Seriál na Óčku Gastroclash ukázal celkem osm kulinářských výzev. Z klání Ondry Moliny a Hugo Hromase, dvou kuchařů se zcela protichůdným přístupem k vaření, vzešlo celkem 16 originálních receptů.
A i když došlo i na takové speciality jako zakopávání jehněčího masa na způsob kleftika, pálení sena na kuchyňské lince nebo vnitřnosti zabalené v pobřišnici, v diváckém hlasování nakonec zvítězila jednoduchost.
Diváky Óčka a čtenáře iDNES.cz, jejichž hlasy jsme sečetli, zaujal nejvíce Hugův recept na keškek, tedy kuřecí maso v kaši z pšenice jednozrnky z ekologického zemědělství.
Pokud si chcete pochutnat stejně jako obyvatelé Ošetřovatelského domova, kompletní videorecept najdete tady:
Kuře s pšenicí? Kuchaři Molina a Hromas tuto výzvu přijali každý po svém![]() |




















