Stadion Rapidu Vídeň před zápasem druhého předkola Ligy mistrů proti Spartě.

Stadion Rapidu Vídeň před zápasem druhého předkola Ligy mistrů proti Spartě. | foto: Profimedia.cz

Nepovedený vstup do ligy. Rapid před odvetou na Spartě prohrál doma

• 0
Fotbalisté Rapidu Vídeň v generálce na středeční odvetu druhého předkola Ligy mistrů na hřišti pražské Sparty prohráli. V úvodním kole rakouské ligy doma podlehli Hartbergu 0:2.

Trenér Rapidu Dietmar Kühbauer udělal oproti úternímu vítěznému duelu s Letenskými (2:1) pouze dvě změny v základní sestavě. Hosty poslal do vedení ve 40. minutě Tadic, který v 67. minutě přidal z penalty pojistku.

Sestava Rapidu: Strebinger - Stojkovič, Wimmer, Hofmann, Ullmann (70. Auer) - Petrovič (46. Fountas), Grahovac (22. Schuster) - Schick (70. Arase), Knasmüllner, Grüll - Kara.