Neděle 17. října 2021, svátek má Hedvika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 17. října 2021 Hedvika

Jaká bude letos konstelace pro vaši zahradu, domov, koníčky i kondici?

  0:16
Novému roku vládne Slunce, které všestranně podporuje každou osobní aktivitu. Proto si MF nechala pro činorodé čtenáře DOMA DNES zpracovat celoroční horoskop. Nové začátky totiž nejsou zdaleka spojeny jen s 1. lednem, ale je možné odstartovat v kterémkoliv dni roku.

Horoskop pro vaši zahradu, dům, koníčky a kondici pro rok 2017 | foto: Profimedia.cz

Změn ani práce se nebojte. Vylepšování svého domova, zahrady či okolí je přece něco, co sice dělat nemusíte, ale vás to opravdu baví. A mějte na paměti, že veškeré níže uvedené aktivity mají být především zdrojem zábavy a osobního naplnění. A k tomu nelze než popřát hodně štěstí!

Beran 21. 3. - 20. 4.

ZAHRADA: Váš vládce Mars sice vaším znamením jen proletí, ale zato Venuše tam se čtyřtýdenní přestávkou pobude od začátku února do začátku června. Veškeré zásadní změny zahrady máte za sebou, už jenom dolaďujte detaily. Pokud si v této oblasti moc nevěříte, domluvte se s Býkem nebo Váhou. Ti mají nápady skvělé a velice rádi a velkoryse se s vámi o ně podělí.

DOMOV: Zatímco ostatní mají pocit, že si mohou o prázdninách užívat, vy je pojmete pracovně. Všechno, co vám nevyhovovalo, půjde z domu pryč. Potíže mohou být se zbytkem rodiny, která vaši budovací vášeň v žádném směru nesdílí. V takovém případě popřemýšlejte, zda byste jejich nelibost neměli respektovat a alespoň na ty nejtěžší práce si pozvat firmu.

ZDRAVÍ A KONDICE: V lednu se hlídejte víc, než míváte ve zvyku. Teplé oblečení není ve vašem případě rozvernost, ale nutnost bez níž to opravdu nejde. Od 28. ledna do 9. března se pak můžete bez obav věnovat sportům a fyzické aktivitě vůbec. Letní dovolenou vymyslete tak, abyste se dostali na hory, kde vás to baví. A zároveň se alespoň na chvíli položili na mořské pláže, kde to zase baví vašeho partnera.

KONÍČKY: Největší šanci, kdy se jim můžete bez nejmenších výčitek svědomí věnovat, máte mezi 20. červencem až 5. zářím. Jako sběratel očekávejte objev lahůdkových úlovků, pokud sportujete, bez velké námahy překonáte své dosavadní osobní rekordy. Navíc jde o týdny, kdy jsou prázdniny. A kdy máte šanci k tomu, co baví vás, přitáhnout i děti, které to bude bavit stejně.

Býk 21. 4. - 20. 5.

ZAHRADA: Všechno je jinak, než jste měli v plánu. To, že jste ještě na začátku roku měli pocit, že vás v oblasti nemovitostí nic nového nečeká, se ukáže jako velká iluze. Je možné, že vznikne možnost, kdy ke své nynější zahradě můžete přikoupit ještě pěkný kus vedlejšího pozemku. Je zajímavé, že se o to nemusíte ani sami snažit, protože nabídka, která se nedá odmítnout, k vám přijde sama.

DOMOV: Veškeré změny si naplánujte na předvelikonoční období, kdy budete mít nejen spoustu energie, ale i skvělé nápady. Když vás však napadne, že byste chtěli něco vybourat, pro jistotu si dopřejte pár dní na rozmyšlenou. Je docela možné, že během nich přijdete na řešení, které vyhoví všem vašim potřebám a přitom tak zásadní zásah vyžadovat nebude.

