Sedmadvacetiletý Jaškin otevřel skóre zápasu v 17. minutě, kdy v samostatném nájezdu překonal Willa forhendovým blafákem. Domácí v úvodu druhé části srovnali, ale Dynamo si vzalo brzy vedení zpět. Dvěma slepenými góly ve 32. minutě zvýšilo na 4:1 a vyhnalo českého gólmana z branky.
Nejužitečnější hráč minulé sezony KHL Jaškin na začátku třetí třetiny překonal i Willova nástupce Ivana Fedotova tečí střely finského spoluhráče Juusa Hietanena. Po čtyřzápasovém střeleckém půstu skóroval Jaškin pětkrát ve dvou utkáních a tabulku střelců soutěže vede s 19 góly z 26 duelů s náskokem tří branek před Alexejem Makejevem z Jekatěrinburgu.
Salavat Julajev Ufa - Barys Nur-Sultan 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Branky: 13:37 Hartikainen (Larsen, Manninen), 26:54 Kugryšev (Kadějkin), 32:45 Kadějkin (Hartikainen), 49:13 M. Vorobjov (Muchamadullin, Sošnikov) - 08:05 R. Starčenko (Videll). Rozhodčí: Gofman, Lavrentějev – Nikolajev, Novikov. Diváci: 2 558.
Salavat Julajev Ufa Metsola (Skrynnik) – Panin, Larsen, Koledov, J. Birjukov, A. Semjonov, Alexejev, Muchamadullin – Hartikainen, M. Granlund, Manninen – Kadějkin, Kugryšev, V. Žarkov – Kartajev, Baškirov, Sošnikov – Amirov, Soloduchin, M. Vorobjov – Chochrjakov.
Barys Nur-Sultan Ortio (H. Karlsson) – Svedberg, Šalapov, Dietz, Heatherington, Makljukov, Metalnikov, Gajtamirov – Akolzin, Petuchov, Sagadejev – Valk, Michajlis, Lilja – Varone, Panjukov, Asetov – Musorov, R. Starčenko, Frattin – Videll.
Traktor Čeljabinsk - Dynamo Moskva 2:5 (0:1, 2:3, 0:1)
Branky: 23:14 Osnovin (Pilut), 34:05 Švarjov (Ogurcov, Polygalov) - 17:00 Jaškin (Šipačov, Hietanen), 24:36 Tarasov (O. Lindberg, An. Sergejev), 31:18 Čajkovský (Kagarlickij, Jaškin), 31:57 O. Lindberg (V. Kuljomin, Mironov), 40:29 Jaškin (Hietanen, Šipačov). Rozhodčí: Beljajev, Fatejev – Osipov, Gordenko.
Traktor Čeljabinsk Will (32. Fedotov) – Manuchov, Pilut, Tělegin, Karpuchin, S. Garejev, Ogurcov, Jasinskij, Jevenko – Kalinin (C), Byvalcev, Kravcov – Hyka, Sedlák (A), Åberg – Osnovin, Polygalov (A), Švarjov – Kosov, Karlin, Avcin.
Dynamo Moskva Bočarov (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, An. Sergejev, Mironov (A), Bojkov, J. Zajcev, Ljamin, Volkov – Jaškin (C), Šipačov, Kagarlickij – Brjukvin, O. Lindberg, Tarasov (A) – V. Kuljomin, Jefremov, Popugajev – Bryzgalov, Šipov, Zajcev.
Metallurg Magnitogorsk - Severstal Čerepovec 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Branky: 12:15 Potěchin - 25:27 Petunin (Geraskin, Kodola), 33:28 Matuškin (Kodola, Adamčuk), 45:00 A. Garejev (Jo. Nättinen, Lalonde), 48:12 Kodola (Geraskin, Matuškin). Rozhodčí: Sergej Morozov, Pavel Ovčinnikov – Anton Ponamarenko, Maxim Stroganov.
Metallurg Magnitogorsk Olkinuora (Košečkin) – Zemčonok, J. Jakovlev (A), Pašnin, Minulin, N. Chlystov, Nikolajev, Sjomin – S. Plotnikov (A), Prochorkin, Pesonen – Mozjakin (C), A. Nestrašil, Karpov – Beck, Rasmussen, Čibisov – J. Platonov, Potěchin, Švyrjov – Košelev.
Severstal Čerepovec Podjapolskij (Šugajev) – Vittasmäki, Provolněv, Matuškin, M. Chabarov, Kudako, Lalonde (A), Rogov, Adamčuk – Jo. Nättinen, A. Garejev, Roberts Bukarts – Kodola, Vovčenko (A), Petunin – Kapustin, Geraskin (C), Guslistov – J. Jakovlev, J. Morozov, Dumbadze.
Neftěchimik Nižněkamsk - Spartak Moskva 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)
Branky: 30:03 Porjadin (Kučerjavenko, Rantakari), 32:45 Bryncev (Porjadin), 36:52 Čiviljov (Šafigullin), 41:30 Bjakin (Volgin, L. Hudáček), 53:20 Kučerjavenko (Porjadin) - 42:33 Ljubimov (Rylov, Kulik), 44:21 Zubov (Fjodorov). Rozhodčí: Arsons, Sidorenko – Zacharov, Strelcov. Diváci: 1 255.
