Bayern utrpěl doma debakl, Dortmund po třech gólech v závěru zůstal první

Fotbalisté Dortmundu šli do 7. kole bundesligy z první příčky a zůstanou na ní i během reprezentační přestávky. V bláznivém utkání porazili Augsburg 4:3, když dali tři góly v posledních deseti minutách, rozhodující v šesté minutě nastavení. Bayern Mnichov po minulé prohře v Berlíně utrpěl domácí debakl od Mönchengladbachu.

F35r74a47n43t91i63š69e57k 18K52u40l64d22a61n 5536767444714

Proč ve statistikách neuvádí počty diváků! Jo já zapomněl. Návštěva na jednom bundesligovém utkání se rovná součtu diváku všech zápasů za pět kol u nás....

+1/0
7.10.2018 14:29

J62a70k21u68b 47P74e51t42r97i94c76e51k 4728434955901

Tak Bayern je v těžké krizi. Poslední 3 zápasy v lize 0-1-2, k tomu jen remíza s Ajaxem v LM. To jsou čtyři zápasy za sebou bez výhry, zato se dvěma porážkami.

M12a43r17t52i68n 57D43u35f59e46k 3672767618944

Nejspíše je za těmi výsledky Bayernu necitlivost a nešikovnost hlavního trenéra. Za svoje opatření je samozřejmě odpovědný sám.

0/0
7.10.2018 9:12

B15e93d98ř72i44c39h 83K94i81r11s84c37h71n88e24r 6497384468954

Hlavně Bayern doma prohrál 0:3, nádhera!

+6/0
6.10.2018 20:27

D59u40š60a66n 38H63r11a65b82e62c 6844602874399

Tak mota se to. A je fajn, ze mame hrace, kteri maji dulezite role, v tymech ze spicky (Werder, Hertha..).

+2/0
7.10.2018 8:13

J27a15k90u39b 60P55e36t64r23i14c88e46k 4778274815781

Přesně. Dle mého názoru je bundesliga ideální sutěž pro naše špičkové hráče, kam by měli odejít. Na Španělsko ani Anglii nemají kvalitu, tam vezmou jen brankáře. A v Itálii se chlapcům v poslední době taky nedaří. Největší talent Schick měl zůstat ještě aspoň rok v menším klubu. V Romě už ani nestřídá.

+1/0
7.10.2018 14:06

D33u81š53a71n 72H57r37a76b26e93c 6214572404329

Fantasticky zapas Dortmund-Augsburg a fantasticky Paco. Nastoupil v 60. minute za stavu 0:2 a stihl hatrick a otocku na 4:3.

+8/0
6.10.2018 19:54

T19o52m57á60š 54V93a13v91e97r23k86a 7161820982224

To musel bejt špíl! A 80.000 diváků k tomu. Nejde na to kouknout někde že záznamu?

T91o79m57á85š 34V86a15v91e94r55k89a 7971750942284

ten Pacův vítezný gól z trestňáku byl ala Neymar v LM! Jinak oboustraně nádhernej útočnej zápas z obou stran, škoda že je Dortmund tak daleko...

+1/0
6.10.2018 23:24

K84a66r65e41l 30Z36e94l44e61n22k47a 8517865255397

0:2 to nebylo. Paco nastoupil, vyrovnal na 1:1, pak na 2:2 a nakonec dal na 4:3.