Reportáž skončila 11. 4. 2014 19:39

Česko vs. Dánsko

Přípravný zápas v rámci turnaje Euro Hockey Challenge komentuje Robert Sára

Česko vs. Dánsko 2:0 (1:0, 1:0, 0:0), zápas skončil
Tento zápas byl mnohem urputnější než včerejší. Přesto Češi opět nedostali gól, což je velké pozitivum. Další přípravné zápasy hraje tým ve středu a ve čtvrtek v Havlíčkově Brodě, tentokrát bude soupeřem Norsko.
60:00
Utkání končí.
59:46
Tresty Česko si ještě ve zbytku utkání zahraje přesilovku..
58:03
Utkání sleduje 3810 diváků. Mezi nimi legendární fanoušek Fantomas.
57:17
Česko hraje v plném počtu,
56:13
Stadion píská, chtěl by vidět odpískaný faul na Radila. Marně.
55:17
Tresty A teď si otestuje přesilovku i Dánsko. Vincour dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
55:09
Dánsko hraje v plném počtu. Přesilovka českému týmu nevyšla.
53:09
Tresty Česko bude hrát přesilovku. Thinnesen dostal dvě minuty za hru vysokou holí.
52:18
Svačinova rána končí v náruči dánského brankáře.
50:02
A teď se naopk hrál bez přerušení, až puk zastavil Francouz,
48:37
Teď se hra kouskuje a chybí tak lehkost.
48:07
Thinnesen zblízka dorážel před Francouzem, ale dál plátí, že Češi od Dánů ještě nedostali branku.
47:09
Svačina šikovně tečoval nahozenou střelu od modré, ale Dahma tím nepřelstil.
45:59
Český tlak zastavuje Dahm Vhazovat se bude v jeho pásmu.
45:15
Dnes aktivně hrající Filippi způsobil drzým průnikem závar před dánskou brankou.
44:00
Teď Nosek s Kudělkou předvedli pěknou akci. Dahm ji však vyrazil.
41:45
Petružálek byl sám před brankářem, ale prudkou nahrávku nezpracoval.
38:40
Tohle byla největší šance Dánů. Po vydařené kombinaci se před Francouzem objevil Poulsen. Ten ale výborně vyjel a jeho pokus zlikvidoval.
38:20
Střelu z otočky zkoušel Filippi. Stav se nemění.
36:00
Zohorna stál sám před brankou, dostal nahrávku, ale minul.
34:46
Česko je v pěti. Oslabení sehrálo výtečně.
34:00
Česko vyhazuje.
33:16
Česko je ve čtyrech.
32:46
Tresty Česko je do tří. Vondrka dostává dvě minuty za hru vysokou holí. 30 vteřin bude trvat dánská přesilovka 5 na 3.
32:23
To byla kuriozní situace. Hned dva Češi hráli bez hokejky, ale nakonec se jim podařilo puk vyhodit z pásma.
31:16
Tresty Dánsko bude hrát přesilovku. Dvě minuty dostal Roman za hákování.
30:15
Góly Česko vede 2:0! Po Jankově střele se k odraženému puku dostal Radil a zvyšuje.
29:15
Zblízka se pokoušel Dahma překonat Nosek, ale neuspěl.
28:02
Po zakázaném uvolnění se hra vrací zpět před Francouze.
27:34
Dánové jsou komplet.
26:41
Dán Dahm přerušuje hru.
25:34
Tresty Po velké české šanci jde na trestnou lavici Lie. Dostal dvě minuty za sekání.