Trenér Realu Madrid Zinedine Zidane v průběhu utkání Španělského poháru na hřišti Alcoyano, které vyhrálo v prodloužení. | foto: AP

Blamáž Realu Madrid, v poháru podlehl týmu z třetí ligy, rozhodl v oslabení

• 7
Po Atlétiku Madrid, lídru španělské ligy, v Královském poháru na třetiligového soupeře nestačil ani Real Madrid. Podlehl na hřišti týmu Alcoyano 1:2 po prodloužení.

Před dvěma týdny Atlético Madrid prohrálo na hřišti třetiligové Cornelly rovněž po prodloužení, hrálo se na umělé trávě na předměstí Barcelony. A právě přemožitel Atlétika ve čtvrtečním osmifinále hostí FC Barcelona.

Osmifinále bylo konečnou pro Real Madrid, druhý tým La Ligy. Na hřišti týmu Alcoyano přitom vedl po brance Militaoa ze 45. minuty.

Za snaživé domácí vyrovnal deset minut před koncem Solbes. Senzační obrat stvrdil ve 118. minutě prodloužení Casanova. V té době byli domácí v deseti, dvě žluté karty během prodloužení viděl Ramon Lopez.

Real nastoupil s několika náhradníky, ale v průběhu zápasu šli do hry Benzema, Hazard, Asensio či Kroos. Od začátku hráli Casemiro, Marcelo, Vinicíus, Valverde či Lucas Vazquez.

Alcoyano je čtvrté v jedné ze skupin třetích ligy, kterou ve Španělsku hraje 102 klubů.