Pohár UEFA
2008-2009

ročník 2007/2008

FINÁLE - 20. května

Šachtar Doněck  Brémy 2:1 po prodl.

SEMIFINÁLE - 30. dubna a 7. května

Brémy Hamburk  0:1 3:2
Dynamo Kyjev Šachtar Doněck 1:1 1:2

ČTVRTFINÁLE - 9. dubna a 16. dubna

Hamburk Manchester City 3:1 1:2
Pažíš SG Dynamo Kyjev 0:0 0:3
Šachtar Doněck Marseille 2:0 2:1
Brémy Udine 3:1 3:3

OSMIFINÁLE - 12. března a 18./19. března

Brémy St. Etienne 1:0 2:2
CSKA Moskva Šachtar Doněck 1:0 0:2
Udine Petrohrad 2:0 0:1
Paris St Germain Braga 0:0 1:0
Dynamo Kyjev Charkov 1:0 2:3
Manchester City Aalborg 2:0 0:2, 4:3P
Marseille Ajax 2:1 2:2
Hamburk Galatasaray 1:1 3:2

3. KOLO - 18./19. února a 26. února

Paříž St. Germain Wolfsburg 2:0 3:1
FC Kodaň Manchester City 2:2 1:2
Nijmegen Hamburk 0:3 0:1
Sampdoria Janov Metalist Charkov 0:1 0:2
Braga Standard Lutych 3:0 1:1
Aston Villa CSKA Moskva 1:1 0:2
Lech Poznaň Udine 2:2 1:2
Olympiacos Pireus St. Etienne 1:3  1:2
Fiorentina Ajax Amsterdam 0:1 1:1
Aalborg La Coruňa 3:0 3:1
Brémy AC Milán 1:1 2:2
Bordeaux Galatasaray 0:0 3:4
Dynamo Kyjev Valencie 1:1 2:2
Petrohrad Stuttgart 2:1 2:1
Marseille Twente Enshede 0:1 1:0
Šachtar Doněck Tottenham 2:0 1:1

základní skupiny
Los a výsledky Tabulky

1. kolo - 18. září a 2. října

Baník Ostrava Spartak Moskva 0:1 1:1
Dinamo Záhřeb Sparta 0:0 3:3
Slavia Vaslui (Rum.) 0:0 1:1
AC Milán FC Curych 3:1 1:0
Temešvár Partizan Bělehrad 1:2 0:1
Hertha Berlín St. Patrick's (Ir.) 2:0 0:0
Besiktas Istanbul Metalist Charkov (Ukr.) 1:0 1:4
Portsmouth Vitória Guimaraes 2:0
Kayserispor (Tur.) Paris St. Germain 1:2 0:0
FC Sevilla Salcburk 2:0 2:0
Sampdoria Janov FBK Kaunas (Lit.) 5:0 2:1
Wolfsburg Rapid Bukurešť 1:0 1:1
Marítimo Funchal (Portug.) Valencie 0:1 1:2
Omonia Nikósie Manchester City 1:2 1:2
Young Boys Bern FC Bruggy 2:2 0:2
AS Nancy Motherwell (Skot.) 1:0 2:0
Everton Standard Lutych 2:2 1:2
Neapol Benfica Lisabon 3:2 0:2
Bellinzona (Švýc.) Galatasaray Istanbul 3:4 1:2
Nijmegen (Niz.) Dinamo Bukurešť 1:0 0:0
Racing Santander Honka Espoo (Fin.) 1:0 2:0
Apoel Limassol Schalke 04 1:4 1:1
Litex Loveč (Bulh.) Aston Villa 1:3 1:1
Austria Vídeň Lech Poznaň 2:1 2:4
Vitória Setúbal Heerenveen (Niz.) 1:1 2:5
Bran Bergen Deportivo La Coruňa 2:0 0:2 (2:3 P)
Slaven Belupo (Chorv.) CSKA Moskva 1:2 0:2
Bröndby Kodaň Rosenborg Trondheim 1:2 2:3
Černo More Varna (Bulh.) Stuttgart 1:2 2:2
Stade Rennes Twente Enschede (Niz.) 2:1 0:1
Borac Čačak (Srb.) Ajax Amsterdam 1:4 0:2
Tottenham Hotspur Wisla Krakov 2:1 1:1
FC Moskva FC Kodaň 1:2 1:1
Žilina Levski Sofia 1:1 1:0
Borussia Dortmund Udine 0:2 2:0 (3:4 P)
Braga (Portug.) Artmedia Petržalka 4:0 2:0
Feyenoord Rotterdam Kalmar (Švéd.) 0:1 2:1
Hamburk Unirea Urziceni (Rum.) 0:0 2:0
Hapoel Tel Aviv St. Etienne 1:2 1:2
Nordsjaelland (Dán.) Olympiakos Pireus 0:2 0:5


