Nizozemsko
Po vyrovnání Willemu z penalty rozhodl o výhře Groningenu čtyři minuty před koncem náhradník Danny Hoesen. Jeho tým je v tabulce se 13 body devátý.
9. kolo: Groningen - Tilburg 2:1, Leeuwarden - Alkmaar 1:1, Almelo - Ajax Amsterodam 0:2, PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam 1:1, Utrecht - Roda Kerkrade 1:1, Twente Enschede - Nijmegen 1:0, Haag - Graafschap 1:1, Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 2:5, Zwolle - Arnhem 1:5.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Ajax Amsterodam | 9 | 7 | 1 | 1 | 21:4 | 22 |
2. | Feyenoord Rotterdam | 9 | 7 | 1 | 1 | 19:9 | 22 |
3. | PSV Eindhoven | 9 | 5 | 3 | 1 | 20:9 | 18 |
4. | Almelo | 9 | 6 | 0 | 3 | 18:11 | 18 |
5. | Arnhem | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:7 | 17 |
6. | Zwolle | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:12 | 17 |
7. | Nijmegen | 9 | 4 | 1 | 4 | 9:9 | 13 |
7. | Roda Kerkrade | 9 | 3 | 4 | 2 | 9:9 | 13 |
9. | Groningen | 9 | 4 | 1 | 4 | 10:14 | 13 |
10. | Alkmaar | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:12 | 12 |
11. | Utrecht | 9 | 2 | 4 | 3 | 13:14 | 10 |
12. | Excelsior Rotterdam | 9 | 2 | 3 | 4 | 10:14 | 9 |
13. | Twente Enschede | 9 | 2 | 3 | 4 | 10:15 | 9 |
14. | Haag | 9 | 1 | 4 | 4 | 13:19 | 7 |
15. | Heerenveen | 9 | 1 | 4 | 4 | 9:16 | 7 |
16. | Tilburg | 9 | 1 | 3 | 5 | 7:12 | 6 |
17. | Leeuwarden | 9 | 0 | 5 | 4 | 9:25 | 5 |
18. | Graafschap | 9 | 0 | 2 | 7 | 6:21 | 2 |
Slovensko
13. kolo: Trenčín - Podbrezová 2:1 (30. Van Kessel, 73. Bero - 45. Andrič), Ružomberok - Senica 0:1 (78. Hromada), Trnava - Dunajská Streda 2:0 (29. a 52. Depetris), Myjava - Slovan Bratislava 0:2 (21. a 31. Vittek), Zlaté Moravce - Žilina 4:0 (8. De Souza, 65. Orávik, 68. Školnik, 71. Kana), Michalovce - Skalica 3:1 (49. a 53. Danko, 16. Samuel z pen. - 14. Ulrich).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Trenčín | 13 | 10 | 2 | 1 | 25:10 | 32 |
2. | Slovan Bratislava | 13 | 8 | 3 | 2 | 21:11 | 27 |
3. | Žilina | 13 | 7 | 3 | 3 | 31:20 | 24 |
4. | Myjava | 13 | 7 | 2 | 4 | 15:14 | 23 |
5. | Trnava | 13 | 6 | 2 | 5 | 19:18 | 20 |
6. | Dunajská Streda | 13 | 5 | 3 | 5 | 20:16 | 18 |
7. | Ružomberok | 13 | 4 | 5 | 4 | 17:16 | 17 |
8. | Senica | 13 | 4 | 3 | 6 | 15:22 | 15 |
9. | Zlaté Moravce | 13 | 4 | 2 | 7 | 20:24 | 14 |
10. | Skalica | 13 | 2 | 4 | 7 | 15:24 | 10 |
11. | Michalovce | 13 | 3 | 1 | 9 | 13:26 | 10 |
12. | Podbrezová | 13 | 2 | 2 | 9 | 18:28 | 8 |
Rakousko
Rapid nevyužil šanci vrátit se do čela tabulky, na Salcburk a Austrii Vídeň ztrácí dva body.
Ve 42. minutě prostřelil brankáře Novotu z úhlu Ynclan, v druhém poločase pojistil teprve druhé vítězství Wolfsbergu v sezoně Ouédraogo. V závěru pouze zkorigoval stav Schaub. Vídeňský celek podruhé za sebou nezískal ani bod.
Rapid hrál v sestavě Novota - Auer, Sonnleitner, Dibon, Stangl - Petsos (16. Grahovac), Schwab - Schaub, Alar (60. S. Hofmann), Kainz - Jelič (73. Prosenik).
