Pohár UEFA 2004-05

FINÁLE (18. května v Lisabonu)
Sporting Lisabon - CSKA Moskva 1:3

SEMIFINÁLE

Parma - CSKA Moskva 0:0 a 0:3 (0:1)
Sporting Lisabon - Akmaar 2:1 (1:1) a 2:3 pp (1:1, 1:2)

ČTVRTFINÁLE (7. a 14. dubna)
CSKA Moskva - AJ Auxerre 4:0 (1:0) a 0:2 (0:1)
Newcastle - Sporting Lisbon 1:0 (1:0) a 1:4 (1:1)
Villarreal - Akmaar 1:2 (1:1) a 1:1 (0:1)
Austria Vídeň - Parma 1:1 (0:1) a 0:0

OSMIFINÁLE (10. a 17. března)
Middlesbrough - Sporting Lisabon 2:3 (0:0) a 0:1 (0:0)
FC Sevilla - Parma 0:0 a 0:1 (0:1)
Steaua Bukurešť -  Villarreal 0:0
Lille - Auxerre 0:1 (0:1) a 0:0
Olympiakos Pireus - Newcastle 1:3 (1:2) a 0:4 (0:2)
Šachťor Doněck - Alkmaar 1:3 (1:1) a 1:2 (0:1)
Partizan Bělehrad - CSKA Moskva 1:1 (0:1) a 0:2 (0:0)
Austria Vídeň - Zaragoza 1:1 (1:0) a 2:2 (2:0)

3. kolo (16./17. a 24. února)
Partizan Bělehrad
- Dněpr Dněpropetrovsk 2:2 (2:1) a 1:0 (0:0)
Šachtar Doněck - Schalke 04 1:1 (0:1) a 1:0 (1:0)
Panathinaikos Atény - FC Sevillaa 1:0 (0:0) a 0:2 (0:0)
Ajax Amsterdam - AJ Auxerre 1:0 (1:0) a 1:3 (1:1)
AC Parma - VfB Stuttgart 0:0 a 2:0 (0:0) po prodl.
Austria Vídeň - Athletic Bilbao - 0:0 a 2:1
FC Valencie - Steaua Bukurešť 2:0 (1:0) a 0:2 po prodl. (0:2, 0:0), na penalty 3:4
Sporting Lisabon - Feyenoord Rotterdam 2:0 (1:0) a 2:1 (0:0)
Dynamo Kyjev - Villarreal 0:0 a 0:2 (0:2)
GAK Graz - Middlesbrough 2:2 (0:0) a 1:2 (1:1)
Fenerbahçe Istanbul - Real Zaragoza 0:1 (0:0) a 1:2 (0:1)
Cáchy - Alkmaar 0:0 a 1:2 (1:0)
Basilej - Lille 0:0 a 0:2 (0:1)
Heerenveen - Newcastle United 1:2 (0:1) a 1:2 (0:2)
CSKA Moskva - Benfica Lisabon 2:0 (1:0) a 1:1 (0:0)
Olympiacos Pireus - Sochaux 1:0 (1:0) a 1:0 (0:0)

SKUPINY

Skupina A
Feyenoord Rotterdam - Hearts of Midlothian (Skot.) 3:0 (2:0)
Schalke 04 - FC Basilej 1:1 (1:0)

Hearts of Midlothian - Schalke 04 0:1 (0:0)
Ferencváros Budapešť - Feyenoord Rotterdam 1:1 (1:0)

Schalke 04 - Ferencváros Budapešť 2:0 (2:0)
FC Basilej - Hearts of Midlothian (Skot.) 1:2 (0:1)

Feyenoord Rotterdam - Schalke 04 2:1 (2:1)
Ferencváros Budapešť - FC Basilej 1:2 (1:0)

Heart of Midlothian - Ferencváros Budapešť 0:1 (0:1)
FC Basilej - Feyenoord Rotterdam 1:0 (0:0)

konečná tabulka
1. Feyenoord 4 2 1 1 6:3 7
2. Schalke 4 2 1 1 5:3 7
3. Basilej 4 2 1 1 5:4 7
4. Ferencváros 4 1 1 2 3:5 4
5. Hearts 4 1 0 3 2:6 3

