V průšvihu je především domácí Slavia.
Podle fotbalových řádů se provinila tím, že porušila povinnosti pořádajícího klubu. Nezamezila obřím výtržnostem, dokonce dopustila fyzické napadení sparťanských hráčů.
Za to všechno jí hrozí drastické tresty, které v historii samostatné české ligy nemají obdoby.
Vedle pokuty či kontumace lze za sobotní provinění Slavii trestat tím, že bude muset příští utkání odehrát bez diváků, nebo uzavřením stadionu. Jaký je v tom rozdíl? Poměrně velký.




















