Los Poháru UEFA

Finále

10. května v Eindhovenu:
Middlesbrough - Sevilla 0:4

Semifinále

semifinále (20. dubna a 27. dubna 2006)

Steaua Middlesbrough 1:0 2:4
Schalke Sevilla 0:0 0:1


Čtvrtfinále

čtvrtfinále (30. března. a 6. dubna 2006)

FC Sevilla Petrohrad 4:1 1:1
Basilej Middlesbrough 2:0 1:4
Rapid Bukurešť Steaua Bukurešť 1:1 0:0
Levski Sofie Schalke 1:3 1:1

Osmifinále

 

osmifinále (9. března - 15. a 16. března 2006)

Steaua Bukurešť Betis 0:0 3:0
Basilej Štrasburk 2:0 2:2
Palermo Schalke 1:0 0:3
Rapid Bukurešť Hamburk 2:0 1:3
Middlesbrough AS Řím 1:0 1:2
Marseille Petrohrad 0:1 1:1
Udine Levski Sofie 0:0 1:2
Lille Sevilla 1:0 0:2

3. kolo

 

3. kolo (15., 16. února a 23. února 2006)

Litex Loveč

Štrasburk

0:2

0:0

Stuttgart

Middlesbrough

1:2

1:0

Slavia Praha

Palermo

2:1

0:1

Heerenveen

Steaua Bukurešť

1:3

1:0

Lokomotiv Moskva

FC Sevilla

0:1

0:2

Bolton

Marseille

0:0

1:2

Hertha Berlín

Rapid Bukurešť

0:1

0:2

Basilej

Monako

1:0

1:1

Udine

Racing Lens

3:0

0:1

Trondheim

Petrohrad

0:2

1:2

Bruggy

AS Řím

1:2

1:2

Schalke

Espaňol Barcelona

2:1

3:0

Lille

Šachtar Doněck

3:2

0:0

Thun

Hamburk

1:0

0:2

Betis Sevilla

Alkmaar

2:0

1:2

Artmedia Bratislava

Levski Sofie

0:1

0:2

 

Základní fáze, termíny zápasů: od 20. října do 15. prosince

LOS A VÝSLEDKY TABULKY SKUPIN

A

B

C

D

Monako Lok.Moskva Hertha Berlín Alkmaar
Slavia Espaňol Lens Middlesbrough
Hamburk Palermo Sampdoria Dněpropetrovsk
CSKA Sofie Bröndby K. Steaua Grasshoppers
Stavanger Petah-Tikva Halmstad Loveč

E

F

G

H

AS Řím CSKA Moskva Stuttgart Besiktas
Basilej Marseille PAOK Soluň FC Sevilla
CZ Bělehrad Heerenveen Šachtar Bolton
Štrasburk Levski Rennes Petrohrad
Trömsö Dyn.Bukurešť Rapid Bukurešť Guimaraes

1. kolo (15. a 29. září 2005)

 Slavia  Cork City 2:0 2:1
 Ostrava  Heerenveen 2:0 0:5
 Teplice  Espaňol 1:1 0:2
 Auxerre  Levski Sofie 2:1  0:1 
 Hamburk  FC Kodaň 1:1  1:0 
 Metalurg Doněck  PAOK Soluň 1:1   2:2
 Din.Bukurešť  Everton 5:1  0:1 
 Myllykosken  Grasshoppers 1:1   0:3
 CZ Bělehrad  Braga 0:0 1:1 
 Beerschot  Marseille 0:0   0:0, pen 1:4
 Leverkusen  CSKA Sofie 0:1  0:1 
 CSKA Moskva  Midtjylland 3:1  3:1 
 Guimareas  Wisla Krakov

 3:0

 1:0
 Sevilla  Mohuč

 0:0

2:0 
 Basilej  Široki Brijeg 5:0   1:0
 Feyenoord  Rapid Bukurešť 1:1  0:1 
 Hibernian  Dněpropetrovsk 0:0  1:5 
 Rennes  Osasuna 3:1   0:0
 Setubal  Sampdoria 1:1   0:1
 Samara  Alkmaar 5:3  1:3 
 Stuttgart  Domžale 2:0  0:1 
 Valerengen Oslo    Steaua 0:3  1:3 
 GAK Graz  Štrasburk 0:2  0:5
 Lokomotiv Moskva  Brann Bergen 2:1  3:2 
 Palermo  Famagusta 2:1 4:0 
 Halmstad  Sporting Lisabon 1:2  3:2 
 Middlesbrough  Xanthi 2:0  0:0 
 Petach-Tikva  Partizan 0:2   5:2
 Aris Soluň  AS Řím 5:1   0:0
 Besiktas  Malmö 0:1  4:1 
 Loveč  Genk 2:2  1:0 
 Hertha  Apoel Nikosie 1:0  3:1
 Monako  Tillburg 2:0  3:1 
 Stavanger  Austria 1:0  1:2 
 Bröndby Kodaň  FC Curych 2:0   1:2
 Lens  Grodzisk 1:1   4:2
 Trömsö  Galatasaray 1:0  1:1
 Bolton  Plovdiv 2:1  2:1 
 Šachtar  Debrecin 4:1  2:0 
 Petrohrad  AEK Atény 0:0  1:0 

Pohár UEFA 2005-06

2. předkolo (11. srpna a 25. srpna):
Samara - Borisovo 2:0 a 2:0
Šoproň - Metalurg Doněck 0:3 a 1:2
Grasshoppers - Plock 1:0 a 2:3
Otači - Gak Graz 0:2 a 0:1
Žilina - Austria Vídeň 1:2 a 2:2
Pasching - Petrohrad 2:2 a 1:1
FC Minsk - Teplice 1:1, 1:2
Groclin - Banská Bystrica 4:1 a 0:0 
Banants - Dněpropetrovsk 2:4 a 0:4
Legia Varšava - FC Curych 0:1 a 1:4

