Stramaccioniho potěšil úvod a tři body. Druhá půle se mi nelíbila, řekl

J44a90r90o98s89l32a61v 25Č28á36p

19. 2. 2018

No, viděl jsem jen druhý poločas, taky mě za Spartu - bohužel - nelíbil. A ten Stanciu mne v něm nepřesvědčil. Zlatý Rosa.

Facebook Twitter Google Plus Zavřít

L98e67o74š 86K92o98f38r73o83ň

19. 2. 2018

První poločas skutečně naznačil výrazné zlepšení, ten druhý zas upadl do podprůměru. Liberec se představil jako kvalitní mužstvo a výhra nad ním se cení, i když ji Sparta bránila do poslední minuty. Penalta byla 100%, jak ji může někdo z řad antisparťanů zpochybňovat, to je opravdu mimo veškeré chápání...

J23a71r74o17s77l86a29v 92Č67á83p

19. 2. 2018

Samozřejmě, výsledek se počítá. Tu pencli bych v daný moment (cca půl minuty do konce) už ani nepískal. Ten zákrok se mi zdál spíš takový nemotorný než hrubý úmysl. Co mě ale víc mrzelo, byl ten mizerný výkon Sparty ve druhé půlce. Snad se to zlepší.

J92a70n 72A78n37d65r30á58š

19. 2. 2018

No Lafata vypadal dost nastvane, ze ho Kanga nepustil na penaltu...potom jen tak mavnul rukou na Kangu at si to treba sezere :-)

P63e69t90r 37V69o48l69á82k

19. 2. 2018

Vypadá, že už si to sedá!

S22v21a70t38o92p40l34u64k 35Č87e47c31h

19. 2. 2018

Benevento si poradí.Místo šestky dá pětku,desítku nechá vpravo a osmičku nalevo.Jinak to byl tedy válec!Ohromný progres od podzimu,tetelili se strachy až do konce.Za ty prachy,dobrý.

M71a49r40e36k 48S60v59o23b72o36d27a

19. 2. 2018

No, nevím. Hrál pátý se čtvrtým a Liberec se půl hodiny nedostal pořádně za půlku. Jestli v tom nevidíte progres proti podzimu, tak holt nevidíte. Že nepřidali druhý gól vedlo nakonec k tomu, že ve druhé půli zalezli. Liberec neměl co ztratit, tak riskoval a určitě to nejsou nějací nazdárci, když byli před Spartou.

J81a25n 74A30n33d79r44á19š

19. 2. 2018

Na druhou stranu se da uplne stejne rict, ze ve druhy puli se Sparta pul hodiny poradne nedostala za pulku :-)

L25u79m98í56r 31V23o39l63a88v19k87a

19. 2. 2018

v češtine je pre to pekný výraz - mluvka (dúfam že je to ok)

R56a20d85e93k 87N22e28u19m11a84n89n

19. 2. 2018

jo, je to o.k. - aby tě neznervóznily ty mínusy ...

J78a58r35o34s13l53a60v 41K90ř77í86ž93e20k

19. 2. 2018

Kecal, jako podstatný jmeno, taky není špatný :-)

J46o81s68e53f 16V93o25r55á98č98e48k

19. 2. 2018

Ale bylo vidět že manšaft na to má a umí to ! Práce s balonem , žádná simulace , dravost v první půli byla v naší lize nevídaná ! Bude to dobrý R^

M36i60c91h86a92l 50P71i34n92d35j11a49k

19. 2. 2018

Takovych polocasu uz na podzim par bylo, takove svetelko nadeje, ktere zahy zhasl dalsi zapas. Az uvidim 3 dobre zapasy v rade, pak zacnu videt nadeji :-)

J30a95n 20H84a13ž57m27u20k68a

19. 2. 2018

To mně taky ne.

Ale chápu první zápas, nepřišel druhý gól a mužstvo zalezlo a bálo se o výsledek.

I tak Liberec až na jeden závar nic neměl.

Výhra zasloužená, výkon zlepšit.

Z26d74e56n15e53k 74B12e17d68n44a78r

19. 2. 2018

Bosančič tutovka. Coufal doklepnutí do prázdné co zázračně nedal...... no nevím na co jsi koukal.

M59a86r97t52i60n 72S47l50á16v62a

19. 2. 2018

a ještě něco dalšího, nebo řešíte dvě místo jedné šance?

M10a83r45e41k 48S56v95o18b22o97d81a

19. 2. 2018

O tom závaru pan Hažmuka psal a ta tutovka? Šmudla doprostřed branky. Touhle optikou by musel být poločas 4:0.