Žilina ztratila, Slovan vede už o devět bodů

Bratislava - Na devět bodů vzrostl náskok fotbalistů Slovanu Bratislava na čele slovenské ligy. Jejich žilinští pronásledovatelé totiž v sobotním utkání 25. kola nečekaně prohráli doma s Interem Bratislava, který bojuje o záchranu. Překvapil i další sestupem ohrožený tým Trenčín, který porazil třetí Petržalku. Hosté ztratili tři body, které potřebují v boji o účast v evropských pohárech. Třetí gól Trenčína vstřelil český útočník Krupník ze Starého Města.

Vedoucí Slovan si doma poradil s Trnavou, hosté na konečných 1:2 snižovali až v poslední minutě.

Rovněž Púchov využil domácího prostředí a porazil Dubnici 2:1. Gól dal až dvě minuty před koncem. K vítězství pomohl i český brankář Bernády.

Výsledky 25. kola:
Trenčín - Petržalka 3:1 (2. Jakúbek, 58. Ivana, 65. Krupník - 61. Suchánek),
Púchov - Dubnica nad Váhom 2:1 (15. Belák, 89. Peter Vavrík - 35. Kiška), Slovan Bratislava - Trnava 2:1 (45. Vittek, 71. Onofrej - 89. Filip), Žilina - Inter Bratislava 0:1 (68. Lembakoali), Ružomberok - Košice 2:2 (87. a 90. Števko - 54. a 56. Sapara)

1.  Slovan          25 16 3 6 44:23 51
2.  Žilina             25 12 6 7 45:22 42
3.  Petržalka      25 11 6 8 33:27 39
4.  Trnava          25 10 8 7 34:31 38
5.  Púchov         25 11 5 9 33:30 38
6.  Inter             25 9 4 12 31:39 31
7.  Ružomberok 25 9 4 12 33:44 31
8.  Dubnica        25 8 5 12 26:33 29