Halmstad - Linfield 1:1 a 4:2
Midtjyland - B36 Torshavn 2:1 a 2:2
Brann Bergen - Allianssi 0:0 a 2:0
Metalurgs Liepaja - Genk 2:3 a 0:3
Rhyl - Stavanger 0:1 a 1:2
Mypa - Dundee United 0:0 a 2:2
Kodaň - Carmarthen Town 2:0 a 2:0
Mohuč - Keflavík 2:0 a 2:0
Djurgarden - Cork City 1:1 a 0:0
Esbjerg - Tromsö 0:1 a 1:0, 3:2 pen 

Inter Zaprešič - Crvena Zvezda 1:3 a 0:4
Baskimi Kumanovo - Petach-Tikva 0:5 a 0:6
Dinamo Bukurešť - Omonia Nikósie 3:1 a 1:2
OFK Bělehrad- Plovdiv 2:1 a 0:1
Apoel Nikósie - Maccabi Tel Aviv 1:0 a 2:2
Litex Loveč - Rijeka 1:0 a 1:2
Vaduz - Besiktas 0:1 a 1:5
Rapid Bukurešť - Vardar Skopje 3:0 a 1:1
Publikum Celje - Levski Sofie 1:0 a 0:3
Zeta - Široki Brijeg 0:1 a 2:4
Ashdod - Domžale 2:2 a 1:1

1. předkolo: (14. a 28. července)
MŠK Žilina - FK Baku (Ázerb.) 3:1 (2:0)
První zápas 0:1, postoupila Žilina.
Viking Stavanger (Nor.) - FC Portadown (Sev. Ir.) 1:0 (0:0)
První zápas 2:1, postoupil Stavanger.
BATE Borisov (Běl.) - Torpedo Kutaisi (Gruz.) 5:0 (5:0)
První zápas 1:0, postoupil Borisov.
APOEL Nikósie - FC Birkirkara (Malta) 4:0 (1:0)
První zápas 2:0, postoupil APOEL.
Rapid Bukurešť - UE Sant Julia (And.) 5:0 (4:0)
První zápas 5:0, postoupil Rapid. 
Lokomotiv Tbilisi - Bananc Jerevan 0:2 (0:1)
První zápas 3:2, postoupil Bananc.
Dacia Kišiněv - FC Vadúz (Licht.) 1:0 (0:0)
První zápas 0:2, postoupil Vadúz.
CS Pétange (Luc.) - Allianssi Vantaa (Fin.) 1:1 (0:0)
První zápas 0:3, postoupila Vantaa.
Atlantas Klajpeda (Lit.) - FC Rhyl (Wales) 3:2 (1:1)
První zápas 1:2, postoupil Rhyl.
Flora Tallinn - Esbjerg FB (Dán.) 0:6 (0:4)
První zápas 2:1, postoupil Esbjerg.
Metalurgs Liepaja (Lot.) - NSÍ Runavík (Faer. ostr.) 3:0 (2:0)
První zápas 2:1, postoupil Metalurgs.
Chazar Lankaran (Ázerb.) - Nistru Otači (Mold.) 1:2 (0:2)
První zápas 1:3, postoupilo Otači.
MyPa Myllykoski (Fin.) - TVMK Tallinn 1:0 (0:0)
První zápas 1:1, postoupilo Myllykoski.
FK Ventspils (Lot.) - Linfield Belfast 2:1 (1:1)
První zápas 0:1, postoupil Linfield.
NK Domžale (Slovin.) - SP Domagnano (San Mar.) 3:0 (1:0)
První zápas 5:0, postoupilo Domžale. 
MTZ-RIPO Minsk (Běl.) - Ferencváros Budapešť 1:2 (0:1)
První zápas 2:0, postoupil Minsk.
Mika Aštarak (Arm.) - FSV Mohuč (Něm.) 0:0
První zápas 0:4, postoupila Mohuč. 
NK Žepče (Bosna) - Baškimi Kumanovo (Mak.) 1:1 ((0:0)
První zápas 0:0, postupuje Kumanovo.
B36 Tórshavn (Faer. ostr.) - ÍBV Vestmannaeyjar (Isl.) 2:1 (1:1)
První zápas 1:1, postoupil Tórshavn.
Vardar Skopje - KS Elbasan (Alb.) 0:0
První zápas 1:1, postoupil Vardar.
Široki Brijeg (Bosna) - Teuta Drač (Alb.) 3:0 (2:0)
První zápas 1:3, postoupil Brijeg.
Carmarthen Town (Wales) - Longford Town (Ir.) 5:1 (1:1)
První zápas 0:2, postoupil Carmarthen.
Cork City (Ir.) - Ekranas Panevežys (Lit.) 0:1 (0:0)
První zápas 2:0, postoupil Cork.
FC Hibernians (Malta) - Omónia Nikósie 0:3 (0:2)
První zápas 0:3, postoupila Omónia.
ÍBK Keflavík (Isl.) - Etzella Ettelbrück (Luc.) 2:0
Branky: 73. a 90. Sveinsson. První zápas 4:0, postoupil Keflavík.

Ročník 2004-05

Tipsport

Liga mistrůEvropská liga
Tottenham-Liverpool3.913.511.92
Chelsea - Arsenal2.323.303.03
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Najdete na iDNES.cz