Poháru UEFA 2006-2007

Finále: 16. května 2007
Espaňol Barcelona - FC Sevilla 2:2, na penalty 1:3
 

semifinále: 26. dubna 2007 a 3. května 2007

Werder Brémy - Espaňol Barcelona 0:3 1:2
Osasuna - FC Sevilla 1:0 0:2
Čtvrtfinále: 5. dubna 2007 a 12. dubna 2007
AZ Alkmaar - Werder Brémy 0:0 1:4
Espaňol Barcelona - Benfica Lisabon 3:2 0:0
Leverkusen - Osasuna 0:3 0:1
FC Sevilla- Tottenham 2:1 2:2

osmifinále: 8. března 2007 a 14./15. března 2007
Newcastle - AZ Alkmaar 4:2 0:2
Maccabi Haifa - Espaňol Barcelona 0:0 0:4
Glasgow Rangers - Osasuna 1:1 0:1
Braga - Tottenham 2:3 2:3
FC Sevilla - Šachtar Doněck 2:2 3:2P
Lens - Bayer Leverkusen 2:1 0:3
Paris St. Germain - Benfika Lisabon 2:1 1:3
Celta Vigo - Werder Brémy 0:1 0:2

3. kolo, vyřazovací část: 14./15. února 2007 a 22. února 2007
Zulte Waregem - Newcastle United 1:3 0:1
Sporting Braga - Parma 1:0 1:0
Racing Lens - Panathinaikos Atény 3:1 0:0
Bayer Leverkusen - Blackburn Rovers 3:2 0:0
Hapoel Tel Aviv - Glasgow Rangers 2:1 0:4
AS Livorno -  Espaňol Barcelona 1:2 0:2
Bordeaux - Osasuna Pamplona 0:0 0:1P
Fenerbahce - AZ Alkmaar 3:3 2:2
Werder Brémy - Ajax Amsterdam 3:0 1:3
Spartak Moskva - Celta Vigo 1:1 1:2
CSKA Moskva - Maccabi Haifa 0:0 0:1
AEK Atény - Paris SG 0:2 0:2
Benfica Lisabon - Dinamo Bukurešť 1:0 2:1
Steaua Bukurešť - FC Sevilla 0:2 0:1
Šachtar Doněck - Nancy 1:1 1:0
 Feyenoord - Tottenham Hotspur                                             NEHRÁNO

ZÁKLADNÍ SKUPINY

LOS TABULKY

skupina A

skupina B

skupina C

skupina D

Auxerre  Leverkusen   Sevilla  Parma
Gl.Rangers   Bruggy Alkmaar  Lens 
 Partizan Besiktas  Liberec  Heerenveen 
 Livorno Din.Bukurešť  Grasshoppers Pamplona 
 Mac.Haifa Tottenham  Braga  Odense 

skupina E

skupina F

skupina G

skupina H

Feyenoord   Ajax  Panathinaikos Newcastle 
 Basilej  Sparta Paříž SG  Vigo 
 W.Krakov Espaňol  R.Bukurešť  Palermo 
Blackburn Aus.Vídeň    H.Tel Aviv   Fenerbahce
 Nancy  Waregem (Bel.) Ml.Boleslav  Frankfurt 