12. kolo: Salcburk - Mödling 8:0, Austria Vídeň - Grödig 2:1, Ried - Mattersburg 0:1, Sturm Štýrský Hradec - Altach 3:1, Wolfsberg - Rapid Vídeň 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 12 | 7 | 3 | 2 | 34:17 | 24 |
2. | Austria Vídeň | 12 | 7 | 3 | 2 | 23:16 | 24 |
3. | Rapid Vídeň | 12 | 7 | 1 | 4 | 24:16 | 22 |
4. | Mödling | 12 | 6 | 2 | 4 | 18:20 | 20 |
5. | Mattersburg | 12 | 6 | 1 | 5 | 20:23 | 19 |
6. | Sturm Štýrský Hradec | 12 | 5 | 3 | 4 | 15:14 | 18 |
7. | Grödig | 12 | 3 | 3 | 6 | 20:22 | 12 |
8. | Altach | 12 | 4 | 0 | 8 | 13:18 | 12 |
9. | Wolfsberg | 12 | 2 | 3 | 7 | 8:16 | 9 |
10. | Ried | 12 | 2 | 3 | 7 | 9:22 | 9 |
Turecko
8. kolo: Bursaspor - Antalyaspor 0:2, Galatasaray - Genclerbirligi 4:1, Konyaspor - Gaziantepspor 2:1, Kasimpasa - Sivasspor 2:1, Kayserispor - Fenerbahce 0:1, Akhisar - Eskisehirspor 1:0, Besiktas - Rizespor 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Besiktas | 8 | 6 | 1 | 1 | 19:8 | 19 |
2. | Galatasaray | 8 | 5 | 2 | 1 | 17:8 | 17 |
3. | Fenerbahce | 8 | 5 | 2 | 1 | 13:8 | 17 |
4. | Konyaspor | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:9 | 15 |
5. | Kasimpasa | 8 | 4 | 2 | 2 | 10:4 | 14 |
6. | Antalyaspor | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:11 | 14 |
7. | Akhisar | 8 | 3 | 4 | 1 | 9:7 | 13 |
8. | Osmanlispor | 7 | 3 | 2 | 2 | 13:8 | 11 |
9. | Rizespor | 8 | 2 | 4 | 2 | 14:11 | 10 |
10. | Trabzonspor | 7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | 10 |
11. | Gaziantepspor | 8 | 3 | 1 | 4 | 6:12 | 10 |
12. | Bursaspor | 8 | 3 | 0 | 5 | 10:12 | 9 |
13. | Basaksehir | 7 | 3 | 0 | 4 | 7:9 | 9 |
14. | Genclerbirligi | 8 | 2 | 1 | 5 | 10:15 | 7 |
15. | Sivasspor | 8 | 0 | 6 | 2 | 10:13 | 6 |
16. | Kayserispor | 8 | 1 | 2 | 5 | 4:9 | 5 |
17. | Eskisehirspor | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:15 | 4 |
18. | Mersin | 7 | 0 | 2 | 5 | 6:18 | 2 |
Rusko
12. kolo: CSKA Moskva - Jekatěrinburg 3:2, Kubaň Krasnodar - Petrohrad 2:2, Perm - Dynamo Moskva 1:1, Kazaň - Ufa 3:1, Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva 1:2, Samara - Groznyj 0:2, Machačkala - FK Krasnodar 2:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | CSKA Moskva | 12 | 10 | 2 | 0 | 25:11 | 32 |
2. | Lokomotiv Moskva | 12 | 8 | 3 | 1 | 22:9 | 27 |
3. | Petrohrad | 12 | 6 | 4 | 2 | 24:15 | 22 |
4. | Spartak Moskva | 12 | 6 | 2 | 4 | 16:14 | 20 |
5. | Groznyj | 12 | 4 | 7 | 1 | 17:12 | 19 |
6. | Rostov na Donu | 11 | 5 | 3 | 3 | 12:10 | 18 |
7. | Jekatěrinburg | 12 | 4 | 4 | 4 | 18:19 | 16 |
8. | FK Krasnodar | 12 | 3 | 6 | 3 | 14:11 | 15 |
9. | Samara | 12 | 4 | 3 | 5 | 10:12 | 15 |
10. | Dynamo Moskva | 12 | 3 | 6 | 3 | 12:15 | 15 |
11. | Perm | 12 | 3 | 4 | 5 | 10:15 | 13 |
12. | Kazaň | 12 | 3 | 1 | 8 | 11:18 | 10 |
