Gregoire Defrel (vpravo) ze Sampdorie Janov ,v souboji s Pasqualem...

Gregoire Defrel (vpravo) ze Sampdorie Janov ,v souboji s Pasqualem Schiattarellou ze Spalu. | foto: AP

Fotbalisté Sampdorie se po třech zápasech dočkali výhry. Porazili Spal

Fotbalisté Sampdorie Janov zdolali v dohrávce 7. kola italské ligy tým Spale Ferrara 2:1 a po třech zápasech se radovali z výhry. Český reprezentant Jakub Jankto přišel v dresu domácího týmu na trávník v 83. minutě.

Spal si připsal třetí porážku za sebou navzdory tomu, že od 21. minuty vedl po dorážce Alberta Paloschiho. Už za čtyři minuty ale povedeným volejem z hranice pokutového území vyrovnal Polák Karol Linetty a obrat po hodině hry dokonal pátým gólem v sezoně francouzský útočník Grégoire Defrel.

Sampdoria je v tabulce osmá s bodovým odstupem za městským rivalem FC Janov, který má ještě k dobru dohrávku s AC Milán. Spal je třináctý.

UC Sampdoria - Spal 2:1 (1:1)

Branky: 25. Linetty, 60. Defrel - 21. Paloschi. Rozhodčí: La Penna – Bottegoni, Caliari. ŽK:40. Ekdal, 49. Murru, 70. Praet - 37. Felipe, 40. Everton Luiz, 90. Petagna.

UC Sampdoria Audero – Bereszyński, Tonelli, J. Andersen, Murru – É. Barreto, Ekdal, Linetty (83. Jankto) – Praet – Quagliarella (C) (76. Kownacki), Defrel (66. Caprari).

Spal A. Gomis – Cionek, Djourou, Felipe – Lazzari, Schiattarella, Everton Luiz (65. Missiroli), Valoti (71. Fares), F. Costa – Petagna (C), Paloschi (83. Antenucci).