Pohár UEFA 2007-2008

Finále

14. května 2008 v Manchesteru

Glasgow Rangers Zenit Petrohrad 0:2

Semifinále

24. dubna 2008 a 1. května 2008

Bayern Petrohrad 1:1 0:4
Rangers Fiorentina 0:0 0:0, pen. 4:2

Čtvrtfinále

3. dubna 2008 a 10. dubna 2008

Leverkusen Petrohrad 1:4 1:0
Glasgow Rangers Sporting Lisabon 0:0 2:0
Bayern Mnichov Getafe 1:1 3:3P
Fiorentina PSV Eindhoven 1:1 2:0
 

Osmifinále

6. března 2008 a 12. a 13. března 2008

Tottenham Hotspur Eindhoven 0:1 1:0, pen 5:6
Anderlecht Bayern Mnichov 0:5 2:1
Rangers Brémy 2:0 0:1
Bolton Sporting Lisabon 1:1 0:1
Marseille Petrohrad 3:1 0:2
Leverkusen Hamburk 1:0 2:3
Benfica Lisabon Getafe 1:2 0:1
Fiorentina Everton 2:0 0:2, pen 4:2

3. kolo

13. a 14. února 2008 a 21. února

Slavia Tottenham Hotspur 1:2 1:1
Aberdeen Bayern Mnichov 2:2 1:5
AEK Atény Getafe 1:1 0:3
Benfika Lisabon Norimberk 1:0 2:2
Bolton Atlético Madrid 1:0 0:0
Petrohrad Villarreal 1:0 1:2
Galatasaray Leverkusen 0:0 1:5
Anderlecht Bordeaux 2:1 1:1
Bergen Everton 0:2 1:6
Curych Hamburk 1:3 0:0
Glasgow Rangers Panathinaikos 0:0 1:1
PSV Eindhoven Helsingborg 2:0 2:1
Rosenborg Fiorentina 0:1 1:2
Sporting Lisabon Basilej 2:0 3:0
Brémy Braga 3:0 1:0
Marseille Spartak Moskva 3:0 0:2

ZÁKLADNÍ SKUPINY

LOS A VÝSLEDKY TABULKY SKUPIN

Skupina A
Alkmaar
Petrohrad
Everton
Norimberk
Larissa
Skupina B
Panathinaikos
Lok. Moskva
Atlético Madrid
FC Kodaň
Aberdeen
Skupina C
Villarreal
AEK Atény
Fiorentina
Mladá Boleslav
Elfsborg
Skupina D
Basilej
Hamburk
Rennes
Dinamo Záhřeb
Bergen
Skupina E
Leverkusen
Sparta
Spartak Moskva
Toulouse
FC Curych
Skupina F
Bayern Mnichov
Bolton
Braga
CZ Bělehrad
Aris Soluň
Skupina G
Anderlecht
Tottenham
Getafe
Hapoel Tel Aviv
Aalborg
Skupina H
Bordeaux
Austria Vídeň
Galatasaray
Panionios Atény
Helsingborg

Program základních skupin Poháru UEFA

Čtvrtek 25. října
Skupina A:
Everton - Larissa, Petrohrad - Alkmaar, skupina B: Panathinaikos Atény - Aberdeen, Lokomotiv Moskva - Atlético Madrid, skupina C: Villarreal - Fiorentina, Elfsborg - AEK Atény, skupina D: Basilej - Rennes, Brann Bergen - Hamburk, skupina E: Leverkusen - Toulouse, Sparta Praha - FC Curych, skupina F: CZ Bělehrad - Bayern Mnichov, Bolton - Braga, skupina G: Anderlecht Brusel - Hapoel Tel Aviv, Tottenham - Getafe, skupina H: Bordeaux - Galatasaray Istanbul, Helsingborg - Panionios Atény.

