Mario Balotelli se vrátil do italské reprezentace. | foto: AP

Sjeď s vespou do moře, vsadil se Balotelli. Jde po něm policie

  • 11
Momentálně čeká na nové angažmá, přesto je ho pořád všude plno. Italský fotbalista Mario Balotelli si řekl o pozornost bláznivou sázkou, kvůli které se dostal do hledáčku policie. Majiteli baru v Neapoli nabídl, že mu dá 2 000 eur (zhruba 51 tisíc korun), když vjede s mopedem do moře. Celou akci pak Balotelli zveřejnil na sociálních sítích.

Zároveň se ovšem dostal do problémů s italskou policií kvůli nelegálnímu sázení. Obvinění hrozí nejen oběma aktérům sázky, ale i dalším dvěma mužům.

A jak Balotelliho dobrodružství vrcholilo? Muž na nabídku fotbalové hvězdy kývl, svlékl se do spodního prádla a skutečně se svou vespou sjel na nábřeží do moře. Motocykl byl později vyloven a údajně je i funkční.

08.července 2019 v 13:00, příspěvek archivován: 08.července 2019 v 22:01

VIDEO: Mario Balotelli paid a local bar owner in Naples ?2000 to drive a Vespa into the sea... The world is better with Mario Balotelli's antics in it ?? https://t.co/QjnDIeRa7Y

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

Mario Balotelli paid a local bar owner in Naples €2000 to drive a Vespa into the sea... The world is better with Mario Balotelli's antics in it https://t.co/QjnDIeRa7Y

Majiteli mopedu by se sázka i tak vyplatila, neboť moped měl podle jeho odhadu cenu zhruba už jen 600 eur.

Vicemistr Evropy z roku 2012 Balotelli je aktuálně bez zaměstnavatele, neboť po půlročním působení skončil v Marseille. V Neapoli žije jeho dcera Pia.

Los Euro 2020: Anglie, Chorvatsko a soupeř z Ligy národů

Česká reprezentace se na ME 2020 utká ve skupině D v Londýně a Glasgow s Anglií, Chorvatskem a vítězem play off off Ligy národů C, jenž vzejde ze čtveřice Skotsko, Norsko, Izrael, Srbsko.

Los mistrovství Evropy

Skupina A (Řím, Baku): Turecko, Itálie, Wales, Švýcarsko. Skupina B (Petrohrad, Kodaň): Dánsko, Finsko, Belgie, Rusko. Skupina C (Amsterdam, Bukurešť): Nizozemsko, Ukrajina, Rakousko, vítěz play off Ligy D. Skupina D (Londýn, Glasgow): Anglie, Chorvatsko, vítěz play off Ligy C, Česko. Skupina E (Bilbao, Dublin): Španělsko, Švédsko, Polsko, vítěz play off Ligy B. Skupina F (Mnichov, Budapešť): vítěz play off Ligy A, Portugalsko, Francie, Německo.

Program českého týmu na Euru

15. června: vítěz Ligy národů C - Česko (Glasgow), 19. června: Chorvatsko - Česko (Glasgow), 23. června: Česko - Anglie (Londýn).