1. kolo (14. a 28. září)
Slovan Liberec - Crvena Zvezda Bělehrad 2:0 2:1
Slavia Praha - Tottenham Hotspur 0:1 0:1
Olympique Marseille - Mladá Boleslav 1:0 2:4
Heart of Midlothian - Sparta Praha 0:2 0:0
Rubin Kazaň - AC Parma 0:1 0:1
Levadia Tallinn - Newcastle United 0:1 1:2
Hertha Berlín - Odense BK (Dán.) 2:2 0:1
Legia Varšava - Austria Vídeň 1:1 0:1
Černomorec Oděsa - Hapoel Tel Aviv 0:1 1:3
Ethnikos Achnas (Kypr) - Racing Lens 0:0 1:3
Škoda Xanthi - Dinamo Bukurešť 3:4 1:4
Lokomotiv Moskva - SV Waregem (Belg.) 2:1 0:2
Start Kristiansand (Nor.) - Ajax Amsterdam 2:5 0:4
Artmedia Bratislava - Espaňol Barcelona 2:2 1:3
Besiktas Istanbul - CSKA Sofia 2:0 2:2p
Schalke 04 - AS Nancy 1:0 1:3
Rapid Bukurešť - Nacional Funchal (Portug.) 1:0 2:1
Trabzonspor (Tur.) - Osasuna Pamplona 2:2 0:0
Partizan Bělehrad - FC Groningen 4:2 0:1
Ätvidabergs FF (Švéd.) - Grasshoppers Curych 0:3 0:5
Derry City (Ir.) - Paříž SG 0:0 0:2
AZ Alkmaar (Niz.) - Kayserispor (Tur.) 3:2 1:1
FC Basilej - Rabotnički Skopje 6:2 1:0
FK Molde (Nor.) - Glasgow Rangers 0:0 0:2
Dinamo Záhřeb - AJ Auxerre 1:2 1:3
Lokomotiv Sofie - Feyenoord Rotterdam 2:2 0:0
Standard Lutych - Celta Vigo 0:1 0:3
Panathinaikos Atény - Metalurg Záporoží (Ukr.) 1:1 1:0
FC Sion (Švýc.) - Bayer Leverkusen 0:0 1:3
Wisla Krakov - Iraklis Soluň 0:1 2:0p
Maccabi Haifa - Litex Loveč (Bul.) 1:1 3:1
MFK Ružomberok - FC Bruggy 0:1 1:1
Fenerbahce Istanbul - Randers FC (Dán.) 2:1 3:0
Red Bull Salcburk - Blackburn Rovers 2:2 0:2
Eintracht Frankfurt - Bröndby Kodaň 4:0 2:2
West Ham United - US Palermo 0:1 0:3
AS Livorno - FC Pasching (Rak.) 2:0 1:0
Atromitos FC (Řec.) - FC Sevilla 1:2 0:4
Sporting Braga (Portug.) - Chievo Verona 2:0 1:2p
Vitoria Setúbal (Portug.) - SC Heerenveen 0:3 0:0
2. předkolo (10. a 24. srpna)
Karvan Jevlach (Ázerb.) - Slavia Praha 0:2 0:0
APOEL Nikósie - Trabzonspor 1:1 0:1
Bnei Jehuda Tel Aviv - Lokomotiv Sofia 0:2 0:4
CSKA Sofia - Hajduk Kula (SČH) 0:0 1:1 p
Dinamo Bukurešť - Beitar Jeruzalém 1:0 1:1
FBK Kaunas - Randers FC (Dán.) 1:3 1:0
Artmedia Bratislava - Dinamo Minsk 2:1 3:2
FC Basilej - FC Vadúz (Licht.) 1:0 1:2
Videoton Fehérvár (Maď.) - Grasshoppers Curych 1:1 0:2
Twente Enschede - Levadia Tallinn 1:1 0:1
Černomorec Oděsa (Ukr.) - Wisla Plock (Pol.) 0:0 1:1
FK Sarajevo - Rapid Bukurešť 1:0 0:2
FK Ventspils (Lot.) - Newcastle United 0:1 0:0
Flora Tallinn - Bröndby Kodaň 0:0 0:4
Gretna FC (Skot.) - Derry City (Ir.) 1:5 2:2
Hapoel Tel Aviv - NK Domžale (Slovin.) 1:2 3:0
Hertha Berlín - Ameri Tbilisi 1:0 2:2
Start Kristiansand (Nor.) - Drogheda United (Ir.) 1:0 0:1 p, 12:11 pen.
Molde FK (Nor.) - Skonto Riga 0:0 2:1
OB Odense (Dán.) - Llanelli FC (Wal.) 1:0 5:1
OFK Bělehrad - AJ Auxerre 1:0 1:5
Olympique Marseille - Young Boys Bern 3:3 0:0
Omonia Nikósie - Litex Loveč (Bul.) 0:0 1:2
Partizan Bělehrad - NK Maribor (Slovin.) 2:1 1:1
Rubin Kazaň - BATE Borisov (Běl.) 3:0 2:0
Brann Bergen (Nor.) - Ätvidabergs FF (Švéd.) 3:3 1:1
SK Tirana - Kayserispor (Tur.) 0:2 1:3
FK Suduva (Lit.) - FC Bruggy 0:2 2:5
SV Mattersburg (Rak.) - Wisla Krakov 1:1 0:1
SV Ried (Rak.) - FC Sion (Švýc.) 0:0 0:1
KSV Roeselare (Belg.) - Ethnikos Achnas (Kypr) 2:1 0:5
Zimbru Kišiněv - Metalurg Záporoží (Ukr.) 0:0 0:3