Skupina B
Steaua Bukurešť - Standard Lutych 2:0 (0:0)
Athlétic Bilbao - AC Parma 2:0 (1:0)

AC Parma - Steaua Bukurešť 1:0 (0:0)
Besiktas Istanbul - Athlétic Bilbao 3:1 (1:0)

Steaua Bukurešť - Besiktas Istanbul 2:1 (0:0)
Standard Lutych - AC Parma 2:1 (0:1)

Besiktas Istanbul - Standard Lutych 1:1 (1:0)
Athletic Bilbao - Steaua Bukurešť 1:0 (1:0)

Standard Lutych - Athletic Bilbao 1:7 (1:3)
AC Parma - Besiktas Istanbul 3:2 (2:1)

konečná tabulka
1. Bilbao 4 3 0 1 11:4 9
2. Steaua 4 2 0 2 4:3 6
3. Parma 4 2 0 2 5:6 6
4. Besiktas 4 1 1 2 7:7 4
5. Lutych 4 1 1 2 4:11 4

Skupina C
Dněpr Dněpropetrovsk (Ukr.) - FC Bruggy 3:2 (2:2)
Real Zaragoza - FC Utrecht 2:0 (0:0)

FC Utrecht - Dněpr Dněpropetrovsk 1:2 (0:1)
Austria Vídeň - Real Zaragoza 1:0 (0:0)

Dněpr Dněpropetrovsk (Ukr.) - Austria Vídeň 1:0 (1:0)
FC Bruggy (Bel.) - FC Utrecht (Niz.) 1:0 (0:0)

Real Zaragoza - Dněpr Dněpropetrovsk 2:1 (1:1)
Austria Vídeň - FC Bruggy 1:1 (0:0).

FC Bruggy - Real Zaragoza 1:1 (0:1)
FC Utrecht – Austria Vídeň 1:2 (0:1)

konečná tabulka
1. Dněpropetrovsk 4 3 0 1 7:5 9
2. Zaragoza 4 2 1 1 5:3 7
3. Austria 4 2 1 1 4:3 7
4. Bruggy 4 1 2 1 5:5 5
5. Utrecht 4 0 0 4 2:7 0

Skupina D
Dinamo Tbilisi - FC Sochaux 0:2 (0:2)
Panionios Atény - Newcastle United 0:1 (0:0)

Newcastle United - Dinamo Tbilisi 2:0 (1:0)
Sporting Lisabon - Panionios Atény 4:1 (2:1)

Dinamo Tbilisi - Sporting Lisabon 0:4 (0:2)
FC Sochaux - Newcastle United 0:4 (0:1)

Sporting Lisabon - FC Sochaux 0:1 (0:1)
Panionios Atény - Dinamo Tbilisi 5:2 (0:1)

Newcastle United - Sporting Lisabon 1:1 (1:1)
FC Sochaux - Panionios Atény 1:0 (0:0)

konečná tabulka
1. Newcastle 4 3 1 0 8:1 10
2. Sochaux 4 3 0 1 4:4 9
3. Sporting 4 2 1 1 9:3 7
4. Panionios 4 1 0 3 6:8 3
5. Tbilisi 4 0 0 4 2:13 0

Skupina E
SC Egaleo (Řec.) - FC Middlesbrough 0:1 (0:0)
Lazio Řím - FC Villarreal 1:1 (0:1)

Partizan Bělehrad - FC Egaleo 4:0 (1:0)
FC Middlesbrough - Lazio Řím 2:0 (1:0)

Lazio Řím - Partizan Bělehrad 2:2 (0:2)
FC Villarreal - FC Middlesbrough 2:0 (1:0)

Egaleo - Lazio Řím 2:2 (1:2)
Partizan Bělehrad - Villarreal 1:1 (0:1).

