Petr Vrána

Petr Vrána | foto: Alexandr Satinský, MAFRA

Hokejový útočník Vrána je prvním českým střelcem nového ročníku KHL

• 3
Někdejší opora ofenzivních řad vítkovických hokejistů Petr Vrána se hned v prvním soutěžním zápase Kontinentální hokejové ligy zapsal mezi střelce branek. Útočník Chabarovsku ale svému týmu k výhře nepomohl.

KHL začala v pondělí se zpožděním po letecké tragédii týmu Lokomotiv Jaroslavl.

Vránův gól neodvrátil prohru 2:5 na ledě Novosibirsku. Český útočník v 17. minutě první třetiny vyrovnal po asistenci krajana Jakuba Petružálka na 1:1, domácí však odpověděli třemi brankami a v závěrečné třetině daly oba celky ještě po jednom gólu.

Třetí český útočník v sestavě Amuru, bývalý třinecký kanonýr Martin Růžička, po operaci ramena zatím do hry nezasáhl.