Hrubec nastoupil za Omsk pošesté a vychytal pátou výhru, z toho podruhé s nulou. I ta první se zrodila v utkání proti Kazani, před osmi dny ji Avangard doma ve výročním zápase před očima Jaromíra Jágra zdolal stejným poměrem jako dnes.
V pondělí byl devětadvacetiletý Hrubec vyhlášen nejlepším brankářem uplynulého týdne Kontinentální ligy. Po jeho dalším bezchybném výkonu ztrácí Omsk v boji o prvenství v konferenci na Kazaň už jen dva body.
K čistému kontu dlouho mířil také Dominik Furch z Dinama Minsk, které zvítězilo v Nižněkamsku 5:1. Nejlepšího brankáře listopadu překonal až v 48. minutě v přesilové hře Andrej Kosticyn, Furch si nicméně spravil chuť asistencí na čtvrtý gól hostů.
Nejlepší střelec soutěže Dmitrij Jaškin se trefil podvacáté v ročníku, ale moskevskému Dynamu to na úspěch zdaleka nestačilo. Klub z ruské metropole dal druhý gól až v samém závěru utkání a doma podlehl Magnitogorsku 2:6.
11:08 R. Starčenko (Svedberg, Sagadejev)
12:11 Lilja (Varone, Makljukov)
H. Karlsson (Ortio) – Heatherington, Svedberg, Šalapov, Metalnikov, Orechov, Makljukov, Gajtamirov – Frattin, Petuchov, Varone – Videll, Valk, Lilja – Sagadejev, Michajlis, R. Starčenko – Musorov, Akolzin, Šestakov – Asetov.
Treťjak (Kulbakov) – Pogorišnyj, Miromanov, Minejev, J. Alexandrov, Miščenko, Rundblad, Soljannikov – Kukštel, Točickij, Šmeljov – Karjalainen, Rubcov, Ruděnkov – A. Galimov, Kolgotin, Apalkov – Garajev, Glotov, Ogirčuk.
Rozhodčí: Naumov, Ovčinikov – Viljugin, Černyšov
09:11 O. Li (Romancev)
24:33 Chochlov (V. Komarov, Romancev)
Säteri (A. Achmetov) – Jermakov, Jokipakka, Timašov, Chochlov, K. Alexejev, Děmidov, Jefremov – Puustinen, Ruohomaa, Milovzorov – Romancev, V. Komarov, O. Li – Česalin, Sajustov, Šarov – Sannikov, Torčeňuk, Šaškov – Dubakin.
J. Hudáček (Bespalov) – Djuse, Rylov (A), Sokolov, Zubarev, Serikov, Kulik, Grišin – Bakoš, Lehterä, Radil (A) – Fjodorov, Zubov, Širokov – Juňkov (C), Nikoncev, Talalujev – Zlobin, Ljubimov, M. Majorov.
01:24 Kaski (Knight, Boucher)
33:25 Knight (Gončarov, Zernov)
35:58 Pokka (Knight, Chochlačov)
Hrubec (Bobkov) – Jemelin (C), Šaripzjanov, Pokka, Běreglazov, Čudinov, Kaski, Gončarov – Chochlačov, K. Kostin, Knight (A) – Jakupov, Boucher, Zernov – K. Semjonov, Šumakov, Dědunov – A. Potapov (A), Kablukov, Jaremčuk – N. Komarov.
Biljalov (Reideborn) – Judin, Rukavišnikov, Jarullin (A), Wikstrand, Chenkel, Pedan, Žuravljov – Zaripov (C), Galijev, Voronkov – S. Da Costa, V. Tichonov, Dawes – Lukojanov (A), Burmistrov, M. Gluchov – Dyňak, Cormier, K. Petrov – Fisenko.
Rozhodčí: Akuzovskij, Ravodin – Ivanov, Zacharenkov
07:20 Šenfeld (Kloos, Szwarz)
55:57 Žafjarov (Miele)
Tichomirov (Serebrjakov) – Ch. Wideman, Ručkin, Orlov, Austin, Aljajev, Marin – Žafjarov (A), Miele, Čechovič – Kloos, Szwarz, Šenfeld (C) – Pereskokov, Belevič, Varnakov – Verjajev, Gončaruk, Urakov (A).
Will (Fedotov) – Isajev, Pilut, Bailen (A), Karpuchin, S. Garejev, Ogurcov, Jasinskij, Jevenko – Osnovin, Byvalcev, Kalinin (C) – Hyka, Polygalov (A), Kravcov – Berglund, Podkorytov, Åberg – Kosov, Karlin, Avcin.
