Bayern naděloval, Wolfsburg si odváží šest branek. Nezaváhal ani Dortmund

Fotbalisté Bayernu Mnichov deklasovali v 25. kole německé ligy Wolfsburg 6:0 a posunuli se o skóre do čela tabulky. Polák Robert Lewandowski dal 197. gól v Bundeslize a stal se nejlepším zahraničním střelcem v historii soutěže. Dortmund doma porazil 3:1 Stuttgart, přesto po více než pěti měsících opouští první místo. Hertha bez zraněného Vladimíra Daridy podlehla 1:2 Freiburgu.

0
Jste přihlášen jako

Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

V87o97k22o85u65n 98V30l61a88d42i29m57i92r 8112238569638

Uvidime, zda se bude historie opakovat. kolikrat uz Bayern v prvni casti mel velkou ztratu a na jare nejen ze vse dohnal, ale 5 kol pred koncem uz mel nedostiznej naskok.

0/0
9.3.2019 21:32

F15i55l56i84p 81J11a94r70a62b 1933987790857

No, to by mě fakt zajímalo, kolikrát? Co si pamatuju já, tak posledních třeba 6-7 let vyhrával ve stylu start-cíl. Letos měl po strašně dlouhé době opravdu zbabraný start.