Jaškin v 17. minutě zvyšoval na 3:1, ale Dynamo Moskva náskok neudrželo a po třech inkasovaných brankách ve druhé třetině prohrálo. Český útočník díky gólu uzavřel základní část s bilancí 31 branek a 32 přihrávek a udržel druhé místo v kanadském bodování i v tabulce střelců.
V produktivitě zaostal o dva body za spoluhráčem Vadimem Šipačovem (17+48) a před druhým Kirillem Kaprizovem z CSKA Moskva (33+29) udržel o bod druhé místo. Mezi střelci šestadvacetiletý Jaškin, kterého s Dynamem čeká v prvním kole play off Spartak Moskva, nestačil pouze na Kaprizova.
14:21 Fatějev (Tridčikov)
29:52 Menšikov (Podkorytov, Stěpanov)
52:30 Kozun (Rožkov, Matuškin)
Fedotov (S. Galimov) – Bailen, Isajev, Kalinin (C), Karpuchin, Borodkin, Menšikov (A), Jasinskij (A), Alexejev – Sedlák, Hyka, Calof – Andrej Popov, Glinkin, Osnovin – Podkorytov, Stěpanov, Kosov – Fatějev, Tridčikov, Šarov.
Nosov (Děmčenko) – Minulin, Běreglazov, Dronov, Vereščagin, Pivcakin (A), Antipin, Olšanskij – Filippi, Dorofejev, Potěchin (A) – Kozun, Rožkov, Matuškin – A. Nestrašil (C), Ljubimov, Dubin – Korobkin, J. Platonov, Avramenko.
Rozhodčí: Gofman, Oskirko – Černyšjov, Osipov
Počet diváků: 7 243
05:50 Platt
20:34 Dawes (Sexton, Macek)
58:53 Gurkin (Dawes, Holland)
Reideborn (Biljalov) – Ljamkin, Rukavišnikov, Pedan, Wikstrand, N. Averin, Judin, Žuravljov – Azevedo, A. Galimov, K. Petrov – E. Galimov, Dyňak, Voronkov – Fisenko, Galuzin, Sannikov – Frattin, Cormier, V. Tichonov.
Jakub Kovář (41. Galkin) – Berezin, Gurkin, Mamkin, Batyršin, Sevostjanov, Trjamkin, Valitov – Macek, Holland, Dawes – Sexton, Platt, Mozer – A. Garejev, Kučerjavenko, Bělousov – Chripunov, V. Popov, Obidin.
15:54 A. Kosticyn (Kovyršin)
23:16 A. Kosticyn (Gragnani)
27:25 A. Kosticyn (Pavlovič, Elliott)
36:08 Pavlovič (Spooner, Elliott)
01:29 J. Zajcev (Brjukvin, Alexejev)
05:32 Mironov (Pulkkinen)
16:32 Jaškin (Indrašis)
Tolopilo (D. Taylor) – Elliott, Denisov, Děrjabin, Gragnani (A), Jerjomenko, Gotovec, Znacharenko, Morrow – Pavlovič (A), Spooner, Prince – Stefanovič, Kovyršin, A. Kosticyn (C) – Martynov, Děmkov, Anosov – Paré, Kitarov, Drozdov.
Bočarov (27. Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, Mironov (A), Volkov, Grigorjev, J. Zajcev, Ljamin, Alanov – Jaškin, Šipačov (C), Indrašis – Pulkkinen, Polygalov, Tarasov – Alexejev, Igumnov, Brjukvin – V. Kuljomin (A), Jefremov, Muranov.
Rozhodčí: Ansons, Kuljov – Maximovskij, Judin
09:56 V. Lajunen (Jormakka, Jeřábek)
21:53 Grebenščikov (P. Černov, Arťuchin)
37:55 V. Lajunen (Makejev, Byvalcev)
47:38 Jormakka (Jo. Nättinen)
Grebenščikov
25:08 Beljajev (Alexejev)
26:19 Kraskovskij (Děnisenko, Darjin)
56:44 Kajumov (Rafikov, Alexejev)
59:25 Beljajev
Saprykin (Kočetkov) – Jeřábek, Pylenkov, Pautov, V. Lajunen (A), Golovkov, Jevsejenkov (A), Voronkov – Q. Howden, Mojsejev, Makejev (C) – Jo. Nättinen, Byvalcev, Jormakka – Arťuchin, P. Černov, Grebenščikov – Laričev, D. Kvartalnov, Orlovič-Grudkov – Gončarov.
Konovalov (Isajev) – M. Osipov (C), Rafikov (A), Afanasjev, Kalinin, Sidorov, Malyšev, Lukičjov – Kovalenko, Alexejev, Kajumov (A) – Děnisenko, Ivanov, Darjin – Beljajev, Kraskovskij, Polunin – Manin, Deněžkin, Berjozkin.
Rozhodčí: Kulakov, Ravodin – Ponamarenko, Nikolajev
Počet diváků: 3 823
01:45 Alexandr Popov (Tolčinskij)
07:03 Slepyšev (Kaprizov)
17:50 Blažijevskij (P. Karnauchov, Mamin)
23:07 Grigorenko (Sekáč)
23:58 Tolčinskij (Alexandr Popov)
29:14 Kaprizov (Grigorenko)
I. Sorokin (Lars Johansson) – A. Marčenko, Dahlbeck, Nestěrov (C), A. Romanov, M. Robinson (A), Kiselevič, Blažijevskij – Grigorenko, Vey, Sekáč – Slepyšev, M. Kempe, Kaprizov – Tolčinskij, Šalunov, Alexandr Popov – Kalinin (A), P. Karnauchov, Mamin – Sorkin.
Proskurjakov (24. A. Achmetov) – Rundblad, Gordějev, Ellis, Klimontov, Abrosimov, Bertilsson, J. Alexandrov, A. Petrov (A) – Strömwall, Collins (A), Altybarmakjan – Lugin (C), Kaletnik, Starkov – Šmeljov, Makarenko, Mosaljov – Archipov, Tomilin, Vyglazov.
Rozhodčí: Gusev, Cyplakov – Sazonov, Zacharenkov
Počet diváků: 6029
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |