Marco Asensio (vpravo) z Realu Madrid a Martin Zubimendi ze San Sebastianu.

Marco Asensio (vpravo) z Realu Madrid a Martin Zubimendi ze San Sebastianu. | foto: Reuters

Real zachránil remízu se San Sebastianem v poslední minutě a zůstal třetí

• 0
Fotbalisté Realu Madrid po čtyřech výhrách za sebou remizovali na domácím hřišti se San Sebastianem 1:1. V utkání 25. kola španělské ligy jim remízu zachránil v poslední minutě Vinícius Júnior. V tabulce se bodově dotáhli na druhou Barcelonu.

Real v prvním poločase dvakrát trefil brankovou konstrukci, ale jako první se prosadili hosté. V 55. minutě je poslal do vedení Portu a ukončil tři zápasy trvající neprůstřelnost domácího celku. O vyrovnání se v 89. minutě postaral střídající Vinícius a „Bílý balet“ se díky němu s 53 body dotáhl na druhou Barcelonu.

Real zaváhal po čtyřech vítězstvích za sebou a před městským derby s Atléticem Madrid, které je na programu v neděli, ztrácí na vedoucího rivala pět bodů. Atlético má navíc jeden zápas k dobru.

O víkendu si fotbalisté Atlétika díky vítězství nad Villarrealem (2:0) udrželi odstup od Barcelony s Realem, mají navíc zápas k dobru. Barcelona zdolala Sevillu, gólem a asistencí se na tom podílel Lionel Messi.

Španělská fotbalová liga - 25. kolo: Real Madrid - San Sebastian 1:1 (89. Vinícius - 55. Portu).

Real Madrid CF - Real Sociedad San Sebastian 1:1 (0:0)

Branky: 89. Vinícius Júnior - 55. Portugués. Rozhodčí: Gil – Nevado, Martínez. ŽK:76. Gorosabel.

Real Madrid CF Courtois – L. Vázquez, Varane (C), Nacho Fernández, F. Mendy – Modrić (76. Valverde), Casemiro, Kroos – Asensio (61. Rodrygo), M. Díaz (61. Duro), Isco (61. Vinícius Júnior).

Real Sociedad San Sebastian Remiro – Gorosabel (82. Sagnan), Zubeldia, Le Normand, Monreal – Guevara, Zubimendi – Portugués (72. Barrenetxea), D. Silva (85. Muñoz), Oyarzabal (C) – Isak (82. C. Fernández).