo, Lockhart, Collins – Shinkaruk, Šaškov, Wong – P. Foo, Wellman, Werek – Bakanov.
Melničuk (Tichomirov) – Ch. Wideman, Marin, Austin, Orlov, Mišarin, Aljajev – Miele, Čechovič, Žafjarov – Šenfeld, Kloos, Szwarz – Varnakov, Pereskokov, Belevič – Gončaruk, Urakov, Verjajev.
Rozhodčí: Kočetov, Kuljov – Berseňov, Judin
Počet diváků: bez diváků
07:34 Hyka (Sedlák, Isajev)
01:28 Burdasov (Antipin, Kuzmenko)
09:11 Burdasov (Tkačjov)
25:18 K. Marčenko (Ivan Morozov, Ožiganov)
33:38 Švec-Rogovoj (Trenin, Antipin)
56:03 Kameněv (Tkačjov)
Fedotov (34. Will) – Isajev, Pilut, Bailen (A), Karpuchin, Jasinskij, Ogurcov, S. Garejev, Alexejev – Osnovin, Byvalcev, Kalinin (C) – Hyka, Sedlák (A), Kravcov – Švarjov, Polygalov, Åberg – Kosov, Karlin, Avcin.
Hellberg (Samonov) – Antipin, A. Bělov (A), Ožiganov, Fantenberg, Tokranov, Galeňuk, Chafizullin – Ketov (C), Ivan Morozov, K. Marčenko – Burdasov (A), Kameněv, Kuzmenko – Švec-Rogovoj, Kemppainen, Tkačjov – Trenin, Vey, Strömwall – Cicjura.
Rozhodčí: Sergejev, Sojn – Nikolajev, Černyšev
Počet diváků: 3082
30:02 Jaškin (An. Sergejev, Šipačov)
47:00 Jaškin (Kagarlickij, Šipačov)
48:46 Muranov (Mironov, Jerjomenko)
Tarasov (Metsola) – Panin (C), Larsen, Koledov, Naumenkov, J. Birjukov, Alexejev, Lisovec – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – V. Žarkov (A), Chochrjakov, Kadějkin – Baranov, Kugryšev, M. Vorobjov – Soloduchin, Alaljkin, Pimenov – Gimatov.
Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, Čajkovský, Volkov, Mironov (A), Bojkov, J. Zajcev, An. Sergejev, O. Zajcev – Kagarlickij, Jaškin, Šipačov (C) – O. Lindberg, Pääjärvi, Tarasov – Jefremov (A), Pankratov, Muranov – Šipov, Bryzgalov, Kruglov.
Rozhodčí: Gofman, Sidorenko – Kučava, Sadovnikov.
Počet diváků: 2 665
03:26 Golubev (Gorškov, Polunin)
13:01 Golubev (Polunin, Mašín)
14:55 Šmeljov (Točickij, Petkov)
25:57 Točickij (Rundblad)
54:47 Kukštel (Kolgotin, Glotov)
Langhamer (Alikin) – Jordán (C), Mašín, Korjagin, S. Těreščenko, Kamalov, Turbin (A), Zimin – Fajzullin, T. Zohorna (A), H. Zohorna – Michasjonok, Pjanov, V. Butuzov – Polunin, Gorškov, Golubev – Archipov, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin.
Treťjak (Kulbakov) – Pogorišnyj, Miromanov, Minejev, J. Alexandrov (C), Miščenko, Rundblad – Šmeljov, Petkov, Točickij (A) – Ruděnkov (A), Karjalainen, Rubcov – Kukštel, Glotov, Kolgotin – Feoktistov, N. Kvartalnov, Garajev.
Rozhodčí: Ravodin, Hribik – Zacharenkov, Strelcov
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Kazaň | 60 | 33 | 8 | 8 | 11 | 185:131 | 90 |
2. | x-Magnitogorsk | 60 | 31 | 6 | 7 | 16 | 165:138 | 81 |
3. | x-Čeljabinsk | 60 | 27 | 7 | 6 | 20 | 157:143 | 74 |
4. | x-Jekatěrinburg | 60 | 24 | 6 | 8 | 22 | 152:154 | 68 |
5. | x-Nižnij Novgorod | 60 | 22 | 7 | 9 | 22 | 170:168 | 67 |
6. | Nižněkamsk | 60 | 13 | 6 | 2 | 39 | 133:214 | 40 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Omsk | 60 | 33 | 3 | 12 | 12 | 180:134 | 84 |
2. | x-Ufa | 60 | 28 | 10 | 5 | 17 | 181:151 | 81 |
3. | x-Barys Nur-Sultan | 60 | 20 | 11 | 7 | 22 | 147:157 | 69 |
4. | Novosibirsk | 60 | 20 | 7 | 4 | 29 | 146:155 | 58 |
5. | Chabarovsk | 60 | 17 | 7 | 7 | 29 | 146:171 | 55 |
6. | Kunlun Red Star | 59 | 10 | 2 | 8 | 39 | 139:213 | 34 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Petrohrad | 60 | 33 | 4 | 8 | 15 | 178:126 | 82 |
2. | x-Jokerit Helsinky | 60 | 26 | 6 | 9 | 19 | 174:153 | 73 |
3. | x-Čerepovec | 60 | 23 | 9 | 4 | 24 | 149:159 | 68 |
4. | x-Spartak Moskva | 60 | 20 | 8 | 7 | 25 | 157:173 | 63 |
5. | Viťaz Podolsk | 60 | 21 | 6 | 5 | 28 | 155:175 | 59 |
6. | HK Soči | 60 | 12 | 2 | 9 | 37 | 121:202 | 37 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-CSKA Moskva | 60 | 34 | 9 | 5 | 12 | 182:121 | 91 |
2. | x-Dynamo Moskva | 60 | 34 | 5 | 6 | 15 | 195:137 | 84 |
3. | x-Jaroslavl | 60 | 30 | 8 | 7 | 15 | 181:126 | 83 |
4. | x-Dinamo Minsk | 60 | 17 | 15 | 3 | 25 | 167:174 | 67 |
5. | Dinamo Riga | 60 | 5 | 4 | 10 | 41 | 126:211 | 28 |