Zlín - Příbram 2:0, domácí stopeři stříleli góly v závěru obou poločasů

Fotbalisté Zlína si v prvním kole nové sezony připsali do ligové tabulky první tři body a ukončili sérii 15 zápasů bez výhry. Doma díky brance Hájka v závěrečných vteřinách prvního poločasu a trefě dalšího stopera Jugase z předposlední minuty porazili Příbram 2:0.

J15o63s16e36f 42H94u69t34ě62č31k98a 7458653118806

Zajímavý je i jeden statistický zápis: Standa Dostál při svém dvanáctém prvoligovém startu zaznamenal první vítězství - GRATULACE :-)

L71i10b42o38r 85T42h77e90i87m61e26r 7549100467586

rekl bych to takhle. snad se uz konecne letos podari pribrami sestoupit. kazdopadne prvni krok ma za sebou

V57l69a39d33i98m82í86r 32K24a77l64n36ý 2821167497

Tak je to správně, nádor české ligy jménem Příbram musí být odstraněn!

A51n62t74o93n83í13n 87S55v90o66b79o71d46a 7210824818

7 golu v Jablonci....trochu rozdil oproti poslednimu kolu lonske sezony jbc-pribram 0:0

+2/−1
30.7.2016 18:38

J70i34ř73í 94L39i59e42t49a38v75e34c 8263369353459

Tak v naší lize obecně padá celkem dost gólů. Zápas Jablonec - Plzeň bych do toho moc netahal. To zcela evidentně nebyl standartní zápas.

0/0
30.7.2016 18:44

A38n54t70o34n58í80n 35S77v52o27b76o30d29a 7140544798

Myslim Pribram,jak potrebovala bod na tu zachranu, ale mozna jste napsal Plzen omylem, ne?

+3/0
30.7.2016 18:45

M37a15r94t86i18n 54M48i98l91l30e35r 6651170781707

Ja se vubec divim ze Peltovec vubec nastoupil k zapasu. Kárwina nema s polskou licenci v Cechach co delat. Alesponi pres necekane vedeni utrpi porazku, vykroci vstric sestupu a pristi rok nenavratne do Polska, kam, stejne jako ostatni slezske kluby, patri

+1/−13
30.7.2016 18:36

M28i65l31o51š 27K74r85u33m10p 2454557304

Proč redakce nepoužívá správný název ePojisteni.cz liga?

0/0
30.7.2016 18:32

A76n62t38o22n45í83n 95S95v21o41b48o36d83a 7160704428

Protoze to zni trapne :-), ale verim,ze pokud by to sponzoroval Idnes, tak tu bude info,ze se hraje Idnes liga :-)

+1/0
30.7.2016 18:35

J37i55n69d69r73a 56S57t64e97p62a37n14e50k 6802936509618

no tipoval jsem za Karvec vyhrá 6:1 tak uvidime,jinak jabko je na spadnuti tuto sezonu

+2/−1
30.7.2016 17:51

J33a70r46o62s18l88a80v 21V81o59k85u27r93k66a 2212143530958

Na spadnutí ;-D tihle internetoví experti, kteří dělaj závěry po jednom poločase, jsou fakt k smíchu ;-D