Willi Orban (vpravo) z Lipska bojuje o míč s Antem Rebičem z Eintrachtu...

Willi Orban (vpravo) z Lipska bojuje o míč s Antem Rebičem z Eintrachtu Frankfurt. | foto: Reuters

Trápení Stuttgartu prodloužila porážka 0:3 s Frankfurtem

• 0
Poslední tým německé fotbalové ligy Stuttgart podlehl 0:3 Eintrachtu Frankfurt a utrpěl čtvrtou porážku v řadě. Hosté vyhráli počtvrté z posledních pěti utkání, v nichž pokaždé bodovali, a v neúplné tabulce se před víkendovými zápasy 10. kola posunuli na třetí místo.

Eintracht otevřel skóre v 11. minutě zásluhou Sebastiena Hallera, který se prosadil posedmé v tomto ročníku soutěže a dělí se o první místo v tabulce střelců.

Do poločasu zvýšil na 2:0 Ante Rebič, jemuž rozhodčí v úvodu zápasu neuznali po zhlédnutí videa gól kvůli ofsajdu. V samém závěru zpečetil výhru hostů střídající Nicolai Müller.

VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 0:3 (0:2)

Branky: 11. Haller, 32. Rebić, 89. N. Müller. Rozhodčí: Jablonski – Pfeifer, Badstübner. ŽK:45+1. Ascacibar - 6. Kostić, 42. Haller.

VfB Stuttgart Zieler – Maffeo, Baumgartl, Pavard, Badstuber, Aogo – Thommy (46. Özcan, 85. G. Castro), Gentner (C), Ascacibar, N. González (77. Akolo) – Mario Gómez.

Eintracht Frankfurt Trapp – N'Dicka, D. Abraham (C), Hasebe – D. da Costa, de Guzmán, G. Fernandes (46. Stendera), Kostić (86. Willems) – Jović, Rebić (80. N. Müller) – Haller.