Senica proti týmu, ve kterém v roce 2007 Hapal poprvé okusil angažmá na Slovensku, nezačala dobře. Prohrávala od třetí minuty, kdy se trefil po chybě brankáře Michala Šully záložník Jaroslav Kostelný.
O vyrovnání se postaral v 68. minutě bývalý záložník Mladé Boleslavi Lukáš Opiela a devět minut před koncem poslední tým tabulky dorazil Juraj Piroska, který si v minulosti vyzkoušel angažmá v pražské Spartě.
Kvůli epidemii mezi hráči Myjavy byl zrušen dnešní zápas se Zlatými Moravci. Nemoc spojená s vysokými horečkami a zimnicemi zasáhla podle webu myjavského týmu čtrnáct fotbalistů Spartaku i členy realizačního týmu.
Slovenská liga - 22. kolo: Košice - Žilina 1:0 (11. Sekulič), Senica - Nitra 2:1 (68. Opiela, 81. Piroska - 3. Kostelný), Dunajská Streda - Ružomberok 2:0 (35. Ujlaky, 66. Čaušič), Slovan Bratislava - Trnava 2:0 (55. Vittek z pen., 58. Peltier), Trenčín - Banská Bystrica 3:1 (82. Bero, 85. Baez, 90.+1 Hajradinovič - 36. Chrien), utkání Myjava - Zlaté Moravce bylo kvůli epidemii v týmu domácích odloženo.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Slovan Bratislava | 22 | 16 | 3 | 3 | 47:23 | 51 |
2. | Trenčín | 22 | 14 | 3 | 5 | 54:23 | 45 |
3. | Senica | 22 | 11 | 4 | 7 | 34:27 | 37 |
4. | Ružomberok | 22 | 10 | 4 | 8 | 41:36 | 34 |
5. | Košice | 22 | 9 | 5 | 8 | 30:27 | 32 |
6. | Myjava | 21 | 9 | 4 | 8 | 36:34 | 31 |
7. | Banská Bystrica | 22 | 8 | 6 | 8 | 35:30 | 30 |
8. | Trnava | 22 | 8 | 5 | 9 | 27:33 | 29 |
9. | Zlaté Moravce | 21 | 8 | 3 | 10 | 26:32 | 27 |
10. | Žilina | 22 | 5 | 7 | 10 | 30:34 | 22 |
11. | Dunajská Streda | 22 | 4 | 5 | 13 | 13:42 | 17 |
12. | Nitra | 22 | 2 | 5 | 15 | 19:51 | 11 |
Poznámka: Dunajská Streda přijde kvůli aféře s ovlivňováním výsledků po skončení ligy o šest bodů.
Rusko
21. kolo: Samara - Rostov na Donu 0:2, CSKA Moskva - Petrohrad 1:0, Jekatěrinburg - Groznyj 2:1, Kubaň Krasnodar - Dynamo Moskva 1:1, Perm - Lokomotiv Moskva 0:0, Kazaň - Nižnij Novgorod 3:1, Tomsk - FK Krasnodar 1:1, Spartak Moskva - Machačkala 2:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Lokomotiv Moskva | 21 | 13 | 5 | 3 | 39:17 | 44 |
2. | Petrohrad | 21 | 12 | 5 | 4 | 40:21 | 41 |
3. | Spartak Moskva | 21 | 12 | 4 | 5 | 39:23 | 40 |
4. | Dynamo Moskva | 21 | 11 | 6 | 4 | 37:24 | 39 |
5. | CSKA Moskva | 21 | 11 | 4 | 6 | 27:23 | 37 |
6. | Perm | 21 | 9 | 7 | 5 | 27:21 | 34 |
7. | FK Krasnodar | 21 | 10 | 4 | 7 | 31:26 | 34 |
8. | Rostov na Donu | 21 | 7 | 7 | 7 | 25:24 | 28 |
9. | Kazaň | 21 | 6 | 9 | 6 | 24:16 | 27 |
10. | Kubaň Krasnodar | 21 | 6 | 8 | 7 | 26:27 | 26 |
11. | Samara | 21 | 5 | 9 | 7 | 21:27 | 24 |
12. | Jekatěrinburg | 21 | 4 | 6 | 11 | 19:38 | 18 |
13. | Nižnij Novgorod | 21 | 5 | 3 | 13 | 19:45 | 18 |
14. | Tomsk | 21 | 4 | 5 | 12 | 14:29 | 17 |
15. | Groznyj | 21 | 3 | 7 | 11 | 15:25 | 16 |
16. | Machačkala | 21 | 1 | 9 | 11 | 15:32 | 12 |
Turecko
