Vzhledem k posunu celého dvojzápasu už obě mužstva s předstihem vědí, na koho ve finále, jež je na programu 27. února ve Wembley, narazí. Bude to Chelsea, která ve druhém semifinále porazila Tottenham 2:0 a 1:0.
Liverpool měl s Arsenalem hrát už minulý čtvrtek v Londýně, ale kvůli několika případům nákazy covidem-19 v kádru kouče Jürgena Kloppa byl zápas odložen.
Chelsea porazila Tottenham i podruhé a zahraje si o Ligový pohár![]() |
O tři dny později se však ukázalo, že většina pozitivních testů vyšla falešně, což naštvalo soupeře, kteří po vedení anglického fotbalu požadovali důkladné prošetření případu. K němu však podle posledních zpráv nedojde.
Alisson – Alexander-Arnold (76. Williams), Matip (76. Gomez), van Dijk, Robertson – Henderson /C/, Fabinho (76. Oxlade-Chamberlain), Milner (61. Jones) – Minamino, Firmino, Jota
Ramsdale – Soares (11. Chambers), White, Magalhães, Tierney – Lokonga, Xhaka – Saka (81. Tavares), Lacazette /C/, Martinelli – Nketiah (28. Holding)
Kelleher – Konaté, Tsimikas, Morton, Gordon
Leno – Marí, Giraud-Hutchinson, M ́Hand, Patino, Biereth
57. Robertson
72. Magalhães
24. Xhaka
Rozhodčí: Oliver – Burt, Bennett
Počet diváků: 53 394