Josef Hušbauer ještě v dresu Sparty

Josef Hušbauer ještě v dresu Sparty | foto: Michal Růžička, MAFRA

Hušbauer debutoval v dresu Cagliari při porážce v italském poháru

• 42
Český fotbalový reprezentant Josef Hušbauer má za sebou debut v dresu italského Cagliari, kam odešel v minulém týdnu ze Sparty na hostování. Jeho tým prohrál v osmifinále Italského poháru na hřišti Parmy 1:2 a Hušbauer odehrál první poločas, po kterém Cagliari prohrávalo 0:1.

Po přestávce místo něj trenér Gianfranco Zola poslal do hry Ghaňana Godfreda Donsaha.

Cagliari, za které vedle Hušbauera nastoupili i další dva noví hráči, Uruguayec Alejandro González a Chorvat Duje Čop, se povedlo vyrovnat v 69. minutě, kdy skóroval Marco Sau. O vítězství Parmy, která v italské lize rovněž vězí v pásmu sestupu o šest bodů za Cagliari, rozhodl šest minut před koncem Andrea Rispoli.

Parma narazí ve čtvrtfinále na vítěze duelu mezi Juventusem a Hellasem Verona.