25. kolo: Kasimpasa - Genclerbirligi 1:2, Karabükspor - Galatasaray 0:0, Akhisar - Antalyaspor 0:0, Rizespor - Besiktas 2:2, Konyaspor - Gaziantepspor 0:1, Eskisehirspor - Elazigspor 1:0, Sivasspor - Trabzonspor 0:4, Fenerbahce - Erciyesspor 2:1, Kayserispor - Bursaspor 2:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Fenerbahce | 24 | 17 | 3 | 4 | 53:27 | 54 |
2. | Galatasaray | 25 | 13 | 10 | 2 | 47:21 | 49 |
3. | Besiktas | 25 | 13 | 8 | 4 | 42:24 | 47 |
4. | Trabzonspor | 24 | 10 | 7 | 7 | 36:29 | 37 |
5. | Eskisehirspor | 25 | 10 | 6 | 9 | 28:25 | 36 |
6. | Sivasspor | 25 | 11 | 3 | 11 | 42:43 | 36 |
7. | Akhisar | 25 | 10 | 6 | 9 | 33:36 | 36 |
8. | Kasimpasa | 25 | 9 | 8 | 8 | 39:32 | 35 |
9. | Karabükspor | 25 | 9 | 8 | 8 | 25:25 | 35 |
10. | Gaziantepspor | 25 | 10 | 5 | 10 | 30:40 | 35 |
11. | Bursaspor | 25 | 9 | 7 | 9 | 27:32 | 34 |
12. | Genclerbirligi | 25 | 9 | 4 | 12 | 29:33 | 31 |
13. | Konyaspor | 25 | 8 | 4 | 13 | 33:36 | 28 |
14. | Elazigspor | 25 | 8 | 3 | 14 | 32:48 | 27 |
15. | Antalyaspor | 25 | 5 | 11 | 9 | 27:30 | 26 |
16. | Rizespor | 25 | 6 | 8 | 11 | 30:36 | 26 |
17. | Erciyesspor | 25 | 7 | 4 | 14 | 26:38 | 25 |
18. | Kayserispor | 25 | 4 | 7 | 14 | 18:42 | 19 |
Portugalsko
23. kolo: Coimbra - Braga 1:1, Gil Vicente - Rio Ave 1:2, Estoril - Marítimo 1:0, Guimaraes - Pacos Ferreira 1:2, Arouca - Olhanense 2:0, Belenenses - Setúbal 1:3, Sporting Lisabon - FC Porto 1:0, Nacional Funchal - Benfica Lisabon 2:4.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Benfica Lisabon | 23 | 18 | 4 | 1 | 44:15 | 58 |
2. | Sporting Lisabon | 23 | 15 | 6 | 2 | 43:16 | 51 |
3. | FC Porto | 23 | 14 | 4 | 5 | 43:18 | 46 |
4. | Estoril | 23 | 12 | 6 | 5 | 35:22 | 42 |
5. | Nacional Funchal | 23 | 8 | 10 | 5 | 32:26 | 34 |
6. | Braga | 23 | 9 | 4 | 10 | 33:29 | 31 |
7. | Guimaraes | 23 | 9 | 3 | 11 | 25:25 | 30 |
8. | Marítimo | 23 | 8 | 6 | 9 | 32:36 | 30 |
9. | Setúbal | 23 | 8 | 5 | 10 | 31:35 | 29 |
10. | Coimbra | 23 | 7 | 8 | 8 | 16:22 | 29 |
11. | Rio Ave | 23 | 7 | 6 | 10 | 18:24 | 27 |
12. | Gil Vicente | 23 | 7 | 4 | 12 | 21:32 | 25 |
13. | Arouca | 23 | 5 | 7 | 11 | 22:33 | 22 |
14. | Pacos Ferreira | 23 | 5 | 4 | 14 | 21:44 | 19 |
15. | Belenenses | 23 | 3 | 8 | 12 | 12:28 | 17 |
16. | Olhanense | 23 | 4 | 5 | 14 | 14:37 | 17 |
Skotsko
29. kolo: Kilmarnock - Celtic Glasgow 0:3, Dundee United - St. Mirren 3:2, Partick Thistle - Hibernian 3:1, St. Johnstone - Ross County 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 29 | 25 | 3 | 1 | 71:14 | 78 |
2. | Aberdeen | 28 | 17 | 3 | 8 | 40:26 | 54 |
3. | Motherwell | 28 | 16 | 3 | 9 | 46:43 | 51 |
4. | Dundee United | 29 | 13 | 8 | 8 | 52:35 | 47 |
5. | Inverness | 27 | 13 | 6 | 8 | 33:26 | 45 |
6. | St. Johnstone | 29 | 11 | 5 | 13 | 35:32 | 38 |
7. | Hibernian | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:38 | 34 |
8. | Kilmarnock | 30 | 8 | 6 | 16 | 37:52 | 30 |
9. | Partick Thistle | 29 | 6 | 11 | 12 | 32:46 | 29 |
10. | Ross County | 29 | 8 | 5 | 16 | 34:50 | 29 |
11. | St. Mirren | 29 | 7 | 6 | 16 | 29:47 | 27 |
12. | Heart of Midlothian | 29 | 5 | 6 | 18 | 25:54 | 6 |
Poznámka: Týmu Heart of Midlothian bylo odečteno 15 bodů za finanční nesrovnalosti.
