Českému útočníkovi na gól přihráli jeho mladší bratr Hynek a další krajan Michal Jordán.
Hosté ještě v 53. minutě vedli 3:1, ale náskok neudrželi. Něftěchimik vyrovnal a nájezdy v páté sérii rozhodl Ildar Šiksatdarov. Nižněkamsk tak prodloužil vítěznou sérii na sedm zápasů.
Tomáš Zohorna je mezi českými střelci v KHL třetí. Lepší jsou jen autor osmi branek Jiří Sekáč z mistrovského CSKA a Dmitrij Jaškin z moskevského Dynama, který skóroval sedmkrát.
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |
32:06 Cormier
59:26 Osnovin (Biljalov, Galijev)
Biljalov (Reideborn) – Ljamkin, Wikstrand, Ožiganov, Judin, Chenkel, Pedan, Žuravljov – Azevedo (A), Cormier, K. Petrov – Zaripov (C), A. Galimov, Galijev – Frattin, Osnovin, O. Li – Kara, Fisenko, M. Gluchov – Vojevodin.
Krasotkin (Olkinuora) – Almqvist, A. Osipov, Bobrjašov, Ďjakov (A), Kozlovskij, Miščenko, Ibatullin – Bakoš, Vicharev, Konnov – Glazačev (C), Mereskin, K. Voronin – A. Strelcov, V. Strelcov, Lomako – Lisin, J. Petrov (A), Dělnov – V. Butuzov.
Rozhodčí: Kuljov, Ščeňov – I. Galimov, Černyšjov
Počet diváků: 7184
01:31 Grebenščikov
25:13 M. Aaltonen
17:11 Burdasov (Kagarlickij, Jakupov)
50:16 Ketov (Galeňuk, Zemčonok)
Tkačjov
Ježov (Saprykin) – Jeřábek, Jepišin, Jevsejenkov, Lajunen, Golovkov, Voronkov, Šinkevič – Makejev, Byvalcev, Sjomin – Jormakka, Aaltonen, Nättinen – Grebenščikov, Černov, Laričev – Mons, Mojsejev, Arťuchin.
Hellberg (Melničuk) – Dyblenko, Zub, Zubarev, Rundblad, Bělov, Rukavišnikov, Galeňuk, Zemčonok – Tkačov, Lehterä, Barabanov – Kagarlickij, Švec-Rogovoj, Burdasov – Karpov, Kemppainen, Plotnikov – Jakupov, Kablukov, Ketov.
Rozhodčí: Akuzovskij, Gašilov – Berseňov, Judin
Počet diváků: 5500
24:33 Enlund (Berglund)
52:50 Šiksatdarov (Bryncev)
58:47 Berglund (An. Sergejev)
Šiksatdarov
00:41 Gorškov (Vl. Ušenin)
10:29 Ruděnkov
38:08 T. Zohorna (H. Zohorna, Jordán)
Barulin (Šaryčenkov) – Pajgin, R. Murphy (A), Bryncev, Šaripzjanov, An. Sergejev (A), S. Zacharčuk (C), Volgin, Aťušov – White, Z. Mitchell, Porjadin – Denis Kazionov, P. Kulikov, Chajrullin – Padakin, Berglund, Enlund – Šiksatdarov, Šarifjanov, Černikov.
Alikin (Langhamer) – Jordán, Vitásek, Korjagin, Ignatovič, Turbin, Kamalov, Alexandrov – Ruděnkov (A), H. Zohorna, T. Zohorna (C) – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin (A) – Rasskazov, A. Lazarev, Golubev – Veličkin, Jazkov, Kacuba.
Rozhodčí: Vladimir Bukin, Jevgenij Romasko. Čároví: Maxim Kuprijanov, Jaroslav Parikov
Počet diváků: 3009
10:14 Malychin
21:28 Lisin (Avcin)
36:02 Lisin (Avcin, Kalinin)
56:51 Avcin (Karpuchin, Malychin)
49:30 Prince (Martynov)
Děmčenko (Fedotov) – Virtanen, Sergijenko, Kalinin (C), Karpuchin, Menšikov (A), S. Těreščenko, Borodkin, Šepelev – Kravcov (A), Sedlák, Těrtyšnyj – Lisin, Malychin, Avcin – Kosov, Karlin, Koňkov – Šolochov, Mansurov, Grišakov.
Enroth (Tolopilo) – Jerjomenko, Gotovec (C), Jevenko, Denisov, Kryskin, Znacharenko, Ďukov, Pavlovič – An. Stěpanov, Spooner, Prince – Děmkov, Shore (A), A. Kosticyn – Feoktistov, Kovyršin, Martynov – Kogaljov, Kitarov, Dadonov.
Rozhodčí: R. Gofman, A. Gofman – Gorděnko, Sysujev