ZDRAVÍ A KONDICE: Stojíte na prahu roku, v němž můžete bez problémů ze svého života eliminovat špatné návyky a zlozvyky. K údivu všech svých známých, kteří ve váš úspěch moc nevěří, to zvládnete na první pokus. Po zbytek roku byste se měli snažit, abyste se rovným dílem věnovali práci i odpočinku. Moc dobře vám udělá pobyt v termálních lázních, při němž spojíte odpočinek se cvičením.

KONÍČKY: Na počátku roku si v této oblasti nic zásadního neplánujte, protože na to nebudete mít čas, energii ani chuť. Zlom v této oblasti přijde mezi 26. červencem a 30. zářím. Vaším sektorem koníčků a zábav se pohybuje Merkur, který vám do cesty posílá neskutečně fajn lidi se stejnými zájmy. Účastněte se všech akcí, na které vás pozvou, a pořádně si to užijte.

Blíženci 21. 5. - 21. 6.

ZAHRADA: Jupiter, který je až do první říjnové dekády ve Vahách, se postará, abyste i práci na zahradě vnímali jako tvůrčí činnost. Už v zimě budete s nadšením studovat nejrůznější zahradnické magazíny a katalogy, vybírat rostliny a přemýšlet, kam je zasadíte. Když k tomu přidáte patřičnou dávku jarní práce, garantují vám hvězdy léto, kdy vám budou zahradu všichni upřímně závidět.

DOMOV: Největší dávku energie poskytujete zahradě, což znamená, že domácnost trochu trpí. S plným záběrem se na ni vrhnete až v poslední červencové dekádě, kdy pochopíte, že musíte domácnost přizpůsobit buď budoucím školákům, nebo dospívajícím dětem. Když nasadíte veškerou svou nápaditost, bude v září všechno přesně takové, jak jste chtěli. A ani to nebude moc stát.

ZDRAVÍ A KONDICE: Se zdravím po většinu roku problémy nemáte, ale to neznamená, že mu nemusíte věnovat náležitou pozornost. Když to neuděláte, přihlásí se vaše tělo o svá práva ve druhé polovině října samo, i kdybyste nechtěli. V takovém případě nezbude, než abyste si našli kvalitního fyzioterapeuta, jehož rady nejen vyslechnete, ale budete se jimi i řídit.

KONÍČKY: Zejména v prvních devíti měsících roku patříte k těm, jimž práce splývá s koníčkem tak důkladně, že vlastně ani nevědí, zda tvrdě pracují, nebo se skvěle baví. Potíže můžete mít jen se špatným odhadem svých možností, jak časových, tak finančních. Když si peníze dokážete rozdělit tak, abyste pokryli jak své hobby, tak ostatní životní požadavky, bude to skvělé.

Rak 22. 6. - 22. 7.

ZAHRADA: Zahrada je v pořádku, ale to ještě neznamená, že jste spokojení. Hned na začátku roku se vrátíte ke starým snům a začnete přemýšlet nad zimní zahradou, která je dosud vaší nesplněnou touhou. Když vám navíc během dubna Venuše přihraje peníze, s nimiž jste nepočítali, je letní program jasný. Výsledek bude impozantní a budete moc rádi, že jste se do toho pustili.

DOMOV: Domov vnímáte jako jediné místo, kde jste spokojení. Pokud je šance na to, abyste alespoň část práce přenesli do vlastních zdí, neváhejte ani minutu. Bude to sice chtít, abyste si doma vyčlenili svůj vlastní kout, ale to zvládnete. Pozor si dávejte jen při koupi stolu a hlavně pracovní židle. Cena je důležitá, ale vy byste měli vybírat především kvalitu.

ZDRAVÍ A KONDICE: Hlavně v první polovině roku budete mít pocit, že je toho na vás podstatně víc, než je zdrávo. I při takovém nasazení si však najdete čas na práci na zahradě, která na vás po všech stránkách působí blahodárně. Při práci, kterou by někdo označil za zbytečně piplavou, si srovnáte myšlenky a vymyslíte taktiku, která vám ulehčí další pracovní i rodinný život.