Neftěchimik Nižněkamsk Ivannikov (Barulin) – Abrosimov, Rantakari, Volgin, A. Osipov (C), K. Vorobjov, Bryncev, Sidorov – Chajrullin, L. Hudáček, Enlund – A. Kosticyn (A), Kučerjavenko (A), Porjadin – Bjakin, Šarifjanov, Šiksatdarov – Šafigullin, Chafizov, Bucajev – Čiviljov.
Spartak Moskva Truškov (37. J. Hudáček) – Rylov (A), Nikišin, Sokolov, Zubarev, Kozlovskij, Kulik, Serikov, D. Musin – Radil, Lehterä, Širokov (A) – Nikoncev (C), Zubov, Fjodorov – M. Majorov, Ljubimov, Bakoš – Talalujev, Juňkov, M. Cyplakov.
SKA Petrohrad - Amur Chabarovsk 5:3 (0:1, 1:0, 4:2)
Branky: 35:51 K. Marčenko (Ivan Morozov), 40:19 Ivan Morozov (M. Aaltonen, K. Marčenko), 45:50 Kameněv (Burdasov, Ožiganov), 48:15 Kameněv (Burdasov, Ožiganov), 51:42 Kemppainen (Bengtsson, M. Aaltonen) - 08:56 Michasjonok (Pjanov, Kamalov), 41:46 Gorškov (Ignatovič, Polunin), 49:32 Gorškov. Rozhodčí: Vlladimir Bukin, Yury Oskirko – Yaroslav Parikov, Yury Ivanov.
SKA Petrohrad Hellberg (Samonov) – Bengtsson, Galeňuk, Ožiganov, Fantenberg, Antipin, Tokranov, A. Bělov (A) – Podkolzin, Ivan Morozov, K. Marčenko – Burdasov (A), M. Aaltonen, Kuzmenko – Ketov (C), Kemppainen, Grošev – Švec-Rogovoj, Kameněv, Tkačjov – Chusnutdinov.
Amur Chabarovsk Langhamer (Alikin) – S. Těreščenko, Mašín, Ignatovič, Korjagin, Turbin (A), Kamalov, Zimin – Lugin, T. Zohorna (C), H. Zohorna – V. Butuzov, Rasskazov (A), Fajzullin – Gorškov, Golubev, Polunin – Michasjonok, Pjanov, Archipov.
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Kazaň | 60 | 33 | 8 | 8 | 11 | 185:131 | 90 |
2. | x-Magnitogorsk | 60 | 31 | 6 | 7 | 16 | 165:138 | 81 |
3. | x-Čeljabinsk | 60 | 27 | 7 | 6 | 20 | 157:143 | 74 |
4. | x-Jekatěrinburg | 60 | 24 | 6 | 8 | 22 | 152:154 | 68 |
5. | x-Nižnij Novgorod | 60 | 22 | 7 | 9 | 22 | 170:168 | 67 |
6. | Nižněkamsk | 60 | 13 | 6 | 2 | 39 | 133:214 | 40 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Omsk | 60 | 33 | 3 | 12 | 12 | 180:134 | 84 |
2. | x-Ufa | 60 | 28 | 10 | 5 | 17 | 181:151 | 81 |
3. | x-Barys Nur-Sultan | 60 | 20 | 11 | 7 | 22 | 147:157 | 69 |
4. | Novosibirsk | 60 | 20 | 7 | 4 | 29 | 146:155 | 58 |
5. | Chabarovsk | 60 | 17 | 7 | 7 | 29 | 146:171 | 55 |
6. | Kunlun Red Star | 59 | 10 | 2 | 8 | 39 | 139:213 | 34 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Petrohrad | 60 | 33 | 4 | 8 | 15 | 178:126 | 82 |
2. | x-Jokerit Helsinky | 60 | 26 | 6 | 9 | 19 | 174:153 | 73 |
3. | x-Čerepovec | 60 | 23 | 9 | 4 | 24 | 149:159 | 68 |
4. | x-Spartak Moskva | 60 | 20 | 8 | 7 | 25 | 157:173 | 63 |
5. | Viťaz Podolsk | 60 | 21 | 6 | 5 | 28 | 155:175 | 59 |
6. | HK Soči | 60 | 12 | 2 | 9 | 37 | 121:202 | 37 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-CSKA Moskva | 60 | 34 | 9 | 5 | 12 | 182:121 | 91 |
2. | x-Dynamo Moskva | 60 | 34 | 5 | 6 | 15 | 195:137 | 84 |
3. | x-Jaroslavl | 60 | 30 | 8 | 7 | 15 | 181:126 | 83 |
4. | x-Dinamo Minsk | 60 | 17 | 15 | 3 | 25 | 167:174 | 67 |
5. | Dinamo Riga | 60 | 5 | 4 | 10 | 41 | 126:211 | 28 |
.