Diskuze

Opava - Sparta 0:3, poražení byli herně lepší, hosté je vyučili z efektivity

Sparťanští fotbalisté udeřili z první akce, pak se dlouho k ničemu nedostali. I tak jim to v dohrávce 13. kola Fortuna ligy stačilo k vysokému vítězství. V Opavě už po dvou minutách skóroval nejlepší ligový střelec Juliš, v závěru si domácí dali vlastní gól a třetí trefu přidal Plavšič.

Zápas jsem neviděl, ale vnímám to tak, že lepší může prohrát třeba o gól, nějak smolně. Ale ne, že lepší tým nedá ani jeden a dostane tři. To prostě nemůže být lepší.

4 0
možnosti

No vždyť tady padly 2 smolné góly. Juliš dá gól zády k brance tečí ani neví jak. Pak Opava Spartu 70 minut přehrávala, ale místo vyrovnání si dá Čvančara vlastence a zase ani neví jak. Dvě naprosté haluze - je to sice klišé, ale tady nejde říct jinak - 2:0 nevedl lepší, ale šťastnější tým. Třetí gól už nic neřešil.

1 4
možnosti
RK

Tak snad "poražení byli" nebo "poražený byl" ne?

2 0
možnosti
RZ

To už je snad třetí, spíš čtvrtá verze nadpisu tohoto článku. Tento byl změněn kolem 22h, takže je možné, že ryze objektivní šéfredaktor, zarytý antisparťan, už měl naváto.

4 1
možnosti
MW

Titulek psal nějaký kovaný sinobák? LuftJarda Twitterdík?? Roman Berbr???

5 3
možnosti
RZ

Berbr není sinobák, ale doosaňák. Naopak, Tvrdík ho vytlačil a přebírá vliv.

2 1
možnosti
LH

Sice hrálo torzo základu, ale i tak to byla totální ostuda...

20. 1. 2021 21:30

Domácí měli převahu ale hosté více ze hry...

1 0
možnosti
KN

Na to v jakym jsou marodkou rozhozenym stavu, super vysledek. V takovym stavu jde jen o jedno - o body, krasa fotbalu jde stranou.

11 2
možnosti
SS

Najednou idnes zajima statistika. Kdyz rupla sparta s budejkama bylo drzeni kice 70:30, na rohy 17:1, na strely 14:6 a pisalci stejne napsali, ze sparta byla horsi. Tak si to tam kluci jedni neobjektivni drobet promyslete, atj v ocich normalniho ctenare nevypadate jako uplni neandrtalci. Kterym se teda omlouvam

36 3
možnosti

takze zaslouzila si to Sparta za svuj vykon nebo ne?

20. 1. 2021 20:41

Dobrá práce, 2 zápasy v Vitíkem a 0 obdržených gólů. Z toho mrazivého šílenství se zatím vzpamatovali lépe než Baník.