2. předkolo - 14. srpna a 28. srpna

LIBEREC MŠK Žilina 1:2 1:2
Metalurgs Liepájas (Lot.) Vaslui (Rum.) 0:2 1:3
FC Curych Sturm Štýrský Hradec 1:1 1:1, 4:2 pen.
VfB Stuttgart Györ (Maď.) 2:1 4:1
Lech Poznaň Grasshoppers Curych 6:0 0:0
WIT Tbilisi (Gruz.) Austria Vídeň 1. zápas zrušen 0:2
Young Boys Bern Debrecín (Maď.) 4:1 3:2
Legia Varšava FK Moskva 1:2  0:2
Dněpropetrovsk (Ukr.) Belinzona (Švýc.) 3:2 1:2
NK Ljublaň Hertha Berlín 0:2 0:1
Sudava (Lit.) Salcburk 1:4 1:0
Široki Brijeg (Bosna a Herc.)  Besiktas Istanbul 1:2 0:4
Braga Zrinjski Mostar (Bosna) 1:0 2:0
Borac (Srb.) Lokomotiv Sofia 1:0  1:1
FK Vojvodina (Srb.)  Hapoel Tel Aviv 0:0 0:3
Aris Soluň (Řec.) Slaven Koprivnica (Chorv.) 1:0 0:2
Litex Loveč (Bulh.)  Hapoel Kirjat Šmona (Izr.) 0:0 2:1
Deportivo La Coruňa Hajduk Split 0:0 2:0
Apoel Nikósie Crvena Zvezda Bělehrad 2:2 3:3 prodl.
KS Vllaznia (Alb.) SSC Neapol 0:3 0:5
Maccabi Netanja (Izr.) Varna (Bulh.) 1:1 0:2
AEK Atény Omónia Nikósie (Kypr) 0:1 2:2
Djurgaarden Rosenborg Trondheim 2:1 0:5
Queen of the South (Skot.)  Nordsjaelland (Dán.) 1:2  1:2
Gent  Kalmar (Švéd.) 2:1 0:4
Manchester City  Midtjylland (Dán.) 0:1 1:0, pen. 4:2
Honka Espoo (Fin.)  Stavanger (Nor.) 0:0 2:1
FC Haka (Fin.)  Bröndby Kodaň 0:4 0:2
Stabaek (Nor.)  Rennes 2:1 0:2
Hafnarfjördur (Isl.). Aston Villa 1:4 1:1
FC Kodaň  Lilleström (Nor.) 3:1 4:2
Elfsborg St. Patricks (Ir.) 2:2 1:2

 

1. předkolo - 17. července a 31. července

Varna (Bulh.) Santa Juliá (And.)  4:0  5:0
FK Pelister (Maked.) Apoel Nikósia (Kyp.)  0:0  0:1
FC Vaduz Zrinjski (Bosna)  1:2  0:3
 Široki Brijeg (Bosna) FK Partizani (Alb.)   0:0  3:1
Hapoel Kirjaty (Izr.) FK Mogren (Černá Hora)   1:1  3:0
Koper (Slovin.) KS Vllaznia (Alb.)  1:2  0:0
NK Ljublaň  Zeta Banovči (Černá Hora)  1:1  1:0
Juvenes-Dogana (S. Marino) Hapoel Tel Aviv  0:3  0:2
Hajduk Split Birkirkara (Malta)  4:0  3:0
FK Milano (Maked.) Omónia Nikósia (Kyp.)  0:2  1:2
Marsaxlokk (Malta) Slaven Koprivnica (Chorv.)  0:4  0:4
 Salcburk Banants (Arm.)  7:0  3:0
Györ (Maď.) Zestaponi (Gruz.)  1:1  2:1
 Ararat Jerevan (Arm.) Bellinzona (Švýc.)  0:1  1:3
Dacia Kišiněv (Mold.) Borac (Srb.)   1:1  1:3
Tobol Kostanaj (Kaz.) Austria Vídeň  1:0  0:2
Hertha Berlín Nistru Otači (Mold.)  8:1  0:0
Lenkoran (Ázerb.) Lech Poznaň (Pol.)   0:1  1:4
Legia Varšava Gomel (Bělor.)  0:0  4:1
Trnava FC Wit (Gruz.)  2:2  0:1
Ripo Minsk Žilina  2:2  0:1
Šachtor Karagandy (Kaz.) Debrecín (Maď.)  1:1  0:1
Olimpik Baku FK Vojvodina (Srb.)  0:1  1:1
Hafnarfjördur (Isl.) Grevenmacher (Luc.)  3:2  5:1
FK Vetra (Lit.) Stavanger (Nor.)  1:0  0:2
Union Lucemburk Kalmar FF (Švéd.)  0:3  1:7
Honka Espoo (Fin.) IK Akranes (Isl.)  3:0  1:2
Glentoran Belfast (Sev. Ir.) Metalurgs Liepájas (Lot.)  1:1  0:2
Bröndby Kodaň BK Tórshavn (Faer. ostr.)  1:0  2:0
FC Nordsjaelland (Dán.) TVMK Tallinn (Est.)  3:0  5:0
EB/Streymur (Faer. ostr.) Manchester City (Angl.)  0:2  0:2
JFK Olimps (Lot.) St. Patrickús (Ir.)  0:1  0:2
Djurgaarden (Švéd.) Flora Tallinn  0:0  2:2
Suduva (Lit.) The New Saints (Wal.)  1:0  1:0
Cliftonville (Sev. Ir.) FC Kodaň  0:4  0:7
Cork (Ir.) FC Haka (Fin.)  2:2  0:4
Midtjylland (Dán.) Bangor City (Wal.)  6:1  4:0

Tipsport

Liga mistrůEvropská liga
Tottenham-Liverpool4.153.681.95
Chelsea - Arsenal2.463.413.07
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Najdete na iDNES.cz