KONÍČKY: Čas na koníčky vám celý rok chybí. Situace se změní až po první říjnové dekádě. Jupiter se dostane do Štíra a vy se seznámíte s něčím, co vás zaujme. Zbytek roku pak věnujete shánění informací, navazování kontaktů a přemýšlení, kde vzít peníze, které vám umožní, abyste si nakoupili to, co potřebujete. Naštěstí bude Ježíšek štědrý a problém vyřeší.

Lev 23. 7. - 22. 8.

ZAHRADA: K tomu, co máte, je potřeba přidat pár detailů. Přesto, že kolem sebe máte spoustu chytrých lidí, kteří vám ohledně zahrady rádi poradí, musíte být tím, kdo rozhodne definitivně, právě vy. To, že by váš poradce chtěl mít letní kuchyni, neznamená, že si ji musíte pořídit i vy - už jen proto, že vy nezavařujete, protože vás produkty tohoto druhu hojně zásobují rodiče z obou stran. Dělejte jen to, co sami chcete.

DOMOV: Inspiraci hledáte na každém kroku, a to, co vidíte, rádi a s chutí přetvoříte tak, aby vám to ozdobilo domov. Potíž je jen v Jupiteru, který vám skvělých nápadů dává tolik, že všechny využít prostě nedokážete. Další potíž je v inspiraci, kterou načerpáte na dovolené po hotelích. To, co tam uvidíte, je sice zajímavé, ale doma se vám to může rychle okoukat.

ZDRAVÍ A KONDICE: Zdraví je v pořádku a nebezpečí vám nehrozí. V rámci duševní hygieny byste se však měli chovat rozumně. Řeči - které se týkají zdraví a zvláště negativního vývoje jakékoliv choroby - neposlouchejte a vůbec už o nich zbytečně neuvažujte. Stejně tak byste se měli ve vlastním zájmu vystříhat účasti na internetových zdravotních diskusích, které vám rovněž nic dobrého nepřinesou.

KONÍČKY: Až do posledních prosincových dnů vaše koníčky reprezentuje Saturn ve Střelci, což může být problém. Jako člověk, který se ve všem projevuje jako maximalista, si najdete zájem, který rozhodně nepatří k nejlevnějším. S tím, že by vás při jeho provozování podporoval partner, počítat nemůžete. Má vás rád, ale na rozdíl od vás má smysl i pro praktický život.

Panna 23. 8. - 22. 9.

ZAHRADA: Zimních měsíců využijte ke studiu historických zahrad, zejména klášterních. Zjistíte, jak se bylinky sází a vyberete kameny na spirály, které působí dekorativně a v nichž všechno pěkně roste. Na jaře pak můžete terén osázet a těšit se tím, jak to pod vašima rukama skvěle roste. Z výpěstků lze vyrábět směsi koření, bylinkové čaje, vonné směsi a jiné krásné maličkosti.

DOMOV: Stojíte na prahu dalšího roku, kdy se ve vašem sektoru domova nachází Saturn a kdy musíte dokázat, že patříte k lidem, kteří umějí udělat z mála mnoho. Zvlášť pozitivní bude duben, kdy můžete s partnerem prolézt rodinné půdy a kůlny. A z odložených krámů vytáhnout něco, co vypadá dobré leda tak na podpal, ale z čeho se po renovaci stane ozdoba vašeho bydlení.

ZDRAVÍ A KONDICE: Patříte k lidem, kteří mají dojem, že žijí tak zdravě, že se jich v tomto směru problémy netýkají a týkat nebudou. Přesto byste měli být vnímavější k signálům, které vám vaše tělo vysílá, a nebrat je na lehkou váhu. Týká se to zejména zvýšené únavy, pro kterou nemáte vysvětlení. Nedává vám náhodou tělo najevo, že potřebuje režim, v němž je méně práce a víc odpočinku?

