Diskuze

Liberec i bez opor vyhrál a je opět první

Třebaže byli liberečtí fotbalisté v dohrávce 9. kola fotbalové ligy citelně oslabeni, dokázali porazit Olomouc 2:0. Kvůli zranění domácí postrádali Pospěcha, Šinglára, Abraháma, Hamouze a trest vyřadil Holendu. Těsně před přestávkou dal první gól záložník Papoušek, několik minut po ní přidal druhou branku Hološko.

gorrro

18. 10. 2005 13:06
No jestli budou hrat takhle v Teplicich, tak si prijedou tak pro bura..:)
0 0
možnosti

TarasBulba

18. 10. 2005 10:47
Když se daří tak se daří
Včera bylo krásně vidět, co znamená pohoda v mančaftu. Liberec si ve vyrovnaným a nevalným zápase stejně jako Olomouc nevypracoval jedinou výraznou šanci a přesto v poklidu vyhrál.
0 0
možnosti

don čičo

18. 10. 2005 9:32
Liberec průměrný výkon,
Olomouc trapný výkon...zasloužená výra 2:0!
- stydím se za takovej fotbal z olomoucké strany
0 0
možnosti

Woodward

18. 10. 2005 17:06
Re: Liberec průměrný výkon,
a hele, čičo, někdo tě tady sháněl, schválně tu vyřvával, ž sigma nemá na ligu, až ho slabší povahy začaly okřikovat, a ty nikde.
0 0
možnosti

zdendalbc

17. 10. 2005 23:20
Velice cenné vítězství,
ale doufejme, že se pár chlapů do Teplic uzdraví, protože tahle sestava přece jenom není to pravé ořechové. A hanba iDnes, jakož i našemu webu, kde jsme se o zranění půlky naší sestavy nedozvěděli vůbec nic. Chyběli nejen Pospěch, Šinglár, Abrahám, Holenda a Hamouz, ale i Zápotočný, což je poněkud nestandartní zásah do sestavy, i když se vezme v úvahu, že Hamouz normálně nehraje. Každopádně si to vítězství vymakali a to se cení maximlně. A z toho Dohnálka by mohlo něco bejt.

Je vidět že ligové návštěvy táhne Sparta
Když se moc nedaří tak fanoušci přijodu Spartě pomoct...jen tak dál...pane Křetínský váš první cíl se vyplňuje...návštěvy se opravdu zvyšují

TAk se nedivte, kdyz
Melinho dni chlastal...jak to mohlo vypadat.... ?

hrůza...
to, co dnes Olmik predvedl, to tedy byl trapas.byli z e s r a n i az za usima uz pred vykopem. a jeste se na to divala cela republika. anebo ze by se po vzoru Zelezne Sparty chteli zbavit treni, ktery je uz omrzel?? to se mi nechce verit...
0 0
možnosti

Ramses II.

17. 10. 2005 22:51
Re: hrůza...
Ty ses fakt expert . Z koho by jako Sigma mela byt zesana, z Liberce?  Ten toho taky predvedl, krome haluzgolu jen upenlivou obranu.