1. předkolo (13. a 27. července)
Karvan Jevlach (Ázerb.) - Spartak Trnava 1:0 1:0
Artmedia Bratislava - WIT Tbilisi 2:0 1:2
Mika Aštarak (Arm.) - Young Boys Bern 1:3 0:1
NK Orašje (Bosna) - NK Domžale (Slovin.) 0:2 0:5
Dinamo Tirana - CSKA Sofia 0:1 1:4
Levadia Tallinn - Haka Valkeakoski (Fin.) 2:0 0:1
FK Ventspils (Lot.) - GÍ Gotu (Faer. ostr.) 2:1 2:0
Zaglebie Lubin (Pol.) - Dinamo Minsk 1:1 0:0
BATE Borisov (Běl.) - Nistru Otači (Mold.) 2:0 1:0
Ameri Tbilisi - Bananc Jerevan 0:1 2:1
FK Sarajevo - FC Rangers (And.) 3:0 2:0
HJK Helsinky - Drogheda United (Ir.) 1:1 1:3 prod.
Jeunesse Esch (Luc.) - Skonto Riga 0:2 0:3
Vardar Skopje - KSV Roeselare (Belg.) 1:2 1:5
Varteks Varaždín (Chorv.) - KF Tirana 1:1 0:2
Apoel Nikósie - S.S. Murata (San Mar.) 3:1 4:0
Gefle IF (Švéd.) - Llanelli FC (Wal.) 1:2 0:0
IFK Göteborg - Derry City (Ir.) 0:1 0:1
Lyn Oslo - Flora Tallinn 1:1 0:0
Randers FC (Dán.) - ÍA Akranes (Isl.) 1:0 1:2
Ujpešť FC (Maď.) - FC Vadúz (Licht.) 0:4 1:0
Zimbru Kišiněv (Mold.) - FK Karabach (Ázerb.) 1:1 2:1 prod.
Lokomotiv Sofia - Makedonija Skopje 2:0 1:1
Rapid Bukurešť - Sliema Wanderers (Malta) 5:0 1:0
Ätvidabergs FF (Švéd.) - Etzella Ettelbrück (Luc.) 4:0 3:0
FC Basilej - Tobol Kostanaj (Kaz.) 3:1 0:0
Videoton Fehérvár (Maď.) - Kajrat Almaty (Kaz.) 1:0 1:2
NK Koper (Slovin.) - Litex Loveč (Bul.) 0:1 0:5
Skála Ítróttarfelag (Faer. ostr.) - Start Kristiansand (Nor.) 0:1 0:3
Glentoran Belfast - Brann Bergen (Nor.) 0:1 0:1
Portadown FC (Sev. Ir.) - FBK Kaunas (Lit.) 1:3 0:1
Rhyl FC (Wal.) - FK Suduva 0:0 1:2
Bröndby Kodaň - Valur Reykjavík 3:1 0:0
HNK Rijeka (Chorv.) - Omonia Nikósie 2:2 1:2
Hibernians Paola (Malta) - Dinamo Bukurešť 0:4 1:4

ročník 2005/2006

Tipsport

Liga mistrůEvropská liga
Tottenham-Liverpool3.863.481.94
Chelsea - Arsenal2.363.282.98
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Najdete na iDNES.cz