KONÍČKY: Pluto, který vaším sektorem koníčků a zábav prochází, vás dostává do situace, kdy můžete odhodit všechno, co vás bavilo dosud, a naplno se vrhnout do aktivit, s nimiž dosud nemáte zkušenosti. Nejdříve byste se však měli domluvit s partnerem. Když vám vysvětlí, že se mu to nelíbí, protože byste na něj měli méně času než dosud, raději couvněte.

Váhy 23. 9. - 22. 10.

ZAHRADA: Jupiter, který je až do začátku října ve vašem znamení, se stará, aby vaše zahrada byla dokonalá a vy se jí mohli chlubit. Jestli u vás zazvoní redaktor specializovaného časopisu s tím, že by s vámi chtěl sepsat reportáž, vyhovte mu. Trocha popularity neuškodí. Pozor na nepromyšlené prodeje nemovitostí, protože hrozí, že byste na tom jen prodělali.

DOMOV: Nezdá se vám, že vás pálí dobré bydlo? Sotva máte bydlení takové, jaké jste si vždycky přáli, začínáte přemýšlet o radikálních změnách. Navíc vás pokouší Venuše, která téměř celé jaro prochází vaším partnerským sektorem a která vás přemlouvá, abyste spolu se svým životním druhem začali jinde a jinak. Koupíte rozpadlý statek, secesní vilu, nebo středověkou tvrz?

ZDRAVÍ A KONDICE: Venuše vás nutí, abyste se hýbali častěji, než míváte ve zvyku. Pozitivním důsledkem bude jak vylepšená figura, tak posílené sebevědomí. Mezi 23. říjnem a 8. prosincem, kdy vaším znamením prochází Mars, si dávejte pozor na prochladnutí. Mohlo by se negativně odrazit na stavu vašich ledvin.

KONÍČKY: S údivem zjistíte, že to, co vás baví a zajímá, přitahuje i partnera a děti. Je to o to zajímavější, že dosud účast na podobných aktivitách důsledně odmítali. Nepřemýšlejte, co za změnou jejich postoje vězí, ale buďte rádi, že jste konečně našli společnou řeč. Ve volných chvílích pak přemýšlejte, zda byste se i vy neměli na oplátku trochu víc zajímat o to, co těší zbytek rodiny.

Štír 23. 10. - 22. 11.

ZAHRADA: Všechno, co se týká vaší zahrady a nemovitostí vůbec, vyžaduje rozumný přístup. Nezapomeňte, že Neptun z Ryb na vás působí sice pozitivně, ale přesto přináší nápady mírně řečeno ošidné. Než se rozhodnete, že dáte zálohu na pozemek, který se vám zamlouvá, nahlédněte do katastru a ujistěte se, že člověku, který vám ho nabízí, také patří.

DOMOV: Uděláte dobře, když doma necháte všechno tak, jak to je. O to, abyste netrpěli nudou, se postarají vaši starší příbuzní. Stěhují se do menšího a nabídnou vám něco, co splňuje veškerá kritéria starožitného solitéru. Nejdříve nebudete vědět, co s tím, ale když dáte s miláčkem hlavy dohromady, najdete pro skvost místo, kde vynikne a odkud potěší nejen vaše oči.

ZDRAVÍ A KONDICE: Jediné, bez čeho se vaše péče o zdraví neobejde, je pořádná porce zdravého selského rozumu. Bez něj totiž nepochopíte, že nemá cenu, abyste si ve chvíli, kdy vás z provozu vyřadí chřipka nebo jiná podobná choroba, brali dovolenou, ale v klidu se odeberete na nemocenskou. O své místo se bát nemusíte, protože šéf velmi dobře ví, co ve vás má A přišel by o vás opravdu nerad.

