Podzimní titul v italské lize pro Juventus

- Juventus Turín se vrátil do čela italské fotbalové ligy a vítězstvím 3:0 nad Perugií si zajistil titul podzimního mistra. Dosud vedoucí Lazio Řím se totiž neprosadilo na hřišti Regginy a uhrálo s nováčkem nejvyšší soutěže jen bezbrankovou remízu. Oba nejvážnější uchazeče o ligový trůn dělí bod. Vítězství v polovině soutěže bezpochyby zvedne hráčům Juventusu sebevědomí, neboť podle historických statistik se stalo pouze dvakrát za uplynulých 11 let, že podzimní mistr nezískal ligový titul.

Skóre v Turíně otevřel Del Piero gólem z penalty a zisk tří bodů pojistili v závěru Zidane a Kovačevič.

Oslabené Lazio marně hledalo recept na překonání obrany Regginy. Římskému týmu chyběla řada opor včetně Pavla Nedvěda, který pykal za vyloučení v minulém kole.
Diváci na Olympijském stadiónu v Římě aplaudovali útočníkovi Tottimu, který dvěma góly rozhodl o výhře AS nad Veronou. O třetí branku vítězů se přičinil vlastním gólem Apolloni. Totti zastínil svým výkonem jinou významnou událost zápasu, debut japonského záložníka Nakaty, který přišel do římského celku před dvěma dny z Perugie.

Inter Milán vedl nad posledním Cagliari už ve třetí minutě, ale po Oliveirově rychlém vyrovnání čekal na vítězný gól až do závěrečných minut. Vysvobození přinesl modročerným Moriero. Inter se díky výhře dostal na páté místo před AC Milán, který hraje večer v Udine.