Michael Krmenčík

Michael Krmenčík | foto: MAFRA

Gól až ze šesté šance. Krmenčík podruhé skóroval za PAOK Soluň

• 4
Nejdřív pálil prudce pravačkou nad. Z levé strany to zkoušel levačkou na zadní tyč, ale míč poslal vedle. Pak akrobaticky hlavičkoval do břevna. Ani další dvě slibné příležitosti fotbalový útočník Michael Krmenčík neproměnil. Dočkal se až ze šesté šance, v 67. minutě stvrdil výhru PAOK Soluň v řecké lize na hřišti OFI Kréta (3:0).

Krmenčík po nedávném příchodu z Brugg a při čtvrtém startu za PAOK Soluň vstřelil druhou branku.

Krmenčík nastoupil podruhé v základní sestavě a v 67. minutě vstřelil poslední gól. Ve vápně se dostal až před domácího brankáře a šanci zakončil s přehledem střelou na zadní tyč.

Český reprezentant mohl v zápase zaznamenat i hattrick. Ještě za bezgólového stavu neproměnil několik dobrých šancí a jednou trefil břevno, které mu zkazilo radost po hlavičce ve složité pozici zády k brance. Chvíli nato byl vyloučen domácí gólman Boy Waterman a PAOK po přestávce třemi trefami rozhodl.

Gól Michaela Krmenčíka najdete v čase 6:00, podívejte se:

Krmenčík navázal na úvodní branku, kterou před týdnem coby střídající hráč zpečetil výhru 3:1 nad Volosem. V týdnu pak poprvé nastoupil v základní sestavě proti vedoucímu Olympiakosu Pireus. PAOK po 17 kolech figuruje v tabulce na třetí příčce a na první místo ztrácí 10 bodů.