FC Middlesbrough - Partizan Bělehrad 3:0 (2:0)
FC Villarreal - SC Egaleo 4:0 (2:0)

konečná tabulka
1. Middlesbrough 4 3 0 1 6:2 9
2. Villarreal 4 2 2 0 8:2 8
3. Partizan 4 1 2 1 7:6 5
4. Lazio 4 0 3 1 5:7 3
5. Egaleo 4 0 1 3 2:11 1

Skupina F
Amica Wronki (Pol.) - Glasgow  Rangers 0:5 (0:1) 
AJ Auxerre - GAK Štýrský Hradec 0:0

GAK Štýrský Hradec - Amica Wronki 3:1 (1:1)
AZ Alkmaar - AJ Auxerre 2:0 (2:0)

Amica Wronki (Pol.) - AZ Alkmaar (Niz.) 1:3 (0:3)
Glasgow Rangers - GAK Štýrský Hradec 3:0 (0:0)

Auxerre - Amica Wronki 5:1 (4:1)
AZ Alkmaar - Glasgow Rangers 1:0 (1:0)

Glasgow Rangers - AJ Auxerre 0:2 (0:1)
GAK Štýrský Hradec - AZ Alkmaar 2:0 (1:0)

konečná tabulka
1. Alkmaar 4 3 0 1 6:3 9
2. Auxerre 4 2 1 1 7:3 7
3. GAK 4 2 1 1 5:4 7
4. Rangers 4 2 0 2 8:3 6
5. Wronki 4 0 0 4 3:16 0

Skupina G
SK Beveren - VfB Stuttgart 1:5 (0:2)
Benfica Lisabon - SC Heerenveen (Niz.) 4:2 (2:0)

VfB Stuttgart - Benfica Lisabon 3:0 (1:0) 
Dinamo Záhřeb - SK Beveren 6:1 (4:0)

Benfica Lisabon - Dinamo Záhřeb 2:0 (2:0)
SC Heerenveen (Niz.) - VfB Stuttgart 1:0 (0:0)

Beveren - Benfica Lisabon 0:3 (0:2)
Dinamo Záhřeb - SC Heerenveen 2:2 (1:0)

SC Heerenveen - SK Beveren 1:0 (1:0)
VfB Stuttgart - Dinamo Záhřeb 2:1 (1:0)

konečná tabulka
1. Stuttgart 4 3 0 1 10:3 9
2. Benfica 4 3 0 1 9:5 9
3. Heerenveen 4 2 1 1 6:6 7
4. Záhřeb 4 1 1 2 9:7 4
5. Beveren 4 0 0 4 2:15 0

Skupina H
Zenit Petrohrad - AEK Atény 5:1 (1:1)
Alemannia Cáchy (Něm.) - Olympique Lille 1:0 (0:0)

Olympique Lille - Zenit Petrohrad 2:1 (2:1)
FC Sevilla - Alemannia Cáchy 2:0 (1:0)

Zenit Petrohrad - FC Sevilla 1:1 (1:0)
AEK Atény - Olympique Lille 1:2 (0:2)

Alemannia Cáchy - Zenit Petrohrad 2:2 (1:1)
FC Sevilla - AEK Atény 3:2 (2:1)

Olympique Lille - FC Sevilla 1:0 (0:0)
AEK Atény - Alemannia Cáchy 0:2 (0:0)

konečná tabulka
1. Lille 4 3 0 1 5:3 9
2. Sevilla 4 2 1 1 6:4 7
3. Cáchy 4 2 1 1 5:4 7
4. Petrohrad 4 1 2 1 9:6 5
5. AEK Atény 4 0 0 4 4:12 0