Čtvrtek 8. listopadu
Skupina A:
Larissa - Petrohrad, Norimberk - Everton, skupina B: Aberdeen - Lokomotiv Moskva, FC Kodaň - Panathinaikos, skupina C: Fiorentina - Elfsborg, Mladá Boleslav - Villarreal, skupina D: Rennes - Bergen, Dinamo Záhřeb - Basilej, skupina E: Toulouse - Sparta Praha, Spartak Moskva - Leverkusen, skupina F: Bayern Mnichov - Bolton, Aris Soluň - CZ Bělehrad, skupina G: Hapoel Tel Aviv - Tottenham, Aalborg - Anderlecht, skupina H: Galatasaray - Helsingborg, Austria Vídeň - Bordeaux.

Čtvrtek 29. listopadu:
Skupina A:
Alkmaar - Larissa, Petrohrad - Norimberk, skupina B: Atlético Madrid - Aberdeen, Lokomotiv Moskva - FC Kodaň, skupina C: AEK Atény - Fiorentina, Elfsborg - Mladá Boleslav, skupina D: Hamburk - Rennes, Bergen - Dinamo Záhřeb, skupina E: FC Curych - Toulouse, Sparta Praha - Spartak Moskva, skupina F: Braga - Bayern Mnichov, Bolton - Aris Soluň, skupina G: Getafe - Hapoel Tel Aviv, Tottenham - Aalborg, skupina H: Panionios - Galatasaray, Helsingborg - Austria Vídeň.

Středa 5. prosince
Skupina A:
Norimberk - Alkmaar, Everton - Petrohrad, skupina B: FC Kodaň - Atlético Madrid, Panathinaikos - Lokomotiv Moskva, skupina C: Mladá Boleslav - AEK Atény, Villarreal - Elfsborg, skupina D: Dinamo Záhřeb - Hamburk, Basilej - Bergen.

Čtvrtek 6. prosince
Skupina E:
Spartak Moskva - FC Curych, Leverkusen - Sparta Praha, skupina F: Aris Soluň - Braga, CZ Bělehrad - Bolton, skupina G: Aalborg - Getafe, Anderlecht - Tottenham, skupina H: Austria Vídeň - Panionios, Bordeaux - Helsingborg.

Středa 19. prosince
Skupina E:
FC Curych - Leverkusen, Toulouse - Spartak Moskva, skupina F: Braga - CZ Bělehrad, Bayern Mnichov - Aris Soluň, skupina G: Getafe - Anderlecht, Hapoel Tel Aviv - Aalborg, skupina H: Panionios - Bordeaux, Galatasaray - Austria Vídeň.

Čtvrtek 20. prosince
Skupina A:
Alkmaar - Everton, Larissa - Norimberk, skupina B: Atlético Madrid - Panathinaikos, Aberdeen - FC Kodaň, skupina C: AEK Atény - Villarreal, Fiorentina - Mladá Boleslav, skupina D: Hamburk - Basilej, Rennes - Dinamo Záhřeb.

1. kolo

Atlético Madrid Erciyesspor  4:0  5:0
Tampere Bordeaux  2:3  1:1
Artmedia Panathinaikos  1:2  0:3
SPARTA BK Odense  0:0

0:0, 4:3 pen.

Empoli FC Curych  2:1  0:3
Hammarby Braga  2:1  0:4
Larissa Blackburn  2:0  1:2
ML. BOLESLAV Palermo  0:1

 1:0, 4:2 pen.

Dinamo Záhřeb Ajax  0:1  3:2
Lokomotiv Sofie Rennes  1:3  2:1
Mydtjylland (Dán.) Lokomotiv Moskva  1:3  0:2
FC Groningen (Niz.) Fiorentina  1:1

 1:1, 3:4 pen.

