Český brankář Tomáš Vaclík z FC Sevilla se marně natahuje po míči, který se náhodně odrazil od ramene slávisty Alexe Krále. Vaclík se při zákroku zranil a poté musel střídat. | foto: Reuters

Vaclíkovo zranění zřejmě není vážné, je v nominaci na večerní zápas

• 5
Zranění brankáře Sevilly Tomáše Vaclíka ze čtvrtečního úvodního osmifinále fotbalové Evropské ligy proti Slavii zřejmě není vážné. Český reprezentační gólman v sobotu trénoval a je v nominaci na dnešní večerní zápas španělské ligy se San Sebastianem. Podle trenéra Pabla Machína o jeho startu rozhodnou poslední vyšetření těsně před utkáním.

Vaclík se proti Slavii zranil v závěru prvního poločasu. V 39. minutě se marně natahoval po míči, který se po odrazu od ramena hostujícího Alexe Krále šťastně dostal do sítě.

Při zákroku narazil bokem do tyče a musel být několik minut ošetřován. Pak sice zkusil pokračovat, ale minutu před poločasem si otřesený sedl na trávník a vystřídal ho Juan Soriano.

Sevilla v úvodním osmifinále Evropské ligy překvapivě jen remizovala 2:2. Ve čtvrtek ji čeká odveta v Praze v Edenu.