KONÍČKY: Koníčky máte, ale teď je potřeba, abyste je provozovali bez újmy na zdraví. Jestli na to máte nebo když to projde rodinnou radou, měli byste si na hry pořídit počítač s kvalitním monitorem, který nekazí oči, a k němu ještě kvalitnější židli, na níž si nebudete zbytečně ničit záda. Kdybyste ale obojí občas opustili a vyrazili na čerstvý vzduch, vůbec by vám to neuškodilo.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

ZAHRADA: Vzhledem k Saturnu, který se téměř celý rok nachází ve vašem znamení a má napjaté vztahy s Neptunem, bude lepší, když všechno necháte tak, jak to je. Jestli se vrhnete na změny, budou plány sice fantastické, ale realita nebude zdaleka tak příznivá. Neriskujte rok, kdy budete mít místo zahrady staveniště, a nakonec budete muset stejně zkonstatovat, že se vaše představy neuskutečnily.

DOMOV: Máte-li dorůstající děti, bude o zábavu postaráno. Vaše ratolesti se najednou proberou a usoudí, že mají právo, aby si své prostory zařídily podle vlastního vkusu. Naštěstí patříte k lidem, kteří jsou dost progresivní a poměrně hodně jim toho povolíte. Vzbouříte se až ve chvíli, kdy se rozhodnou, že to pravé je černě vymalovaný pokoj s hvězdami na stropě.

ZDRAVÍ A KONDICE: Hlavně nepřehánět! Dobře víte, že patříte k maximalistům, kteří dělají vždycky všechno na sto procent, ale ke zdraví se tak přistupovat nedá. Hned na začátku nového roku můžete sice zjistit, že by to chtělo pár kilo dolů, ale to ještě neznamená, že máte nasadit dietu, která bude tak tvrdá, že váš metabolismus kompletně rozhodí a ohrozí vaše zdraví.

KONÍČKY: Opět si uvědomíte, že patříte k velmi zvláštním lidem. Jakmile se něco naučíte, automaticky vás to přestává bavit a vy hledáte něco jiného. Rok, na jehož prahu stojíte, navíc silně ovlivňuje Jupiter z vašeho sektoru přátel, což znamená, že dáte přednost aktivitám, které můžete provozovat s kamarády. Bude to jóga, capoeira, nebo si společně půjdete zalézt na stěnu?

Kozoroh: 22. 12. - 20. 1.

ZAHRADA: Hlavně si uvědomte, že zahradu nemáte na to, abyste se na ní strhali. Vaše pracovitost je sice obdivuhodná, výdrž fantastická, zručnost dokonalá, ale přesto by měl poslední slovo ve vašich aktivitách mít zdravý rozum. Pokud se stane a vy se rozhodnete, že si v rámci dovolené vykopete vlastníma rukama studnu, měli byste si nejdříve pozvat proutkaře, aby zjistil, zda je na vámi vybraném místě vůbec voda.

DOMOV: V základních rysech je už hotovo, ale přesto neustále hledáte něco, co bude korunou vašeho snažení. Možná by pomohlo, kdybyste se přestali dívat jen po klasickém umění a dali šanci tomu nejmodernějšímu. Když narazíte na studenta, který s uměleckou tvorbou teprve začíná, ale jeho dílo vás osloví, kupujte. Šance, že se vaše investice časem zmnohonásobí, je nesmírně vysoká.

ZDRAVÍ A KONDICE: Je nejvyšší čas, abyste se naučili správně hospodařit se silami, které máte k dispozici. Místo náročného cvičení v posilovně, které vám leda rozhodí záda, dejte přednost procházkám či delším pěším túrám. Když vás chůze samotné nebaví, vzpomeňte na své nesplněné sny z mládí a pořiďte si psa, který vás na vašich pochodech bude doprovázet rád a s chutí.

KONÍČKY: O to, abyste se nenudili, se celý rok starají jak vaši blízcí, tak ti, kteří vás mají rádi. Využijí každé příležitosti, aby vám dali dárky, s nimiž jste nepočítali. Díky jejích nápaditosti se tak můžete účastnit kurzu italské kuchyně, výroby čokoládových pralinek nebo zpracování ryb. Naučíte se spoustu nových věcí a ještě obohatíte jídelníček své vlastní rodiny.

Vodnář 21. 1. - 19. 2.

