Obránce Jakub Nakládal přispěl gólem a asistencí k vítězství Jaroslavle 5:3 na ledě Dinama Minsk. Jeho tým vyhrál potřetí za sebou a vítěznou šňůru může prodloužit ještě v posledním utkání základní části ve čtvrtek proti Viťazu.
Dokonce dvanácté vítězství v řadě si připsal Petrohrad, který vyhrál na ledě CSKA Moskva 4:1. Na kontě má 93 bodů stejně jako lídr Východní konference Kazaň, kterou čeká ještě utkání s Jekatěrinburgem.
Ve Východní konferenci už jsou známy všechny dvojice v prvním kole play off, které tvoří Kazaň - Nižněkamsk, Barys - Magnitogorsk, Omsk - Ufa a Jekatěrinburg - Novosibirsk.
05:29 Grebenščikov (Arťuchin, Voronkov)
13:21 Grebenščikov (Jo. Nättinen, Pautov)
11:11 Zlobin (Chochlačov)
17:43 Gončarov (Nikišin, Nikoncev)
40:54 Daugavinš (Hersley, Fjodorov)
41:14 Daugavinš (Kulik, Hersley)
I. Ježov (42. Saprykin) – Jeřábek, Pylenkov, Jevsejenkov, Pautov, Šinkevič, Golovkov, Katičev, Voronkov – A. Sjomin, Makejev, Mojsejev – Jo. Nättinen, Jormakka, Byvalcev – Arťuchin, Q. Howden, Grebenščikov – Laričev, D. Kvartalnov, Gončarov.
J. Hudáček (Chomčenko) – Kulik, Hersley, D. Višněvskij, Rylov, Kutějkin, Trišin, Gončarov, Nikišin – Juňkov, Nikoncev, Fjodorov – Daugavinš, Karsums, Zubov – Zlobin, Arkalov, Chochlačov – Kokarev, Cyplakov, Stoljarov.
Rozhodčí: Oskirko, Hribik – Kučava, Lazarev
21:03 Kaprizov (Slepyšev, M. Kempe)
21:29 Ketov (S. Plotnikov, Ožiganov)
38:23 Koskiranta (Bengtsson, A. Bělov)
39:00 Zub (Chafizullin)
59:22 Kuzmenko
I. Sorokin (Lars Johansson) – A. Marčenko, Dahlbeck, Nestěrov (C), A. Romanov, Kiselevič, M. Robinson (A), Naumenkov – Vey, Grigorenko, Mamin – Slepyšev, M. Kempe, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Tolčinskij – Sorkin, Kalinin (A), P. Karnauchov – Světlakov.
Samonov (Hellberg) – Bengtsson, A. Bělov (A), Tokranov, Ožiganov, Zub, Chafizullin, Galeňuk – Barabanov, M. Aaltonen, Tkačjov – S. Plotnikov (A), Kemppainen, Ketov (C) – Burdasov, Koskiranta, Kuzmenko – Podkolzin, Ivan Morozov, K. Marčenko – Karpov.
Rozhodčí: Odins, Fraňo – Sadovnikov, Šišlo
Počet diváků: 9114
00:58 Beck (Franson, Bobkov)
28:36 Šumakov (Franson, K. Semjonov)
01:55 Alexej Vasilevskij (Dawes, Macek)
27:56 Sexton
35:56 Holland (Dawes, Sexton)
59:51 Alexej Vasilevskij
Bobkov (Garipov) – Franson, Jemelin (C), Vojnov, Martynov, Pokka, Bondarev – Beck, Zernov (A), Klinkhammer – Košelev, K. Semjonov, Šumakov – Andrighetto, Pjanov, Širokov (A) – Dědunov, Stas, Gračjov – Jaremčuk.
Galkin (Fomin) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, Mamkin, Berezin, Batyršin, Trjamkin, Valitov – Macek, Holland (C), Dawes – Sexton, Litovčenko (A), Platt – A. Garejev (A), Dacjuk, Bělousov – Chripunov, V. Popov, Obidin – Ovčinnikov.
Rozhodčí: Kulakov, Sergejev – Ivanov, Nikolajev
Počet diváků: 3821
08:14 Schroeder (Žafjarov)
08:25 Rattie (Belevič, Bočarov)
12:01 Urakov (D. Iljin)
11:29 Nicklas Jensen (Kontiola)
Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev – Žafjarov, Schroeder (A), Šenfeld – Rattie, Belevič, Bočarov – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Šachvorostov, Szczechura, Varnakov (A) – Počivalov.
A. Niemi (Waltteri) – D. Sklenička, Eronen, E. Räsänen, Lööv, O. Lauridsen, Kivistö – Nicklas Jensen, Kontiola, Haapala – Savinainen, O'Neill (A), Joensuu (A) – Anttila (C), Pihlström, Oksanen – Moses, M. Niemi, H. Ikonen.
Rozhodčí: Birin, Lavrentjev – Ponamarenko, Strelcov
03:27 Chochlov (J. Morozov, Kapustin)
04:48 Kinrade (Jakimov)
21:36 Petunin
15:59 Točickij (Mosaljov, J. Alexandrov)
36:11 Mosaljov (Ellis, Točickij)
Podjapolskij (Šugajev) – Kinrade, A. Kulda, Chochlov, Makejev, Kudako, M. Chabarov, Provolněv, N. Chlystov – Čižikov, Monachov (A), Jakimov (A) – J. Jakovlev, Kapustin, Geraskin – Kodola, Markovin, Petunin – Trubačjov (C), Liška, J. Morozov.
