Hráči Artmedie Petržalka se radují s mistrovským pohárem.

Hráči Artmedie Petržalka se radují s mistrovským pohárem. | foto: Jan Koller, ČTK

Než hráči Petržalky převzali pohár, porazili Trnavu

• 1
Hráči Artmedie Petržalka už mají pohár pro mistra ligy. Převzali ho z rukou prezidenta Slovenského fotbalového svazu Františka Laurince po utkání 32. kola. V něm porazili Trnavu 2:1.

Výhru jim však zajistila až Kozákova přesná trefa z přímého kopu nařízeného v poslední minutě utkání.

V předposledním kole už šlo také druhé Žilině pouze o prestiž a diváky namlsala pěti brankami do sítě Dubnice. Vysokou výhrou se s domácími fanoušky rozloučili také fotbalisté Slovanu Bratislava, za něž útočník Masaryk vstřelil dva góly během dvou minut prvního poločasu.

Výsledky 32. kola:
Artmedia Petržalka - Trnava 2:1 (27. Obžera, 90. Kozák - 59. Kožuch), Košice - Nitra 1:2 (70. Novák z pen. - 56. Sloboda, 75. Bača), Ružomberok - Banská Bystrica 0:0, Slovan Bratislava - Senec 4:0 (35. a 36. Masaryk, 30. Slovák z pen., 81. Breznaník), Trenčín - Zlaté Moravce 0:0, Žilina - Dubnica 5:0 (45. a 57. Štyvar, 16. Ďurica, 43. Adauto, 49. Vladavič).