Fotbalisté Unionu Berlín se radují z gólu v zápase s Mohučí.

Fotbalisté Unionu Berlín se radují z gólu v zápase s Mohučí. | foto: Reuters

Fotbalisté Unionu Berlín slaví v německé lize první vítězství v sezoně

• 0
Fotbalisté Unionu Berlín dosáhli ve 3. kole německé ligy na první výhru v sezoně. V předehrávce přehráli před 4500 diváky 4:0 Mohuč, které nepomohla ani změna trenéra. Pod vedením prozatímního kouče Jana-Moritze Lichteho prohrála i třetí utkání v novém ročníku.

Pro Union Berlín bylo čtyřbrankové představení nejvyšším vítězstvím v bundeslize. Skóre otevřel ve 13. minutě Max Kruse, jenž se tak odvděčil za premiéru v základní jedenáctce. Po přestávce přidal druhý gól Marcus Ingvartsen a výhru pak dvěma brankami v rozmezí jedné minuty potvrdili Marvin Friedrich a Joel Pohjanpalo.

Výsledek 3. kola:
Union Berlín - Mohuč 4:0
(13. Kruse, 49. Ingvartsen, 63. Friedrich, 64. Pohjanpalo).