ZAHRADA: Chcete-li se na svém kousku země cítit lépe než dosud, není to záležitost peněz, ale nápaditosti. Využijte příznivého Jupitera, který po podstatnou část roku prochází Vahami, a doplňte vybavení své zahrady nejrůznějšími objekty, které reagují na pohyb vzduchu. Na začátku vám bude stačit naprosto obyčejná čínská zvonkohra, ale časem zapojíte fantazii a začnete podobná umělecká dílka vytvářet sami.

DOMOV: Pokud se rozhodnete pro zásadnější změny, bylo by rozumné, abyste kupovali něco, co je sice drahé, ale co je zároveň kvalitní a dlouho vám to vydrží. Stejně byste měli postupovat ve chvíli, kdy se doma rozhodnete pro rekonstrukci. Kdyby se náhodou stalo a vám došly peníze, klidně v rámci rodiny požádejte o půjčku. Vaše spolehlivost je známá natolik, že vás nikdo neodmítne.

ZDRAVÍ A KONDICE: Hlavně se zbytečně nestresujte. V práci vás sice mohou přesvědčovat, že prosperita firmy je jen ve vašich rukou, ale vy máte dost rozumu a podobné řeči vážně neberete. Potíž však můžete mít s dovolenou, kterou byste si v rámci péče o zdraví neměli vybírat po dnech. Minimálně jednou za rok si vyberte dva týdny ničím nerušeného odpočinku.

KONÍČKY: Nové koníčky nepotřebujete, vám stačí ty, které máte. Můžete však zjistit, že by se vám provozovaly daleko lépe, kdybyste si o nich mohli přečíst něco v cizím jazyce, jehož studium jste v mladších letech trestuhodně zanedbávali. Spojte příjemné s užitečným, přihlaste se do jazykovky a uvidíte, kolik nových a zajímavých informací o svém hobby získáte.

Ryby 20. 2. - 20. 3.

ZAHRADA: Jestli se rozhodnete, že do své zahrady zásadně zasáhnete, máte na to sice svaté právo, ale přesto byste měli ještě chvíli přemýšlet. Uvědomte si, že jsou věci, co sice vypadají krásně na fotkách, ale vyžadují náročnou údržbu, která vás spolehlivě připraví o veškerou radost. Pokuste se ještě letos nechat všechno tak, jak to je, a místo práce si na zahradě jen užívat.

DOMOV: Zkuste se na svůj byt podívat z hlediska vašich chlupatých kamarádů. Pokud usoudíte, že by kočky uvítaly nejen obyčejné škrabadlo, ale rovnou celý strom, neváhejte a začněte na tom pracovat. To, co vytvoříte, se designovým kouskům nejen vyrovná, ale ještě je to předčí. Dílo se navíc kamarádům zalíbí tak, že budou chtít, abyste něco podobného udělali i pro ně.

ZDRAVÍ A KONDICE: V lednu, kdy vaším znamením prochází Mars, se musíte hlídat. Hlavní nebezpečí hrozí z nejrůznějších zánětů, které mohou život hodně nepříjemně zkomplikovat. Když vám lékař předepíše antibiotika, musíte je nejen brát, ale taky doužívat do poslední tabletky. Příroda je mocná léčitelka, ale občas nastane čas, kdy je lepší zajít do lékárny pro prostředek sice ne tak úplně přírodní, ale zato účinný.

KONÍČKY: V rámci rodiny i mezi přáteli se stáváte hvězdou v oboru jedlých dárků. Pro své milé vytváříte směsi koření - samozřejmě z vlastnoručně vypěstovaných bylinek), pečete pro ně chleba a vyrábíte úžasné džemy a domácí likéry. Když vám kamarádi začnou vysvětlovat, že je škoda, abyste svůj talent marnili v práci, která vás nebaví, a nevěnovali se tomu, co vás baví, měli byste o tom hodně přemýšlet.

Autoři:

Podívejte se živě do útrob včelího úlu

  • Nejčtenější

Borůvkové knedlíky, za nimiž jezdí i z Rakouska, jsou s bůčkem ještě lepší

Radek Kašpárek vzal během letošní borůvkové sezony své kolegy Přemka Forejta a Jana Punčocháře na výlet do rybníkářské...