13. | Kubaň Krasnodar | 12 | 1 | 6 | 5 | 11:16 | 9 |
14. | Machačkala | 12 | 1 | 5 | 6 | 11:18 | 8 |
15. | Saransk | 11 | 1 | 4 | 6 | 10:16 | 7 |
16. | Ufa | 12 | 1 | 4 | 7 | 9:21 | 7 |
Skotsko
11. kolo: Motherwell - Celtic Glasgow 0:1, Hamilton - FC Dundee 1:1, Kilmarnock - Inverness 2:0, St. Johnstone - Partick Thistle 1:2, Ross County - Aberdeen 2:0, Dundee United - Hearts 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 11 | 8 | 2 | 1 | 26:9 | 26 |
2. | Aberdeen | 11 | 8 | 0 | 3 | 17:12 | 24 |
3. | Hearts | 11 | 6 | 2 | 3 | 18:14 | 20 |
4. | Ross County | 11 | 5 | 3 | 3 | 18:12 | 18 |
5. | Hamilton | 11 | 5 | 2 | 4 | 15:13 | 17 |
6. | FC Dundee | 11 | 4 | 4 | 3 | 17:19 | 16 |
7. | St. Johnstone | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:19 | 14 |
8. | Inverness | 11 | 3 | 4 | 4 | 11:14 | 13 |
9. | Kilmarnock | 11 | 3 | 3 | 5 | 12:20 | 12 |
10. | Motherwell | 11 | 3 | 1 | 7 | 8:14 | 10 |
11. | Partick Thistle | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:14 | 9 |
12. | Dundee United | 11 | 1 | 2 | 8 | 9:21 | 5 |
Belgie
11. kolo: Mouscron-Péruwelz - Gent 1:2, FC Bruggy - Ostende 1:0, Waregem - Anderlecht 0:4, Kortrijk - Charleroi 2:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Gent | 11 | 6 | 5 | 0 | 20:9 | 23 |
2. | Ostende | 11 | 7 | 2 | 2 | 21:11 | 23 |
3. | Anderlecht | 11 | 6 | 4 | 1 | 18:8 | 22 |
4. | Genk | 11 | 6 | 2 | 3 | 15:9 | 20 |
5. | FC Bruggy | 11 | 6 | 1 | 4 | 22:13 | 19 |
6. | Waregem | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:17 | 17 |
7. | Kortrijk | 11 | 4 | 4 | 3 | 9:7 | 16 |
8. | St. Truiden | 11 | 4 | 2 | 5 | 13:13 | 14 |
9. | Charleroi | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:11 | 14 |
10. | Waasland-Beveren | 11 | 4 | 1 | 6 | 17:25 | 13 |
11. | Lovaň | 11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | 12 |
12. | Mechelen | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:19 | 12 |
13. | Mouscron-Péruwelz | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:19 | 10 |
14. | Westerlo | 11 | 2 | 4 | 5 | 13:21 | 10 |
15. | Lokeren | 11 | 2 | 2 | 7 | 9:15 | 8 |
16. | Standard Lutych | 11 | 2 | 2 | 7 | 12:25 | 8 |
Švýcarsko
12. kolo: Sion - Basilej 0:2, Thun - FC Curych 5:1, Grasshopper Curych - Lucern 1:0, Vaduz - Young Boys Bern 1:1, Lugano - St. Gallen 3:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Basilej | 12 | 10 | 1 | 1 | 32:14 | 31 |
2. | Grasshopper Curych | 12 | 7 | 3 | 2 | 32:21 | 24 |
3. | Young Boys Bern | 12 | 6 | 4 | 2 | 24:14 | 22 |
4. | Lucern | 12 | 5 | 4 | 3 | 19:16 | 19 |
5. | Sion | 12 | 4 | 3 | 5 | 14:16 | 15 |
6. | St. Gallen | 12 | 3 | 3 | 6 | 9:14 | 12 |
7. | Thun | 12 | 3 | 2 | 7 | 18:23 | 11 |
8. | Vaduz | 12 | 2 | 5 | 5 | 11:18 | 11 |
9. | Lugano | 12 | 3 | 2 | 7 | 12:24 | 11 |
10. | FC Curych | 12 | 1 | 5 | 6 | 17:28 | 8 |