1. KOLO

Zaragoza - Olomouc 1:0 a 3:2
Middlesbrough - Baník Ostrava 3:0 a 1:1
FK Ventspils (Lot.) - Amica Wronki (Pol.) 1:1, 0:1
Těrek Groznyj (Rus.) - FC Basilej 1:1  a 0:2
Wisla Krakov - Dinamo Tbilisi 4:3, 1:2
Maccabi Haifa - Dněpr Dněpropetrovsk (Ukr.) 1:0, 0:2
Zenit Petrohrad - Crvena Zvezda Bělehrad 4:0  a 2:1
Schalke 04 - Metalurgs Liepajas (Lot.) 5:1 , 4:0
Levski Sofie - SK Beveren (Belg.) 1:1  a 0:1
HIT Nova Gorica (Slovin.) - AEK Atény 1:1  a 0:1
GAK Štýrský Hradec - Litex Loveč (Bul.) 5:0 a 0:1 
Steaua Bukurešť - CSKA Sofie 2:1, 2:2
Metalurg Doněck - Lazio Řím 0:3  a 0:3
Odd Grenland (Nor.) - Feyenoord Rotterdam 0:1  a 1:4
Aalborg BK (Dán.) - AJ Auxerre 1:1 a  0:2
Trabzonspor (Tur.) - Athletic Bilbao 3:2  a 0:2
FC Utrecht (Niz.) - Djurgaardens IF (Švéd.) 4:0  a 0:3
FC Shelbourne (Ir.) - Olympique Lille 2:2 a 0:2 
Panionios Atény - Udinese Calcio 3:1 a 0:1
Millwall (Ang.) - Ferencváros 1:1 a 1:3
Newcastle United - H. Bnei Sakhnin (Izr.) 2:0 a 5:1
Hearts of Midlothian (Skot. ) - Braga (Port.) 3:1 a 2:2
Partizan Bělehrad - Dinamo Bukurešť 3:1  a 0:0
Marítimo Funchal - Glasgow Rangers 1:0 a 0:1 po prodl., na penalty 4:2
Hammarby (Švéd.)  - Villarreal 1:2, 0:3
Dinamo Záhřeb - Elfsborg (Švéd.) 2:0 a 0:0
FC Bruggy - Châteauroux (Fra.) 4:0 a 2:1
Sochaux - Stabæk (Nor.) 4:0 a 5:0
Egaleo Atény (Řec.) - Gençlerbirligi (Tur.) 1:0 a 1:1
Újpest (Maď.) - VFB Stuttgart 1:3, 0:4
Standard Lutych - VFL Bochum 0:0 a 1:1
Banská Bystrica - Benfica Lisabon 0:3 a 0:2
Austria Vídeň - Legia Varšava 1:0 a 3:1
Bodø Glimt (Nor.) - Besiktas Istanbul 1:1 a 0:1
Parma - Maribor (Slov.) 3:2 a 0:0
Sevilla - Nacional Funchal (Port.) 2:0 a 2:1
PAOK Soluň - Alkmaar (Niz.) 2:3 a 1:2
FH Hafnarfjördur (Isl.) - Alemannia Cáchy (Něm.) 1:5 a 0:0
Sporting Lisabon - Rapid Vídeň 2:0 a 0:0
SC Heerenveen (Niz.) - Maccabi Petach Tikva (Izr.) 5:0, hráno na jeden zápas

2. PŘEDKOLO
Dinamo Tbilisi - Slavia Praha 2:0, 1:3
Sigma Olomouc - Nistru Otači 4:0, 2:1
Rubin Kazaň - Rapid Vídeň 0:3, 2:0
Modrica Maxima (Bos.) - Levski Sofie 0:3, 0:5
Legia Varšava - FC Tbilisi 6:0, 1:0,
Primorje Ajdovščina (Slovin.) - Dinamo Záhřeb 2:0, 2:2
Dněpropetrovsk (Ukr.) - Artmedia Petržalka 1:1, 3:0
Petrohrad - SV Pasching (Rak.) 2:0, 1:3
FC Tiraspol (Mold.) - Metalurg Doněck 1:2, 0:3
Litex Loveč (Bul.) - Željezničar Sarajevo 7:0, 2:1
FK Ekranas (Lit.) - Odd Grenland (Nor.) 2:1, 1:3
AB Aalborg (Dán.) - Žalgiris Kaunas 0:0, 3:1
Steaua Bukurešť - Železnik Bělehrad 1:2, 4:2
Valkeakoski (Fin.) - Viking Stabaek (Nor.) 1:3, 1:3
Levadia Tallinn - Bodö Glimt (Nor.) 2:1 (7:8 pen), 1:2
Maccabi Petach Tikva (Izr.) - AEK Larnaka (Kypr) 4:0, 0:3
NK Rijeka (Chorv.) - Genclerbirligi Ankara (Turkey) 2:1, 0:1
NK Maribor (Slovin.) - Buducnost Banacki Dvor (SČH) 0:1, 2:1
Lech Poznaň (Pol.) - Těrek Groznyj (Rus.) 0:1, 0:1
Partizan Bělehrad - Otelul Galati (Rom.) 1:0, 0:0
Austria Vídeň - Iljičovec Mariupol (Ukr.) 3:0, 0:0
CSKA Sofie - Omonia Nikósie (Kypr) 3:1 v prodl, 1:1
Dunfermline Athletic (Skot.) - FH Hafnarfjördur (Isl.) 1:2, 2:2
Bröndby Kodaň - FK Ventspils (Lot.) 1:1, 0:0
Honvéd Kispešť (Maď.) - Amica Wronki (Pol.) 1:0 (4:5 pen), 0:1
Servette Ženeva - Dósza Ujpešť (Maď.) 0:2, 1:3
FC Wil (Švýc.) - Dukla Banská Bystrica 1:1, 1:3
A Akranes (Isl.) - Hammarby SK (Švéd.) 1:2, 0:2
Elfsborg IF (Švéd.) - Glentoran Belfast 2:1, 1:0
Partizan Tirana - Hapoel Bnei Sachnin (Izr.) 1:3, 0:3
Metalurgs Liepajas (Lot.) - Östers IF (Švéd.) 1:1, 2:2
FC Vadúz (Licht.) - FC Beveren (Belg.) 1:2, 1:3