Proskurjakov (Nalimov) – Rundblad, Bertilsson, Abrosimov, Ellis, A. Petrov (A), J. Alexandrov, Gordějev – Collins (A), Leščenko, Strömwall – Kaletnik, Archipov, Lugin (C) – Mosaljov, Točickij, Šmeljov – Tomilin, Starkov, Altybarmakjan – Vyglazov.
Rozhodčí: Romasko, Judakov – Slavikovskij, Goljak
Počet diváků: 3 795
17:04 Pavlovič (Prince, Spooner)
45:34 Spooner (Gragnani)
52:26 Elliott (Spooner)
5:49 Nakládal (J. Averin)
19:45 Kudrjavcev (Svitov)
41:05 Děnisenko (Tkačjov, S. Da Costa)
48:42 Daryin (Beljajev, Ivanov)
58:48 Iljenko (Nakládal, Svitov)
M. Karnauchov (21. D. Taylor) – Děrjabin, Gragnani, Elliott, Denisov, Jevenko, Znacharenko, Jerjomenko, Morrow – Dadonov, Kitarov, Paré – Spooner, Pavlovič, Prince – Martynov, Anosov, Drozdov – Stefanovič, A. Kosticyn, Kovyršin.
Lazušin (Isajev) – Markov, Nakládal, Afanasjev, Kronwall, Sidorov, Savčenko, Kalinin – Pääjärvi, Lander, J. Averin – Tkačjov, Děnisenko, S. Da Costa – Iljenko, Svitov, Kudrjavcev – Daryin, Ivanov, Beljajev – Kraskovskij.
Rozhodčí: Gofman, Ovčinnikov – Maximovskij, Judin
Počet diváků: 6567
16:23 Šarov (Ilja Morozov, Děmidov)
22:19 Piganovič (Puustinen, Šarov)
31:58 Milovzorov (Šaškov)
48:37 Puustinen (Šarov)
42:43 J. Birjukov (Potěchin, Vereščagin)
Krasikov (Säteri) – J. Chabarov (A), Piganovič, Děmidov, K. Alexejev, Ilja Morozov, Timašov, Jermakov – Puustinen, J. Peltola (C), Šarov – Sajustov (A), Milovzorov, Šaškov – I. Makarov, Romancev, N. Korotkov – Zyrjanov, A. Jakovlev, Romajev – Ovčinnikov.
Děmčenko (23. Nosov) – J. Birjukov (A), Pivcakin, Dronov, Vereščagin, Matuškin, Minulin, Va. Antipin – Ljubimov, A. Nestrašil, Filippi – Kozun, Loktionov (A), Potěchin – N. Kuljomin (C), Dorofejev, Rasmussen – Rožkov, Několenko, Korobkin – Avramenko.
Rozhodčí: Beljajev, Sojn – Berseňov, Novikov
Počet diváků: 6 770
30:15 V. Tichonov (Azevedo, K. Petrov)
33:37 Pedan
36:18 A. Galimov (Galijev)
10:03 Manninen (Larsen, Omark)
25:10 Manninen (Gimatov, Hartikainen)
Biljalov (Reideborn) – Jarullin, Virtanen, Rukavišnikov, Ljamkin, Pedan, Wikstrand, Judin – K. Petrov, A. Galimov, Azevedo (A) – Zaripov (C), Voronkov, Galijev – Lukojanov (A), M. Gluchov, Fisenko – Frattin, Galuzin, V. Tichonov.
Karejev (Metsola) – Larsen, Lisovec, Koledov, Arzamascev, Ar. Sergejev, Pašnin, Muchamadullin – Hartikainen, Manninen, Omark (C) – Baranov, Burmistrov (A), Kugryšev – Soloduchin, Kadějkin, V. Žarkov – M. Majorov, Kartajev, Gimatov.
Rozhodčí: Bělov, Sidorenko – Zacharenkov, Černyšov
24:01 Tarasov (Čajkovský)
32:20 Pulkkinen (Čajkovský, Tarasov)
63:54 Brjukvin (Igumnov, J. Zajcev)
09:58 Bailen (Hyka, Isajev)
58:42 An. Popov (Calof)
Jerjomenko (Bočarov) – Čajkovský, Volkov, J. Zajcev, Grigorjev, Pribylskij, Ljamin (C), Ogurcov, Alanov – Pulkkinen, Polygalov, Tarasov – Indrašis (A), Igumnov, Brjukvin – V. Kuljomin (A), Jefremov, Mojsejev – Michajlov, Apalkov, Pankratov.
Fedotov (S. Galimov) – Bailen, Isajev, Karpuchin, Kalinin (C), Borodkin, Menšikov (A), Jasinskij, Alexejev – Hyka, Sedlák (A), Calof – Glinkin, An. Popov, Osnovin – Stěpanov, Podkorytov, Kosov – Fatějev, Šarov, Tridčikov.
Rozhodčí: Fatejev, Ščenjov – Golovjov, Savenkov
Počet diváků: 5 304