Fotbalisté Slovanu sestupují z ligy

• 14
Bratislava - Čtyřnásobný slovenský mistr a osmnáctinásobný vítěz československé ligy sestupuje. Fotbalisté Slovanu remizovali v třiatřicátém kole slovenské ligy a definitivně ztratili šanci na záchranu. Petržalka i Púchov, na které ztrácejí tři kola před koncem devět bodů, mají lepší vzájemnou bilanci.

Slovanu dal v úterním utkání naději Jurko, který v 21. minutě překonal českého gólmana Bernadyho. Púchov však ještě v prvním poločase vyrovnal.

V příštím ročníku nahradí tradiční bratislavský klub mezi elitou Rimavská Sobota.

Výsledky 33. kola:
Púchov - Slovan 1:1
(36. Guľa - 21. Jurko), Inter - Banská Bystrica 1:2 (45. Halenár - 7. Jakubko, 54. vlastní Čišovský), Ružomberok - Žilina 0:3 (7. Šesták, 31. Gottwald, 39. Bažík), Trnava - Petržalka 1:0 (47. Hrabal), Trenčín - Dubnica nad Váhom 1:0 (25. M. Seman).