1. PŘEDKOLO
Severní skupina:
Levadia Tallinn
- Bohemians Dublin 0:0 a 3:1 
AFC Haverfordwest (Wal.) - FH Hafnarfjördur (Isl.) 0:1 a 1:3 
Östers IF (Švéd.) - TNS Llansantffraid (Wal.) 2:0 a 2:1
FC Portadown (Sev. Ir.) - Žalgiris Vilnius 2:2 a 0:2 
B68 Tóftir (Faer ostr.) - FK Ventspils (Lot.) 0:3 a 0:8
Haka Valkeakoski (Fin.) - Etzella Ettelbrück (Luc.)  2:1 a 3:1
FK Ekranas (Lit.) - F91 Dudelange (Luc.) 1:0 a 2:1 
FC Vadúz (Licht.) - Longford Town (Ir.) 1:0 a 3:2 
B36 Tórshavn (Faer. ostr.) - Metalurgs Liepaja (Lot.)  1:3 a 1:8
Glentoran Belfast - AC Allianssi (Fin.) 2:2 a 2:1 
ÍA Akranes (Isl.) - TVMK Tallinn  4:2 a 2:1
Jiho-středomořská skupina:
Sileks Kratovo (Mak.) - NK Maribor (Slovin.) 0:1 a 1:1 
FC Marsaxlokk (Malta) - Primorje Ajdovščina (Slovin.) 0:1 a 0:2 
S.S. Pennarossa (S. Mar.) - Željezničar Sarajevo 1:5  a 0:4
Otelul Galati (Rum.) - Dinamo Tirana 4:0 a 4:1
Santa Coloma (And.) - Modrica Maxima (Bos.) 0:1 a 0:3 
Omonia Nikósie - Sloga Jugomagnat Skopje 4:0 a 4:1
Partizani Tirana - FC Birkirkara (Malta) 4:2 a 1:2
Středo-východní skupina:
MIKA Aštarak (Arm.) - Honvéd Budapešť 0:1 a 1:1 
Iljičovec Mariupol (Ukr.) - FC Bananc (Arm.) 2:0 a 2:0
FC Tbilisi - FK Šamchor (Ázerb.) 1:0 a 4:1
BATE Borisov (Běl.) - Dinamo Tbilisi 2:3 a 0:1 
Širak Gjumri (Arm.) - FC Tiraspol (Mold.) 1:2 a 0:2
Nistru Otači (Mold.) - Šachťor Soligorsk (Běl.) 1:1 a 2:1
Dukla Banská Bystrica - Karabach Agdam (Ázerb.) 3:0 a 1:0

LOS MUŽSTVA
AKTUÁLNÍ KOLO PŘÍŠTÍ KOLO

Tipsport

Liga mistrůEvropská liga
Tottenham-Liverpool4.193.701.93
Chelsea - Arsenal2.373.453.19
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Najdete na iDNES.cz