Nizozemsko
28. kolo: Leeuwarden - Waalwijk 3:2, Arnhem - PSV Eindhoven 1:2, Almelo - Roda Kerkrade 2:1, Haag - Groningen 2:1, Twente Enschede - Alkmaar 2:1, Nijmegen - Utrecht 2:2, Zwolle - Deventer 2:0, Feyenoord Rotterdam - Heerenveen 2:0, Breda - Ajax Amsterodam 0:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Ajax Amsterodam | 28 | 17 | 8 | 3 | 57:22 | 59 |
2. | Twente Enschede | 28 | 14 | 10 | 4 | 59:29 | 52 |
3. | Arnhem | 28 | 15 | 7 | 6 | 55:35 | 52 |
4. | Feyenoord Rotterdam | 28 | 15 | 6 | 7 | 59:37 | 51 |
5. | PSV Eindhoven | 28 | 15 | 5 | 8 | 51:35 | 50 |
6. | Heerenveen | 28 | 12 | 7 | 9 | 56:46 | 43 |
7. | Alkmaar | 28 | 12 | 4 | 12 | 47:43 | 40 |
8. | Zwolle | 28 | 9 | 10 | 9 | 41:40 | 37 |
9. | Leeuwarden | 28 | 9 | 7 | 12 | 33:38 | 34 |
10. | Groningen | 28 | 8 | 9 | 11 | 43:47 | 33 |
11. | Breda | 28 | 8 | 9 | 11 | 38:43 | 33 |
12. | Almelo | 28 | 9 | 6 | 13 | 38:48 | 33 |
13. | Haag | 28 | 9 | 5 | 14 | 33:56 | 32 |
14. | Utrecht | 28 | 8 | 7 | 13 | 37:53 | 31 |
15. | Deventer | 28 | 8 | 7 | 13 | 39:57 | 31 |
16. | Waalwijk | 28 | 6 | 9 | 13 | 41:55 | 27 |
17. | Nijmegen | 28 | 5 | 11 | 12 | 45:69 | 26 |
18. | Roda Kerkrade | 28 | 6 | 7 | 15 | 39:58 | 25 |
Rakousko
27. kolo: Grödig - Wacker Innsbruck 1:1, Mödling - Wiener Neustadt 3:0, Rapid Vídeň - Ried 1:0, Sturm Štýrský Hradec - Austria Vídeň 1:1, Salcburk - Wolfsberg 5:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 27 | 21 | 4 | 2 | 93:23 | 67 |
2. | Grödig | 27 | 11 | 7 | 9 | 51:49 | 40 |
3. | Austria Vídeň | 27 | 10 | 9 | 8 | 44:35 | 39 |
4. | Rapid Vídeň | 27 | 10 | 9 | 8 | 43:35 | 39 |
5. | Ried | 27 | 8 | 11 | 8 | 42:46 | 35 |
6. | Wolfsberg | 27 | 8 | 8 | 11 | 41:51 | 32 |
7. | Wiener Neustadt | 27 | 8 | 8 | 11 | 33:60 | 32 |
8. | Sturm Štýrský Hradec | 27 | 7 | 8 | 12 | 37:46 | 29 |
9. | Mödling | 27 | 9 | 6 | 12 | 41:54 | 28 |
10. | Wacker Innsbruck | 27 | 3 | 10 | 14 | 32:58 | 19 |
Poznámka: Admira Mödling byla potrestána odpočtem pěti bodů za porušení licenčních předpisů.
Belgie
30. kolo: Anderlecht - Ostende 4:0, Beveren - Standard Lutych 1:1, FC Bruggy - Cercle Bruggy 2:0, Gent - Waregem 0:1, Kortrijk - Genk 2:2, Lierse - Lokeren 1:2, Mechelen - Charleroi 0:3, Mons - Lovaň 3:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Standard Lutych | 30 | 20 | 7 | 3 | 59:17 | 67 |
2. | FC Bruggy | 30 | 19 | 6 | 5 | 54:28 | 63 |
3. | Anderlecht | 30 | 18 | 3 | 9 | 61:31 | 57 |
4. | Waregem | 30 | 14 | 11 | 5 | 51:38 | 53 |
5. | Lokeren | 30 | 15 | 6 | 9 | 48:31 | 51 |
6. | Genk | 30 | 14 | 3 | 13 | 42:39 | 45 |
7. | Gent | 30 | 12 | 8 | 10 | 39:37 | 44 |
8. | Kortrijk | 30 | 10 | 9 | 11 | 42:44 | 39 |
9. | Charleroi | 30 | 8 | 10 | 12 | 36:41 | 34 |
10. | Ostende | 30 | 9 | 7 | 14 | 28:46 | 34 |
11. | Cercle Bruggy | 30 | 9 | 6 | 15 | 29:55 | 33 |
12. | Lierse | 30 | 9 | 5 | 16 | 36:53 | 32 |
13. | Beveren | 30 | 6 | 13 | 11 | 28:35 | 31 |
14. | Mechelen | 30 | 8 | 7 | 15 | 34:51 | 31 |
15. | Lovaň | 30 | 6 | 9 | 15 | 30:47 | 27 |
16. | Mons | 30 | 6 | 4 | 20 | 29:53 | 22 |