Dvakrát prohrávali, dvakrát se jim podařilo vyrovnat. Čeští fotbalisté TRÁPIL SE. Český útočník Milan Baroš měl v kvalifikačním zápase ve Skotsku KAPITÁN BOJUJE. Český záložník Tomáš Rosický se rve o míč s domácím GÓL. Skotský útočník Kenny Miller už radostně skáče do vzduchu, už totiž vidí, STŘELEC. Kenny Miller oslavuje, poslal Skotsko do vedení. Jeho radosti přihlíží ZKLAMÁNÍ. Tomáš Rosický (vlevo) a Milan Baroš stojí ve středovém kruhu, to TAKHLE NA NĚ. Fotbalisté Skotska oslavují první trefu proti české reprezentaci. Skotský záložník Scott Brown padá na trávník po souboji s českým středopolařem JÁ NIC! Milan Petržela (vpravo) chce dát jasně najevo, že s pádem skotského JEDINÝ ÚTOČNÍK. Na hrotu se ve Skotsku jako jediný bil Milan Baroš (vlevo). V DŮLEŽITÝ NÁHRADNÍK. Jan Rezek (v pozadí) naskočil do utkání se Skotskem v 56. TREFA HRUDÍ. Jaroslav Plašil (vpravo) právě uklidil míč do skotské sítě hrudí SROVNAL NA 1:1. Záložník Jaroslav Plašil (vpravo) se raduje z gólu do sítě RADOST Z PRVNÍHO VYROVNÁNÍ. Střelec gólu Jaroslav Plašil (vlevo) oslavuje s PROČ ZASE? Další rozehrávku ve středovém kruhu si Tomáš Rosický s Milanem RADOST NEJVĚTŠÍ HVĚZDY. Darren Fletcher, záložník Manchesteru United a kapitán ROZDÍLNÉ EMOCE. Zatímco Darren Fletcher (vlevo) si vychutnává vstřelení ČESKÝ KOUČ. Michal Bílek před utkáním české reprezentace ve Skotsku. PĚKNĚ POD BŘEVNO. Michal Kadlec proměňuje penaltu a srovnává na konečných 2:2. S PŘEHLEDEM UKLIZENO. Michal Kadlec nespoléhal na štěstí a nedal brankáři VYROVNÁNÍ V ZÁVĚRU. V poslední minutě utkání si pro penaltu došel Jan Rezek a BOD JE NÁŠ! Obránce Michal Kadlec zrovna vyrovnal na 2:2. Na gól v 90. minutě