Rabotnički  Skopje Bolton  1:1  0:1
AEK Atény Salcburk  3:0  0:1
Norimberk Rapid Bukurešť  0:0  2:2
Everton Metallist Charkov (Ukr.)  1:1  3:2
Zenit Petrohrad Standard Lutych  3:0  1:1
Bayer Leverkusen Leiria (Port.)  3:1  2:3
Villarreal BATE Borisov (Běl.)  4:1  2:0
FC Sion (Švýc.) Galatasaray Istanbul  3:2  1:5
Sochaux (Fr.) Panionios Atény  0:2  1:0
Anderlecht Rapid Vídeň  1:1  1:0
Pacos de Ferreira (Port.) AZ Alkmaar (Niz.) 0:1  0:0
Sampdoria Janov Aalborg (Dán.)  2:2  0:0
Spartak Moskva Häcken (Švéd.)  5:0  3:1
Brann Bergen (Nor.) FC Bruggy  0:1  2:1
Bayern Mnichov Belenenses (Port.)  1:0  2:0
Aberdeen Dněpropetrovsk  0:0  1:1
Heerenveen Helsingborg (Švéd.)  5:3  1:5
FC Toulouse CSKA Sofia  0:0  1:1
Loveč (Bulh.) Hamburk  0:1  1:3
FK Sarajevo FC Basilej  1:2  0:6
Austria Vídeň Valerenga Oslo  2:0  2:2

Hapoel Tel Aviv

AIK Stockholm

 0:0  1:0
Aris Soluň Real Zaragoza  1:0  1:2
Dinamo Bukurešť Elfsborg (Švéd.)  1:2  1:0
Tottenham Anorthosis Famagusta (Kypr)  6:1  1:1
Lens FC Kodaň  1:1  1:2
Getafe Twente Enschede  1:0  2:3
Grodzisk Crvena Zvezda Bělehrad  0:1  0:1

2. předkolo

Region Střed

Los 2. předkola (16. srpna a 30. srpna)
Basilej - Mattersburg 2:1 4:0
Ried - Sion 1:1 0:3
FC Mika -  Artmedia 2:1 0:2
Dněpropetrovsk - Belchatow 1:1 4:2
Honvéd Budapešť - Hamburk 0:0 0:4
Young Boys Bern - Lens 1:1 1:5
Tobol Kostanaj - Groclin Grodzisk 0:1 0:2
Austria Vídeň - Jablonec 4:3 1:1
Zlaté Moravce - Petrohrad 0:2 0:3
Dinamo Tbilisi - Rapid Vídeň 0:3 0:5
Region Jih
Los 2. předkola (16. srpna a 30. srpna)
Lokomotiv Sofia - Galati 3:1 0:0
Kluž - Anorthosis Famagusta 1:3 0:0
Rabotničky Skopje - Zrinjski/Partizan 0:0 2:1
Slaven Belupo Kopřivnice - Galatasaray 1:2 1:2
Leiria - Maccabi Netanya 0:0 1:0
Hajduk Split - Sampdoria 0:1 1:1
Besa (Alb.) - Loveč 0:3 0:3
Maccabi Tel Aviv - Ercyiesspor 1:1 1:3
Atlético Madrid - Vojvodina Novi Sad 3:0 2:1
Širokui Brijeg (Bos.) - Hapoel Tel Aviv 0:3 0:3
Omonia Nikosie - CSKA Sofie  1:1 1:2
Region Sever
Los 2. předkola (16. srpna a 30. srpna)
Myllykosken Pallo - Blackburn Rovers 0:1 0:2
Drogheda United (Ir.) - Helsingborgs 1:1 0:3
Liepájas Metalurgs (Lot.)  - AIK Stockholm 3:2 0:2
HJK Helsinki  - Aalborg 2:1 0:3
Ekranas (Lit.)  - Valerenga Oslo 1:1 0:6
Dunfermline - Häcken 1:1 0:1
SK Brann  - FK Suduva (Lot.) 2:1 4:3
FC Haka (Fin.) - FC Midtjylland 1:2 2:5
Dinamo Minsk  - Odense 1:1 0:4
Käerjéng 97 (Luc.)  - Standart Lutych 0:3 0:1
Hammarby (Švéd.) - Fredrikstad (Nor.) 2:1 1:1

