Diskuze

Barcelona poprvé vyhrála, Real ztratil body doma s Valladolidem

Real Madrid nenavázal na úvodní vítězství ve Vigu, v 2. kole španělské ligy doma jen remizoval s Valladolidem. Gól na 1:1 inkasoval dvě minuty přdd koncem. Bilbao, které před týdnem porazilo Barcelonu, na madridském předměstí proti Getafe remizovalo. Barcelona i díky dvěma gólům Griezmanna porazila Betis 5:2.

Griez hrál jako Messi. A Barca včera po nějaké době opravdu bavila.R^

0 0
možnosti

Griezman včera 2+1. Asi sám přemýšlí, kdy naposledy se mu v Atleticu takový zápis podařil:-). Ale bezchybné to od něj nebylo, po jeho chybné zpětné přihrávce dal Betis druhou branku. Ale takové nádherné góly by ve fotbale padat měly a za rozhodnutého stavu to až tolik nevadilo.

0 0
možnosti

F31i30l36i43p 58J51a88r98a98b

24. 8. 2019 21:17

Paradox - Real hrál velmi dobře, vytvořil si mraky šancí, měl spoustu střel... a nakonec prd. Chybí jim klasický střelec na hrot, Benzema dal dnes krásný gól, ale nemá na to, aby Real táhl.

3 0
možnosti

Reál hrál hrozně už v přípravě, ty malé domů pět minut před koncem se jim vymstili a jen podtrhli jejich nemohoucnost. Nehledě k tomu, že sázkařům zničili tikety!!