V největším rybářském závodě chyběli boleni, candáti přišli až druhý den

Na údolní nádrži Slapy se konal největší český závod v přívlači z lodě King of the Lake. Na závod přijelo osmdesát...

Vyberte snímek, který vyhraje krmení pro psa nebo kočku na celý rok

Vyhlášení soutěže Gurmáni před miskou strhlo lavinu. Snímků psů a koček přišlo do redakce za necelý týden hodně přes...

Když se doma ozve: Fuj, krysa! bude to nejspíš potkan, říká deratizér

Pokud se z vašeho domu, chodby, sklepa či dokonce zahrady ozve zapištění „fuj, krysa“, tak se většinou jedná o jiného...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Most psích sebevrahů. Cosi je vábí ke skoku do rokle. Pachy nebo duch, přou se místní

Premium Procházka se psem po nenápadném mostu ve Skotsku může skončit tragédií. Skokem přes kamennou zídku se tu zabily už...

KOMENTÁŘ Jindřicha Forejta: Jak prezident mohl z ARO jmenovat šéfa soudu

Premium Proč mohl prezident republiky v úterý 12. října bez komplikací jmenovat předsedu Krajského soudu v Brně, i když řadové...

Manželé v sukních. Gender Blender boří stereotypy v oblékání

Premium Oblékají se podle vlastních pravidel a svými outfity boří společenské konvence. Manželský pár Michaela a Vlastimil...

Jak se rodí sebevražda. Psychiatr Höschl nejen o schizofrenii a depresi

Premium Jak velká musí být síla, která člověka dožene k tomu, že si sám dobrovolně vezme život? Jaké jsou poslední myšlenky...

  • Další z rubriky

Poleptají, popálí nebo otráví. Ďáblova zahrádka ukrývá nebezpečné květiny

Premium Její půvabné květy jsou ozdobou mnoha zahrad, překrásně až omamně voní. Řeč je o trvalce třemdavě bílé, vysoké až metr,...

Plynové ohřívače na terase jsou úsporné, elektrické zase univerzálnější

Léto se sice loučí, ale babí léto a podzim nabízejí mnoho možností využití terasy či balkonu. Jak si toto venkovní...

Černé jeřabiny se řadí mezi superpotraviny, připravíte z nich džem i likér

Zná ji téměř každý, ale možná o tom ani neví. Aronie je totiž vznešený název pro starý známý jeřáb černý neboli...

Jak sázet česnek, to radil Navrátil v Receptáři Podlahovi už před lety

Konec léta, ideální čas na výběr cibulovin, které by vám měly na zahradě vykvést příští rok, od tulipánů po okrasný...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Vysoké ceny dohnaly Bohemia Energy ke krachu. Dotkne se to téměř milionu lidí

Firma Bohemia Energy, největší uskupení alternativních dodavatelů energií v ČR, ukončí činnost a dodávky elektřiny a...

Kvůli nárůstu cen na trhu končí další dodavatelé plynu a elektřiny

V pondělí ukončí dodávky všem odběratelům po firmě Bohemian Energy další společnost, tentokrát děčínská Kolibřík...

Leoš Mareš se pochlubil šťastnou novinou. Bude trojnásobným tatínkem

Leoš Mareš (45) a jeho druhá manželka Monika (40) čekají miminko. Moderátor se zprávou pochlubil v ranním vysílání...

Psychiatr mě sexuálně napadl, partner málem zabil, popisuje dcera Urbánkové

Dcera zpěvačky Nadi Urbánkové (82) Jana Fabiánová (42) promluvila o sexuálním napadení v ordinaci lékaře. Zavzpomínala...

Babiš žádá cenový strop pro klienty Bohemia Energy a kompenzaci pro všechny

Premiér Andrej Babiš vyzval Energetický regulační úřad, aby zvážil zastropování cen u dodavatelů energií, kteří...