1. předkolo:

Region "Jih":
Buducnost Podgorica (Č. Hora) - Hajduk Split (Chorv.) 1:1, 0:1
Omonia Nikósia (Kypr) - Rudar Pljevlja (Č. Hora) 2:0, 2:0
Slaven Belupo (Chorv.) - Teuta Durres (Alb.) 6:2, 2:2
FK Bežanija (Srb.) - Besa Kavaje (Alb.) 2:2, 0:0
Sliema Wanderers (Malta) - Litex Loveč (Bulh.) 0:3, 0:4
Vojvodina Novi Sad (Srb.) - Hibernians FC (Malt.) 5:1, 2:0
Santa Coloma (And.) - Maccabi Tel Aviv (Izr.) 1:0, 0:4
Široki Brijeg (Bosna) - FC Koper (Slovin.) 3:1, 3:2
Vardar Skopje (Maked.) - Anorthosis (Kypr) 0:1, 0:1
Nova Gorica (Slovin.) - Rabotnički Skopje (Maked.) 1:2, 1:2
Zrinjski Mostar (Bosna) - Partizan Bělehrad 1:6, 0:5

Region "Střed"
Zlaté Moravce (SR) - Alma Ata (Kaz.) 3:1, 1:1
MTK Budapešť - Mika Jerevan (Arm.) 2:1, 0:1
MKT Araz (Ázerb.) - Groclin Grodzisk 0:0, 0:1
Belchatów (Pol.) - Ameri Tbilisi (Gruz.) 2:0, 0:2, na penalty 4:2
Artmedia Bratislava - Zimbru Kišiněv (Mold.)1:1, 2:2
Bananc Jerevan (Arm.) - Young Boys Bern 1:1, 0:4
Nistru Otači (Mold.) - Honvéd Budapešť 1:1, 1:1, 4:5 na penalty
SV Ried (Rak.) - Něftči Baku (Ázerb.) 3:1, 1:2
Dinamo Tbilisi (Gruz.) - FC Vaduz (Licht.) 2:0, 0:0
FK Aktobe (Kaz.) - Mattersburg (Rak.) 1:0, 2:4

Region "Sever"
B36 Tórshávn (Faer. ostr.) - Ekranas (Lit.) 1:3, 2:3
Libertas (San Mar.) - Drogheda (Ir.) 1:1, 0:3
FC Rhyl (Wales) - Haka Valkeakoski (Fin.) 3:1, 2:2
Carmarthen (Wales) - Brann Bergen (Nor.) 0:8, 3:6
Flora Tallinn (Est.) - Valerenga Oslo 0:1, 0:1
MyPa Myllykosken (Fin.) - EB/Streymur (Faer. ostr.) 1:0, 1:1
Dunganon (Sev. Ir.) - FK Süduva (Lit.) 1:0, 0:4
Lilleström (Nor.) - Kaerjeng (Luc.) 2:1, 0:1 
Metallurgs Lijepaja (Lot.) - Brest (Běl.) 1:1, 2:1
Helsingborg (Švéd.) - Trans Narva (Est.) 6:0, 3:0
Keflavík (Isl.) - Midtjylland (Dán.) 3:2, 1:2
Häcken (Švéd.) - KR Reykjavík 1:1, 1:0
St. Patricks (Ir.) - Odense (Dán.) 0:0, 0:5
HJK Helsinki - Etzella Ettelbrück (Luc.) 2:0, 1:0
Glentoran Belfast - AIK Stockholm 0:5, 0:4
Skonto Riga - Dinamo Minsk 1:1, 0:2
Podrobnosti k prvním zápasům x Podrobnosti k odvetám

ročník 2006/2007

Tipsport

Liga mistrůEvropská liga
Tottenham-Liverpool4.193.701.93
Chelsea - Arsenal2.373.453.19
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Najdete na iDNES.cz