Rozhodčí: Hoffman, Hribik – Galimov, Maximovskij
Počet diváků: 1100
03:42 A. Marčenko (Korškov, Kajumov)
21:35 Kovalenko (Alexejev, Kudrjavcev)
46:12 Kraskovskij (Kajumov, Korškov)
50:35 Barancev (Lander, J. Averin)
56:09 J. Averin
27:57 Petunin (Geraskin, Kodola)
Pasquale (Konovalov) – M. Osipov, Rafikov, A. Marčenko (A), Čerepanov, Barancev, Misjul, Malyšev – Korškov, Kraskovskij, Kajumov – J. Averin (C), Lander (A), Darjin – Kovalenko, Alexejev, Kudrjavcev – Berjozkin, Beljajev, Ivanov – Iljenko.
Podjapolskij (Šugajev) – Vittasmäki, Provolněv, Sizov (A), Adamčuk, Lalonde (A), Kudako, M. Tichonov – Roberts Bukarts, Jo. Nättinen, A. Garejev – Petunin, Kodola, Vovčenko – J. Morozov, J. Jakovlev, Geraskin (C) – Nevolin, Dumbadze, A. Alexejev – Mojsejev.
47:50 A. Kosticyn (L. Hudáček)
01:18 Šarangovič (Falkovskij, R. Murphy)
14:55 Prince (Kozun, Menell)
15:53 Šarangovič (Menell, Spooner)
38:08 Prince (Děmkov, Furch)
51:22 Martynov (Šarangovič, Suško)
Ivannikov (16. Barulin) – A. Osipov (C), Volgin, Bryncev, Rantakari, Abrosimov, Sidorov, K. Vorobjov – Kučerjavenko (A), Porjadin, Chajrullin – Enlund, A. Kosticyn (A), L. Hudáček – Galuzin, Bjakin, Bikmullin – Šutov, Bucajev, Šafigullin – Čiviljov.
Furch (D. Taylor) – Koljačonok, Menell, Falkovskij, R. Murphy, Znacharenko (A), Jerjomenko, Děrjabin, Martynov – Gorbunov, Kozun (A), Spooner – Děmkov, Šarangovič (C), Prince – Protas, K. Voronin, Alistrov – Lodnia, Usov, Suško.
Rozhodčí: Morozov, Ščenjov – Novikov, Sysujev.
Počet diváků: 822
08:26 Jaškin (Hietanen, Kagarlickij)
59:30 Kruglov (Bojkov)
06:43 Košelev (Švyrjov, Několenko)
29:17 Čibisov
35:36 Rasmussen (Čibisov, Martynov)
38:59 Několenko (Košečkin, Minulin)
41:16 Prochorkin (Karpov, Martynov)
58:51 Čibisov (Mozjakin)
Bočarov (41. Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, Mironov, An. Sergejev, Bojkov, J. Zajcev, Volkov, Ljamin – Kagarlickij, Jaškin, Šipačov – Tarasov, O. Lindberg, Pääjärvi – Muranov, Jefremov, Popugajev – Kruglov, Šipov, Bryzgalov.
Košečkin (Olkinuora) – Martynov, J. Jakovlev, Minulin, Sjomin, Nikolajev, Zemčonok, N. Chlystov – Rasmussen, S. Plotnikov, Čibisov – Mozjakin, Beck, A. Nestrašil – Karpov, Pesonen, Prochorkin – Švyrjov, Několenko, Jurov – Košelev.
Rozhodčí: Belov, Oskirko – Kučava, Sadovnikov
Počet diváků: 2268
43:49 Andronov (Alexandr Popov)
47:02 Kiselevič (Šalunov, Okulov)
62:16 Sošnikov (Dahlbeck, Lars Johansson)
15:15 Sproul (Werek, Shinkaruk)
20:49 Leščenko (Sproul)
Lars Johansson (Šaryčenkov) – M. Robinson (A), Blažijevskij, Samorukov, Dahlbeck, Kiselevič (A), Rykov, Čmychov – Leipsic, M. Kempe, Sošnikov – Okulov, Šalunov, Mamin – P. Karnauchov, Andronov (C), Alexandr Popov – Tělegin, Světlakov, Sorkin.
Šikin (J. Smith) – Šustr (A), Starikov, Chelios (A), Sproul, Pedan, Baldajev – Wong, Lockhart (C), S. Foo – Leščenko, Monachov, Nikolišin – Toropčenko, Wellman, Shinkaruk – Bakanov, Werek, P. Foo – Šaškov.
Rozhodčí: Bondar, Bukin – Osipov, Ponamarenko
Počet diváků: 1 209