Diskuze

Real překonal rekord v sérii výher, Barcelona rozhodla v 94. minutě

Tolik výher v řadě dosud žádný tým Realu Madrid v historii nenasbíral. Cristiano Ronaldo a spol. si ve 13. kole španělské ligy připsali šestnácté soutěžní vítězství za sebou a překonali klubový rekord. Stejně jako v úterý v Lize mistrů proti Basileji ovšem vyhráli těsně, Málagu porazili na jejím hřišti 2:1. O gól vyhrála i Barcelona, ten jediný vstřelil ve Valencii v 94. minutě Sergio Busquets.

F28i49l46i39p 91Z34a86b38a

30. 11. 2014 23:37

Po té obrovské hrubce rozhodčích s vymyšleným offsidem zasáhla spravedlnost!!! Jen nechápu, že když trenér před zápasem tvrdil, jak je jim jedno proti komu hrají a budou bojovat za každou cenu o tři body, tak proč posledních deset minut polehávali a zdržovali i když to byl remízový stav!!!!

1 0
možnosti

F84i62l52i61p 84J32a95r31a26b

30. 11. 2014 23:06

Barca ŽIJE!!!V Jinak dost hroznej zápas, záloha Mascherano-Busquets-Xavi... to snad nemůže Enrique myslet vážně, dva obránci a jeden důchodce mají tvořit hru na Valencii??? Suaréz je zatím hrozný palič, snad ten chlapec nepřijde o sebevědomí. Veškerá hra je závislá na dvojce Messi-Neymar.

1 0
možnosti
KH

Suarezovi to sice zatím nepadá (to co nedal dneska po tý nechtěný narážečce od Neymara, bylo obludný:-), ale je vidět, že je to prostě pan hráč - dokáže se zapojit do kombinace, dokáže ustát souboj, zaseknout, přihrát a je vidět, že ho Messi míčema hledá už mnohem víc než třeba v zápase s Realem. Navíc dal dneska regulérní gól a až se pořádně rozehraje, tak to bude gut...

1 0
možnosti
JS

J58o87s10e65f 86S94t14a86r32ý

30. 11. 2014 11:08

Znovu těsně??? Většinou to bylo o dost gólů...

0 0
možnosti

Dobrý den pane Starý,

jak uvádím v perexu, míněna jsou dvě poslední soutěžní utkání. Nyní vyhrál Real Madrid těsně v Málaze, předtím v Basileji.